Blíženci - horoskop 2018

Blíženci - horoskop 2016blizenci

Horoskop na rok 2018 říká, že hvězdy budou lidem ve znamení Blíženců přát. Blíženci budou mít na rok 2018 velké ambice, které nebudou přehnané. Pokud budou mít Blíženci dostatek vůle a vytrvalosti, splní se jim v roce 2018 nejeden dlouhodobý sen.

Dařit se bude podle horoskopu na rok 2018 Blížencům i v rodinném prostředí. Blíženci mají rádi stálé partnerské prostředí a léta vkládané energie se letos ve vztahu konečně úročí. Nezadaní Blíženci si užijí jak měsíce plné nezávazného flirtování, tak vážnější známost.

Léto by měli Blíženci využít k seznamování. Energie bude nakloněná novým svazkům a milým setkáním. Nové kontakty pak využijete na konci roku, kdy se z toho vyloupnou zajímavé pracovní příležitosti, které vás posunou v kariérním životě. 

S koncem roku 2018 budou mít Blíženci problém s autoritami a s pracovními vztahy. Vše se nakonec vyřeší, jen je třeba doufat v lepší zítřky a hlavně si zachovat chladnou hlavu. Na konci roku bude na Blížence také čekat nečekané překvapení v nezvyklé podobě. 

Během roku by si měli Blíženci dávat pozor na falešné sliby. Zároveň by ale měli být obezřetní, jaké sliby sami učiní. Leckdo by si nesplněné závazky mohl vzít osobně. 

Horoskop Blíženci - Leden 2018

Se začátkem nového roku je tu čas na rekapitulaci. Tedy na zhodnocení uplynulého roku a toho, co se nám povedlo a nepovedlo. Ze začátku roku budete mít plno přání, které se vám skutečně vyplní. Jen pokud ale budete mít dostatek píle, odhodlání a vytrvalosti. Sepište si své sny a dělejte každý den vše pro to, aby se vám tužby vyplnily.

Vaši dobrou náladu a soustředění naruší technické problémy doma, se kterými si nebudete vědět rady. Nebojte si říct o pomoc, na všechno sami stačit nemůžete. 

Horoskop Blíženci - Únor 2018

Pro velký objem práce v únoru zapomenete na svou zdravotní a tělesnou kondici. Je nejvyšší čas začít pravidelně cvičit, jíst a relaxovat. Jen tak si v chladných únorových dnech zachováte dostatek energie pro práci i rodinu. 

Se začátkem nového roku budou hvězdy nahrávat vzdělání. Je proto ten pravý čas zapsat se na kurzy vysněného cizího jazyka. Výsledky se brzy dostaví. 

Horoskop Blíženci - Březen 2018

Březen bude pro Blížence ideální měsícem, kdy by měli investovat peníze. Pokud si s takovou věcí nevíte rady, nebojte si říct o pomoc. Nečekaná pomocná ruka ale přijde i ze strany partnera, využijte ji. 

Na konci března budete mít snahu zavděčit se všem. Nevyjde to a navíc se budete cítit špatně, proto se naučte předem říkat ne. 

Přítel vás požádá o pomoc. Neodmítněte ho, karty se mohou zanedlouho obrátit. 

Horoskop Blíženci - Duben 2018

Zadaní Blíženci, kteří mají rodinu, si v dubnu budou užívat dny plné pohody, které budou naplněné láskou a pochopením. Začnete si všímat každodenních příjemných okamžiků, které konečně doceníte. Přestanete hledat vzrušení venku, ale naopak si budete užívat obyčejné dny s rodinou. 

Na nezadané Blížence se usměje štěstí v podobě nové perspektivní známosti. Nemějte přehnaná očekávání a berte vztah tak, jak přichází - bez velkých nároků. Jen tak si ho užijete na sto procent. 

Horoskop Blíženci - Květen 2018

Na Blížence čeká vlna nové tvůrčí energie. Využijte ji k přestavbě domácnosti, novým projektům nebo zahraničním cestám. Změny oceníte jak vy sami, tak partner. 

V květnu budou Blíženci prahnout po uznání. Dostaví se a to příjemným způsobem - na výplatní pásce nebo faktuře. 

Horoskop Blíženci - Červen 2018

Váš sexuální život dostane nový a nečekaný náboj. Romantická situace, nečekané vyznání a horké letní počasí na sebe nenechají dlouho čekat a do vaší ložnice přinesou uragán plný vášnivé lásky. Poddejte se tomu a užívejte si každý okamžik. 

Pozor na falešné sliby, které přijdou ze strany, ze které byste je nečekali. Na druhou stranu nečiňte to, co se vám nelíbí, druhým. Zrušené schůzky, odmítnutá pozvání nebo neustálý nedostatek času, by mohli blízcí brát jako zradu. 

Horoskop Blíženci - Červenec 2018

V červenci budete mít chuť podnikat nové věci, bořit stereotypy a rozdmýchávat usazené rituály. Vaše nová energie na sebe nenechá dlouho čekat a přinese s sebou nové kontakty. Nových známostí se nebojte a pokuste se na všechny zajímavé nabídky na volný čas říkat ano. 

V červenci se budete ve svém těle cítit skvěle a čekat na vás bude plno milých komplimentů jak v práci, tak doma. 

Horoskop Blíženci - Srpen 2018

Na nezadané Blížence čeká romantický srpen v podobě nové známosti. Ač vztahu v počátku nebudete dávat moc naděje, nezatracujte ho předem. Namísto hledání důvodů, proč to nejde, naopak hledejte způsoby, jak se s druhým sblížit. Tentokrát to vyjde. 

Na konci srpna budete mít konečně čas na dlouho odkládanou zábavu. Dostanete se k četbě, malování nebo vaření.

Zároveň se můžete těšit na nečekanou finanční injekci, která vás zpříjemní léto. 

Horoskop Blíženci - Září 2018

Zářijové dny zavanou do práce nemilé energie. Bude provázena hádkami a nesrovnalostmi s vedením. Budete mít problém vyrovnat se s autoritami a jejich nečekanými názory. S notnou dávkou tolerance a pochopení to ale zvládnete, a vše se nakonec v dobré obrátí. 

Udělejte si čas na přátele. Práce a domácnost je důležitá, člověk by ale v záplavě povinností neměl odbývat sám sebe. 

Horoskop Blíženci - Říjen 2018

Mít velkou síť známých a přátel se rozhodně vyplatí. Přesně to se ukáže v říjnu, kdy se Blížencům naskytne nečekaná pracovní nabídka. Přijde od člověka, kterého budete znát teprve chvíli, ale o to zajímavější bude. Nezapomeňte ji šikovně využít a známému hlavně náležitě poděkovat. 

V říjnu budete mít chuť zkoušet nové sporty. Vyzkoušejte akro jógu, potápění nebo jumping. Pokud se na lekce bojíte jít sami, vezměte s sebou spřízněnou duši. 

Horoskop Blíženci - Listopad 2018

V listopadu Blíženci zapomenou relaxovat. Nenoste si práci domů, ale pokuste se bezpodmínečně oddělit pracovní a soukromý život. Jen tak budete ve stoprocentní psychické a fyzické kondici.

S nespavostí vám pomůže meduňkový čaj a pravidelná meditace.

Na konci listopadu na vás čeká milé překvapení. Přijde ze strany, odkud byste ho nečekali, o to milejší ale bude. Užijte si ho plnými doušky a bez výčitek. 

Horoskop Blíženci - Prosinec 2018

Předvánoční čas si letos užijete. Těšit se můžete na pohodové chvíle strávené s rodinou. Pozor ale na nespolehlivé lidi, s jejich chováním nebudete počítat a vykolejí vás. Příště už se budete spoléhat raději jen sami na sebe. 

Na konci roku se o vás bude pokoušet nemoc. Vraťte se k moudrosti našich předků a zkuste na nachlazení vyzrát s pomocí bylinek. Službu vám udělá echinacea, jitrocel nebo šalvěj. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 21769x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte