Partnerský horoskop 2018: Listopad

partnerský horoskop_listopadPartnerský horoskop na listopad 2018.  

Hvězdy prozradí mnohé. Podle temperamentu jednotlivých znamení zvěrokruhu dokážou odhadnout, která znamení se k sobě hodí více a která méně. Kde půjde o romantiku, vášeň, nebo to nepůjde vůbec. Připravili jsme proto pro vás partnerský horoskop na rok 2018, který vám prozradí, jak se vám bude v tomto roce v lásce dařit. Tentokrát nás čeká měsíc listopad. 

Partnerský horoskop na rok 2018 - Listopad

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Muž Kozoroh doma vládne pevnou rukou a musí být vždy hlavou rodiny. To stejné častokrát platí i o ženě. Jakmile se proto doma sejdou dva Kozorohové, nemusí to dělat dobrotu. Pokud tedy hledáte partnera, pokuste se, ať to není právě Kozoroh. Jinak byste spolu patrně celý život bojovali a navzájem si donekonečna ustupovali. 

Tip na listopad:

Chcete mít v listopadu bohatější sexuální život? Začněte pravidelně konzumovat afrodiziaka. Mořské plody, tmavá čokoláda i chilli papričky vás spolehlivě nabudí k senzačním milostným výkonům. 

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vodnáři jako znamení mají obecně poměrně nízké sebevědomí. Pro seznamování se s novými lidmi je ale sebevědomí základ. Pracujte proto na sobě - zajděte si ke kadeřníkovi, pořiďte nové oblečení nebo vyražte na lov nového partnera s kamarádem či kamarádkou.  

Tip na listopad:

Vodnáři se budou v listopadu v sexu potýkat s rutinou. Pokud pro vás milování přestalo být zábavou, ale začalo být spíše povinností - musíte něco změnit. Začněte tím, že si o tom s partnerem narovinu promluvíte

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Ryby jsou velmi citlivé znamení, proto Ryby velmi potřebují náklonnost svých nejbližších. Listopad pro vás nebude zrovna jednoduchým obdobím, a tak velmi oceníte emocionální pomoc vaší rodiny a blízkých. Jakmile vám bude lépe, na jejich ochotu nezapomeňte. Ale přinejmenším jim poděkujte!

Tip na listopad:

Abyste se doma s partnerem cítili dobře, je třeba si domov dělat co nejhezčím. Partnerský horoskop radí - vyzkoušejte tipy na naše podomácku vyrobené podzimní dekorace. Váš partner bude nadšený!

Beran (21.3.-20.4)

Vládnoucím živlem Beranů je oheň, který bude v jejich životě dominovat i v listopadu. Berani se mohou těšit na doslova vášní a ohněm nabité zážitky. V lásce jim tato ohnivost může přinést nečekaná milostná vzplanutí, pozor ale na mezilidské vztahy. Element ohně vás může snadno rozpálit a naštvat a vy můžete pro nic za nic vybuchnout jako sopka plná emocí.  

Tip na listopad:

Pokud hledáte partnera, nezatracujte pro nic za nic seznamky. Obzvlášť v zimě máme méně příležitostí, kde se seznámit. Proto online seznamky nezatracujte. Naopak - na nějakou se přihlaste. Třeba s kamarádkou. Vždyť ve dvou se to lépe táhne. Tak to říká partnerský horoskop. 

Býk (21. 4.–21. 5.)

Vládnoucím znamením Býků je Venuše. Jedná se o ženskou planetu s feminním elementem. A právě proto v listopadu poznáte, proč se říká "Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše. Budete mít pocit, že druhému pohlaví nerozumíte a že muži nerozumí vám. Nezatracujte ale muže úplně a nedělejte z jedné špatné zkušenosti příliš vědu.  

Tip na listopad:

Žárlivost je pro Býky doménou zejména v dětství. Býci často žárlí na své sourozence. Snaží se získat pozornost a dělat vše proto, aby se svět točil jen kolem nich. V dospělosti ale Býky žárlivost většnou opouští. U vás ale v listopadu nastane výjimka a objeví se u vás sklony k žárlivosti, které nebudou příjemné vám, ani vašemu partnerovi. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

V listopadu se nadchnete pro novou aktivitu, do které budete tlačit i svého partnera. Váš partner ale z vašeho nápadu příliš nadšený nebude, což si budete vykládat jako jeho nezájem. Neposuzujte ale každého jen podle sebe. Skutečnost, že vy kupříkladu rádi tančíte, nemusí znamenat, že tanec musí milovat každý ve vašem okolí. 

Tip na listopad:

Partnerský horoskop radí - namísto negativního hodnocení vašeho partnera se zaměřte na pozitivní slova. Pokud chcete mít spokojenou domácnost, naučte se partnera chválit. Klidně i za maličkosti. Stejnou pozornost ale vyžadujte i směrem ke své osobě. 

Rak (22. 6.–22. 7.)

Raci, v listopadu se váš vztah ocitne v troskách. Veškeré problémy, které jste dlouhé měsíce ignorovaly, vyplynou na povrch a vy budete mít co dělat, abyste celou situaci ustáli. Nejste si jistí, zda o vztah bojovat, nebo zda ho hodit přes palubu? Přečtěte si náš článek o tom, jak poznat, zda má vztah ještě cenu. A teprve poté se rozhodujte. 

Tip na listopad:

Silné muže dělají především silné ženy. Znáte toto pravidlo? Pokud chcete, aby vedle vás kráčel životem silný a sebevědomý muž, který vám bude oporou, dejte mu pocit, že je výjimečný. Buďte mu oporou a stůjte při něm, ale zároveň od něj vyžadujte to stejné

Lev (23. 7.–23. 8.)

V listopadu Lvy zasáhne podzimní deprese. Ráno se vám nebude chtít vstávat z postele, budete protivní, otrávení a umínění. Vaši přátelé se s touto skutečností možná smíří, ale co partner? Krátkodobé výpadky každý pochopí, dlouhodobě ale s protivným člověkem nikdo být nechce. Pracujte proto na sobě, ať nemusíte na podzim řešit ještě rozchod. 

Tip na listopad:

Zvednout náladu vám pomůžou sluneční paprsky. Pokud chcete do vašeho vztahu vnést světlo, vyrazte s přítelem na dovolenou. Nemusí být dlouhá, ale důležité je, abyste na ní byli spolu a měli čas na to si společně povídat a bavit se. Jak se vám líbí partnerský horoskop pro Lvy na listopad?

Panna (24. 8.–22. 9.)

Nejste v lásce spokojení a přestože víte, co byste chtěli - ideální partner není na dohled? A co takhle využít magie a pomocí jednoduchého rituálu si lásku do svého života přičarovat? Magie má samozřejmě svá pravidla a tak při kouzlení musíte být přesní. Podívejte se na naše kouzlo na přivolání lásky a vyzkoušejte ho. 

Tip na listopad:

Panny jsou ve své podstatě melancholici, kteří se často zabývají pocity svými i svého okolí. Pokud nechcete celý život jen hovořit a rozebírat emocionální napětí, hledejte partnera, který bude zcela jiný než vy. Tedy žádný melancholik! Jen tak budete spokojení. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Vaše váhavost vám v listopadu příliš užitku nepřinese. V předposledním měsíci v roce se před vámi totiž vyrojí hned několik příležitostí na nový vztah. Vaše váhavost vás ale nakonec přenese do té fáze, že si nezvolíte nikoho z nápadníků. 

Tip na listopad:

V listopadu se po dlouholetém vztahu rozejde jeden z vašich dobrých kamarádů. Neotáčejte se k němu zády, ale buďte mu naopak oporou. Váš přítel to ocení a jednou vám vaši emocionální štědrost oplatí. 

Štír (24. 10.–22. 11.)

Štíři jsou známí pro svou neutuchající sexuální energii. A právě touto dynamickou energií budou sršet v první polovině listopadu. Štíři budou mít chuť zkoušet nové věci a pouštět se do neprobádaných milostných vod. Pokud je vaším partnerem právě Štír, těšte se na neopakovatelné zážitky

Tip na listopad:

Každý z nás touží po pravé lásce. Vzít se a žít spolu navěky. Jak ale taková pravá láska vypadá? Přečtěte si o tom náš článek v odkazu. 

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V listopadu vás zasáhne hluboký smutek. Budete mít pocit, že ve svém životě nemáte žádné přátele. Kvůli své uzavřenosti a rezervovanosti totiž občas máte problém navazovat nové kontakty. Přemýšleli jste ale o tom, že vašim nejlepším přítelem může být zároveň váš partner?

Tip na listopad:

Listopadové pochmurné dny využijte ke společné aktivitě s partnerem. Vyrazte na podzimní procházku, podívejte se na film nebo si společně přečtěte knížku. Bude vás to bavit. 

Partnerský horoskop na celý rok 2018

Přečtěte si také ostatní díly našeho seriálu - partnerský horoskop. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1197x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Partnerské vztahy a sexualita

V této knížce najdete spoustu užitečných a praktických informací z oblasti…

Cena: 150 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte