Partnerský horoskop 2018: Únor

Horoskop lásky na rok 2018 (2)Horoskop lásky na rok 2018 napoví, jak se vám bude v únoru dařit.  

Hvězdy prozradí mnohé. Podle temperamentu jednotlivých znamení zvěrokruhu dokážou odhadnout, která znamení se k sobě hodí více a která méně. Kde půjde o romantiku, vášeň, nebo to nepůjde vůbec. Připravili jsme proto pro vás partnerský horoskop na rok 2018, který vám prozradí, jak se vám bude v tomto roce v lásce dařit. 

Partnerský horoskop na rok 2018 - Únor

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Váš vztah s partnerem bude začátkem roku velmi chladný. Máme pro vás proto tip, jak do něj vrátit zpět zašlou jiskru. Začněte se více dotýkat, líbat a objímat. A kdy naposledy jste si společně nalili dvojku červeného a jen tak si vykládali o životě? 

Tip na únor:

Čtěte také:

Horoskop 2018

Nezadaní Kozorohové budou mít možná v únoru problém navazovat vztahy. Zkuste se podívat sami sobě do duše - jak působíte na ostatní? Nepřevažuje arogance nad přívětivostí? Právě tam může být zakopaný pes. 

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Nezadaní Vodnáři budou mít v únoru štěstí na seznámení. Lidí ve znamení Vodnáře, Ryby, Blížence, Střelce nebo Kozoroha si obzvláště všímejte. Právě s těmito znameními si budete skvěle notovat. 

Tip na únor:

Přečtěte si následující citát Johna Lennona a zkuste si z něho vzít ponaučení: „Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě.“

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Čím více svobody druhému dáme, tím blíže k nám sám má. Nesvazujte proto partnera nesmyslnými požadavky a dopřejte jeden druhému čas na vydechnutí. 

Tip na únor:

Pokud jste nezadaní, zkuste si svého partnera vizualizovat. Představujte si, jaký by měl být a co spolu budete zažívat. Pokud budete mít jasné cíle, vysněný partner na sebe nenechá dlouho čekat. 

Beran (21.3.-20.4)

Pro Berany se únor ponese ve znamení flirtů a nezávazných vztahů. Nepřemýšlejte, co bude zítra, ale berte příležitosti, jak přicházejí, a buďte spontánní. 

Tip na únor:

Pokud v milostném životě hledáte něco nového, vyzkoušejte tantrický sex

Býk (21. 4.–21. 5.)

Slova mají obrovskou sílu a v minutě umí rozbourat i tu největší zeď, kterou jste budovali léta. V únoru si proto dávejte pozor na váš temperament a s ostrými slůvky raději šetřete. 

Tip na únor:

Nezadané Býci, vyzkoušeli jste už seznamku přes internet? Pokud ne, tak šup tam! Dnešní doba nabízí úžasné možnosti včetně seznamky pro bohaté. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Ve vztahu s partnerem se objeví žárlivost - velká a nezdravá. Víte ale, že pro zdravý vztah je důležitá především vzájemná důvěra? Bez této neodmyslitelné součásti nebude vztah nikdy stoprocentně fungovat. 

Tip na únor:

Partnerský horoskop na rok 2018 radí, aby nezadaní Blíženci hodili všechny obavy za hlavu. Ten pravý je nadohled! Stačí chodit mezi lidi a mít oči dokořán

Rak (22. 6.–22. 7.)

Kvůli druhému je občas nutné dělat ústupky a tolerance by měla být nezbytnou součástí vašeho slovníku. Nepřipadá vám ale, že to v poslední době s těmi ústupky přeháníte? Nezapomeňte kvůli lásce, kým jako Raci jste. 

Tip na únor:

Přestože Valentýna běžně neslavíte, udělejte výjimku a vezměte partnera na romantickou večeři. Bude mile překvapený. 

Lev (23. 7.–23. 8.)

Vaše sexuální energie se ocitne na bodu mrazu. Z letargie vás může vytrhnout jen změna. Krátká dovolená, změna prostředí nebo nový sport mohou pomoci získat zpět ztracenou sexuální sílu. 

Tip na únor:

Na únor jsme pro Lvy vybrali následující citát francouzského spisovatele 17. století Françoise de La Rochefoucaulda. „Ten, kdo opravdově miluje, skoro nikdy nepozná, kdy ho ten druhý milovat přestal.“

Panna (24. 8.–22. 9.)

Dlouhé zimní večery nemusíte trávit jen u televize. Co takhle přinést do vašeho milostného života více vzrušení a vyzkoušet nějakou novou pomůcku? Převezměte iniciativu a překvapte partnera, bude nadšený!

Tip na únor:

Kdy je to naposledy, co jste si s partnerem vyjádřili pravé city? Je mi s tebou dobře, mám tě rád nebo jsi pro mě vše, vám zajistí cestu ke spokojenému vztahu. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Partnerský horoskop na rok 2018 říká, že vás v únoru čekají velké změny. Ať už se bude jednat o pozitivní nebo negativní progres, snažte se brát situaci tak, jak přichází. 

Tip na únor:

Každá příčina má také svůj následek. Chovejte se tedy k partnerovi stejně laskavě nebo odměřeně jako se on chová k vám. Jen tak pozná, jak se cítíte. 

Štír (24. 10.–22. 11.)

V únoru se vám bude dařit jako sexuálním králům. Lichotky a pozitivní ohlas na sebe nenechají čekat a vy se budete cítit skvěle. Pokuste se tohle zdravé sebevědomí udržet i do dalších měsíců. 

Tip na únor:

Dopřejte partnerovi více něhy. Pohlazení, dotyky i něžná slůvka ozvláštní každý vztah a probudí uvadlou romantiku i v tom největším bručounovi. 

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Možná umíte brát, ale umíte také dávat? Nezapomínejte, že vztah musí být především vyrovnaný, a tak by dary nikdy neměly být zapomenuty. Někdo může darovat čas, jiný podporu, peníze nebo náklonnost. To už záleží na každém. 

Tip na únor:

Tipem partnerského horoskopu na únor je více se rozmazlovat. Kdy naposledy jste si dopřáli saunu, masáž nebo kadeřníka? Když se budete líbit sami sobě, budete se líbit i partnerovi. 

Partnerský horoskop na celý rok 2018

Přečtěte si také ostatní díly našeho seriálu.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 2465x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Dobrý den, jen se chci zeptat. Už několikrát jsem tady na stránkách narazila na to, že v horoskopu určeném pro střelce, je oslovení... "štíři". Je to zaměněný horoskop určený štírům, nebo se někdo často plete a má tam být "střelci " . ????? Děkuji

Dobrý den paní Bajerová,

moc vám děkujeme za upozornění. Chybu jsme opravili. Na vaši otázku - platí druhá možnost. Horoskop je určený Střelcům, pouze došlo k překlepu a nepravému adresování horoskopu Štírům.

Děkujeme a přejeme pěkný den. Anička, Redakce, Spektrum Zdraví

Děkuji :-)


Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Partnerské vztahy a sexualita

V této knížce najdete spoustu užitečných a praktických informací z oblasti…

Cena: 150 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte