Váhy - horoskop 2018

Váhy - horoskop 2016vahy

Horoskop na rok 2018 praví, že si Váhy užijí klidný a harmonický rok. Čeká je 12 měsíců bez velkých životních změn, ale také bez velkých katastrof. Následující rok Váhy budou mít intenzivní pocit souznění s blízkými přáteli a rodinou a užijí si klidu a odpočinku. 

Jsou to právě dlouhodobé vztahy a rodina, na které budou muset Váhy v roce 2018 zapracovat. Pracovní povinnosti a vytížení jim mnohokrát způsobí, že rodinu a přátele odsunou na druhou kolej. S takovou se ale nedá dlouhodobě fungovat, a tak se Váhy budou muset postarat o nápravu. 

Dařit se Váhám bude také v oblasti lásky. Na jaře si užijí pořádnou dávku romantiky a něhy, na podzim se zase budou moct těšit na nová seznámení. Zadané Váhy by ale měly myslet na to, že žhavý úlet s sebou může přinést vlnu výčitek, která se posléze prožene jejich stálým vztahem. 

V období celého roku 2018 budou Váhy bojovat se svou komplikovanou povahou. Přecitlivělost, nevyrovnanost, nerozhodnost nebo přílišná emocionalita jim nejednou zkomplikují život. 

Horoskop na rok 2018 nevidí v následujících měsících žádné velké pracovní změny. Pokud budou Váhy chtít pracovně něčeho dosáhnout, budou na tom muset dřít o to tvrději. 

Horoskop Váhy - Leden 2018

Do začátku nového roku si dejte jedno nenápadné předsevzetí. Skoncovat s prokrastinací - a to ve všech oblastech. Dlouho odkládané návštěvy lékařů se nemusí vyplatit. Udělejte si v lednu čistý stůl a splňte si všechny povinnosti.  

Pozor na nečekané výdaje, které vás mohou zaskočit. Vždy je lepší mít něco našetřeného v zásobě. 

Horoskop Váhy - Únor 2018

V únoru pocítíte velkou nespravedlnost na pracovišti. Budete se muset rozhodnout, zda se postavíte na stranu dobra a budete riskovat případné sankce, nebo sklopíte uši.

Na konci měsíce budete velmi emocionální až přecitlivělí. Vyhněte se proto raději stresovým situacím, které by mohly způsobit totální výbuch zadržovaných emocí. 

Horoskop Váhy - Březen 2018

Nenasazujte si před novými lidmi vaši masku tvrďáka, kterého nic nerozhází. Nebojte se projevit city nebo emoce - klidně i smutnějšího rázu. Vám se uleví a druhá strana to ocení.

Nemějte strach v práci přijít s novým nápadem. Zapomeňte na ostych a překonejte sami sebe. Výsledek vašeho jednání překvapí nejen vás, ale i okolí. 

Horoskop Váhy - Duben 2018

Pořádná dávka romantiky na vás čeká v dubnu. Nic ale nebude zadarmo a iniciativu budete muset převzít vy. Jen tak se můžete těšit na krásné a neopakovatelné chvíle. 

V dubnu se obrňte trpělivostí a to jak v práci, tak doma. Dlouho nesmontovaná skříň, nevyřízené maily nebo jiné zdánlivě nevinné situace by vás mohly snadno rozhodit. 

Horoskop Váhy - Květen 2018

S vaší povahou jste zvyklí jednat narovinu a říkat věci tak, jak se mají. Přílišná upřímnost ale může někdy škodit. Zkuste proto raději nechat jazyk za zuby, případně si možné důsledky vašeho jednání dopředu promyslet.   

V květnu využijete vaše diplomatické schopnosti, a to když stanete uprostřed konfliktu. S vaší mazanou myslí se vám ale z nepříjemné situace podaří jednoduše vybruslit. 

Horoskop Váhy - Červen 2018

Pracovní rutina vás bude v kombinaci s krásným počasím zmáhat. Dopřejte si proto rodinnou dovolenou nebo alespoň prodloužený víkend a alespoň na chvíli se pokuste zapomenout na práci. 

V červnu se objeví problém, se kterým vám nečekaně pomůže někdo z vašich blízkých přátel. 

Horoskop Váhy - Červenec 2018

Vaše váhavá povaha vám bude v červenci komplikovat život. Neschopnost rozhodnout se v běžném životě, vám bude ztěžovat jednání s dalšími lidmi. Pokud se konfliktům chcete vyhnout, musíte na svém chování zapracovat.

Už ani nepamatujete, kdy sex stál naposledy za to? Pokud chcete, aby se země znovu zatřásla, zkuste do vašeho vztahu vnést více romantiky, nadšení a novoty. Pomůže návrat na místa, kde vám to s vaší polovičkou klapalo nebo adrenalinové dobrodružství, při kterém k sobě opět najdete cestu. 

Horoskop Váhy - Srpen 2018

V srpnu se spoléhejte na vaši intuici. Pokud budete mít silný pocit, že by něco nemuselo dopadnout dobře, poslechněte hlas vašeho těla. 

Zapomeňte na práci a užívejte si rodiny. Léto je skoro u konce a vy jste si ho prozatím nejvíce užili v kanceláři. Vyberte si proto poslední dovolenou a vyrazte naposledy k moři. 

Horoskop Váhy - Září 2018

Váš atraktivní vzhled a pohodová povaha, vám v září přivane nové nápadníky. Zadané Váhy se budou muset rozhodnout, zda z nové známosti vycouvat, nebo riskovat nevěru. Oproti tomu nezadané Váhy si budou novou dávku komplimentů užívat dosyta. 

Pro přemíru práce zapomenete na nejbližší přátele. Nevyřízené esemesky, hovory nebo odmítnutá pozvání na skleničku, byste měli co nejdříve napravit. 

Horoskop Váhy - Říjen 2018

Pocítíte velkou touhu tvořit a být kreativní. Přítele, manžela nebo děti pošlete ven a užívejte si oblíbené činnosti. Malování, hudba, tanec, vaření, psaní - všechny tyto činnosti vám v říjnu ohromně půjdou. 

Na obzoru se objeví nový muž. Nezadané Váhy by měly zbystřit a neměly by si v hlavě tvořit seznam jeho nedostatků ještě předtím, než ho skutečně poznají. Nikdo přece není dokonalý.

Horoskop Váhy - Listopad 2018

V listopadu nebudete mít náladu na nové seznamování, ani aktivity. Naopak si v papučích budete užívat domácí pohodu a ven vás vyženou leda nákupy nebo práce. 

V druhé polovině listopadu přijde změna a vy zatoužíte po nových výzvách. 

Horoskop Váhy - Prosinec 2018

Na začátku měsíce budete řešit morální problém. Ať už se přikloníte na jakoukoliv stranu, nezapomeňte si za svým rozhodnutím pevně stát. Vytáčení se a uhýbání vám čisté svědomí nepřinesou.

Vánoce a vánoční svátky prožijete v poklidu s rodinou a tento rok vás už nic nerozhodí. Na nový rok si připravte seznam přání, na kterých tvrdě pracujte. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 20507x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Doporučené články

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte