Partnerský horoskop 2018: Říjen

horoskop lásky_říjenHoroskop lásky na říjen 

Hvězdy prozradí mnohé. Podle temperamentu jednotlivých znamení zvěrokruhu dokážou odhadnout, která znamení se k sobě hodí více a která méně. Kde půjde o romantiku, vášeň, nebo to nepůjde vůbec. Připravili jsme proto pro vás partnerský horoskop na rok 2018, který vám prozradí, jak se vám bude v tomto roce v lásce dařit. Tentokrát nás čeká měsíc říjen. 

Partnerský horoskop na rok 2018 - Říjen

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Chyba, kterou uděláme dvakrát za sebou už není chyba, ale rozhodnutí, říká se. A je to pravda. Pokud jste se jednou uchýlili k nevěře, můžete to přičítat alkoholu, osobnímu selhání nebo čemukoliv jinému. Pokud ve vztahu ale podvedete podruhé za sebou, jedná se už o vaše rozhodnutí. Jak s tímto rozhodnutím naložíte dále, už si, Kozorohové, budete muset rozmyslet sami. 

Tip na říjen:

Chcete ve vztahu znovu zažehnout váseň? Vydejte se společně s partnerem na romantickou podzimní / zimní dovolenou. Vůně moře, noční procházky a tajemná místa udělají své. 

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Pokud chcete v životě vybudovat opravdu dlouhodobý vztah, musíte na něm pracovat. Máme pro vás 3 zásadní pravidla:

  • Věnujte druhému vždy vědomý čas. Nevěnujte se esemeskám, sociálním sítím, ani vlastním myšlenkám, ale vždy druhému člověku. 
  • Buďte loajální, nelžete a dodržujte, co druhému slíbíte. 
  • Podporujte partnera a buďte mu na blízku ve všem, co potřebuje. To stejné ale vyžadujte od něho. 

Tip na říjen:

Partnerský horoskop na říjen radí, abyste si na říjen dali jedno předsevzetí. Dělejte ve vztahu více věcí, které vás oba činí šťastné a spokojené. Ať už se jedná o zájmy nebo společně strávený čas - věnujte se tomu, co vyhovuje vždy oběma v páru. 

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Partnerský horoskop na říjen říká jediné - komunikace je základ! Možná se to zdá jako jasná věc, Ryby na toto jednoduché pravidlo ale v poslední době poněkud zapomínaly. A tak se může lehce stát, že ve vztahu najednou nebudete vědět kudy kam. Každý problém má řešení. Jen je třeba o něm včas komunikovat. 

Tip na říjen:

Svobodné Ryby by v říjnu měly více chodit do společnosti. Pokud nevíte, kde se seznámit, poproste o radu vaše přátele. Možná mají ve svém okolí také někoho, kdo hledá vztah. A tak není nic jednoduššího, než se vydat na domluvené rande. 

Beran (21.3.-20.4)

V říjnu si s Berany budou pohrávat špatné nálady, které se promítnou i do vašeho vztahu. Na podzimní depresi vyzrajete pohybem na čerstvém vzduchu, dobrou večeří, návštěvou kina nebo společným výletem. Přestože se nebudete cítit dvakrát vesele, nenechte špatnou náladu ať pokazí hezké podzimní chvilky mezi vámi a vaším partnerem. 

Tip na říjen:

Podzim znamená jediné - opět začíná saunovací sezóna. Sauny jsou skvělým způsobem, jak tužit vztah. Mezi relaxací se totiž vždy najde chvilka na společné povídání. Vyzkoušejte proto v páru saunu a udělejte si ze saunování společný rituál

Býk (21. 4.–21. 5.)

"Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme," řekl jednou francouzský spisovatel Romain Rolland. Klíčem ke spokojenému vztahu pro Býky je uvědomění, že fungující vztah je nádherná věc, kterou nemá jen tak každý. Ve společném vztahu proto méně hledejte chyby a více chvalte

Tip na říjen:

V říjnu se Býci budou potýkat se zapomnětlivostí. Je proto velice pravděpodobné, že zapomemenete na významné datum v kalendáři, společnou schůzku nebo naplánovaný víkend. A oheň ve vztahu bude na střeše! 

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Partnerský horoskop na rok 2018 v říjnu společenským Blížencům předpovídá nové známosti. Poznáte nové lidi a někteří z nich vám budou o něco více sympatičtí než jiní. Nezadaní Blíženci se mohou těšit na rande s novou osobou. Zadaní Blíženci se budou muset rozhodnout, kam až vztah s novou známostí nechají zajít. 

Tip na říjen:

Chcete tip, jak vyzrát na stereotyp ve vztahu? Vyzkoušejte něco nového. Partnerské hrátky okořeníte tantrickým milováním, společně strávený čas pak ozvláštněte novou aktivitou, sportem nebo navštíveným místem. 

Rak (22. 6.–22. 7.)

Pracovní vytížení a vleklé zdravotní potíže způsobí, že Raci v říjnu nebudou mít vůbec chuť vyrážet do společnosti. Přestože budete mít náladu pod psa, nezůstávejte každý večer doma. Místo toho si zajděte na kávu nebo víno s kamarády a seznamujte se s novými lidmi. Ve společnosti nových a zábavných lidí na vaše problémy rychle zapomenete! 

Tip na říjen:

Pozor na žárlivost! Partnerský horoskop na rok 2018 varuje, že se ve vašem vztahu v desátém měsíci objeví nezdravá žárlivost. Ať už se zjeví u vás nebo vašeho partnera, vše si vyříkejte ještě dříve, než začnete dělat unáhlené závěry

Lev (23. 7.–23. 8.)

Partnerský horoskop na říjen varuje, že v říjnu bude se Lvy nezdravě cloumat jejich ego. Vaše zájmy, představy a touhy povýšíte vysoko nad svého partnera - a aniž byste si toho všimli, pohoda a láska ve vašem partnerském vztahu začně nenávratně mizet. Pokud chcete mít opravdu spokojený vztah, před partnerem se neponižujte, ale ani nepovyšujte. Buďte zkrátka dobrými partnery!

Tip na říjen:

Jak vyzrát na podzimní chmurné počasí? Zabalte se doma do deky, uvařte si oblíbený čaj, zapalte svíčky a udělejte si v obýváku domácí kino. Pusťte si s partnerem romantický film a věnujte se jen jeden druhému. Telefony a jiné rušivé elementy jsou zakázány.

Panna (24. 8.–22. 9.)

Panny jsou někdy až příliš laxní, váhavé a flegmatické. V říjnu bude ale konečně čas na to, aby se Panny naučili říkat to, co skutečně chtějí. Pokud se vám něco v lásce nelíbí, řekněte to. Ženy si někdy mylně myslí, že muži umí odezírat a všechno jim dojde, ale tak to není. Když doma řeknete, co vám nevyhovuje, vzduch se pročistí

Tip na říjen:

Antický myslitel Seneca kdysi řekl zajímavou myšlenku: "Odmítáme ty, co nás milují a milujeme ty, co nás odmítají". Co si o tom myslíte? Není čas mávnout rukou nad někým, kdo o vás nestojí a začít hledat lásku jinde?

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Váhavá povaha znamení Váhy se v říjnu projeví v plné polní. O Váhy totiž budou mít zájem hned dva muži ve stejný okamžik. Váhy tak budou stát před důležitým životním rozhodnutím - koho si vybrat pro společnou cestu životem. Pokud budete s rozhodnutím v koncích, nechte si poradit svými přáteli nebo jednoduše - následujte své srdce

Tip na říjen:

Pokud toužíte po miminku, v říjnu bude ideální čas na otěhotnění

Štír (24. 10.–22. 11.)

V jindy harmonickém vztahu se v říjnu objeví mráčky. K dlouho neřešeným sporům se může přidat momentální špatná nálada a potenciální krize ve vztahu bude na světě! Dávejte si pozor na silná slova, gesta a řešení situace. Pokud byste si v této situaci nezachovali chladnou hlavu, váš vztah by tentokrát mohl skončit až pauzou nebo rozchodem. 

Tip na říjen:

Se Štíry bude v říjnu cloumat vášnivost. Tajemní a mystičtí Štíři v sobě probudí hluboce skrytou vášeň a touhu objevovat nové! Pokud se v říjnu mihnete kolem Štíra, můžete se těšit na vodopád vášně a emocí.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Práce a vydělávání peněz je sice důležité, ale nikdy by nemělo stát na prvním místě. Proto pozor na hádky a spory ve vztahu kvůli vašemu workoholismu. Ujasněte si s partnerem, co jeden od druhého od sebe očekáváte a kolik času byste společně chtěli strávit. Dohodnuté podmínky se snažte akceptovat a pokud pochybíte, omluvte se.  

Tip na říjen:

Střelci budou v říjnu kolem sebe sršet milostnou energií. V posteli budete bodovat a budete mít velkou touhu zkoušet nové věci, což bude váš partner kvitovat s nadšením.  

Partnerský horoskop na celý rok 2018

Přečtěte si také ostatní díly našeho seriálu. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1201x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Partnerské vztahy a sexualita

V této knížce najdete spoustu užitečných a praktických informací z oblasti…

Cena: 150 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte