Vodnář - horoskop 2018

Vodnář - Horoskop 2016vodnar

Horoskop na rok 2018 Vodnářům slibuje pozitivní rok plný krásných okamžiků a vzrušení. Začátek roku se ponese spíše v poklidném duchu bez velkých změn. První měsíce mohou tak některým Vodnářům připadat nudné a nezáživné.

Vztahy se ponesou v roce 2018 ve znamení stálosti a vyrovnanosti. Zadaným Vodnářům se podaří jejich lásku upevnit a posunout dále. Nepůjde to ale bez soustavné práce a žádné potěšení jen tak nespadne do klína. 

Dlouhodobým vztahům popřeje hlavně podzim, který bude jako stvořený pro navazování nových kontaktů a hledání pravé lásky. Nezadaní Vodnáři v roce 2018 s trochou štěstí už konečně potkají svého vysněného partnera.

A i v oblasti kariéry se mohou Vodnáři těšit na pěkné dny, které jim následující měsíce přinesou. Kdo by ale čekal nějaké výrazné profesní změny v roce 2018, mýlí se. Stejně jako vztahy se i tato oblast ponese ve znamení stálosti a rovnováhy. 

Opatrní by Vodnáři v roce 2018 měli být v oblasti zdraví. Vyplatí se dbát zvýšenou ostražitost na prevenci. 

Horoskop Vodnář - Leden 2018

Návrat do práce po vánočních svátcích bude klidný a harmonický. Přestože se vám zpět do práce vůbec nebude chtít, nečeká vás v zaměstnání žádné nepříjemné překvapení. 

Ostražití byste naopak měli být doma, kde může z malého problému vzniknout nepříjemný konflikt. 

Horoskop Vodnář - Únor 2018

V únoru budete bojovat s nízkým sebevědomím, které vás bude oddalovat od cílů, ke kterým jdete. Ženám zvýší sebevědomí nový kousek v šatníku, úbytek na váze nebo kompliment od partnera. 

Potkáte nového člověka, se kterým se velmi rychle spřátelíte a sblížíte. S největší pravděpodobností bude ve znamení Vodnáře, Ryby, Blížence, Střelce nebo Kozoroha. 

Horoskop Vodnář - Březen 2018

V práci bude vládnout pohoda a klid. Právě teď je ideální čas, abyste za šéfem zašli s nepříjemným problémem nebo otázkou, kterou už dlouho odkládáte. 

V březnu buďte opatrní na to, co kde povídáte. I malá pomluva se může rychle obrátit proti vám. 

Horoskop Vodnář - Duben 2018

Na lásce je třeba pracovat a šťastný a harmonický vztah je podobný krásné květině. I tu je třeba zalévat a opečovávat. Jen tak se nádherně rozvoní. Potěšte svého partnera masáží, připravenou snídaní nebo třeba lístky do divadla. Jen tak. Dary nemusí mít vždy důvod.  

Pozor na vyhrocené situace a konflikty v práci. Ne každý musí s vaším názorem souhlasit. Někdy je lepší názory, se kterými se neztotožňujete, prostě tiše ignorovat. 

Horoskop Vodnář - Květen 2018

Známe to všichni. Dlouho odkládaná návštěva zubaře, gynekologa nebo očního lékaře. K lékařům asi nikdo nechodí s potěšením. Vodnářům se ale v roce 2018 nemusí ignorování potíží, vyplatit. 

V květnu bude ideální čas na studium cizích jazyků. Půjde vám angličtina, francouzština nebo němčina. 

Horoskop Vodnář - Červen 2018

V červnu pozor na finanční potíže, do kterých se můžete snadno dostat. Dobrý pozor byste měli dávat na to, komu půjčujete a na jak dlouho. Vše si předem raději ujasněte, ať se nedostanete do nepříjemných problémů. 

V období pylů pozor na alergické reakce. Mohou se projevit i u těch Vodnářů, kteří jimi do této chvíle netrpěli. 

Horoskop Vodnář - Červenec 2018

V červenci se ve Vodnářích projeví jejich kreativní a tvořivá povaha. Zadaní Vodnáři pošlete děti k babičce a partnera na dovolenou a užívejte si samoty a letní inspirace. V červenci vám půjde vše kreativní, na co sáhnete. 

Milování začne být rutinní záležitostí a vy se s partnerem začnete poněkud nudit. Vyzkoušejte novou polohu nebo pomůcku. 

Horoskop Vodnář - Srpen 2018

Věci, které vám v práci vadí, se nezmění samy. O jejich posun se budete muset zasadit vy. Dlouhé přesčasy, pomlouvačný kolega nebo nízká mzda mohou mít řešení. Pokud ale výsledku nepůjdete naproti a nevyvinete iniciativu, nic se nestane.

V srpnu budete ze strany partnera prožívat milující období plné něžností. Těšit se můžete na pořádnou dávku romantiky. 

Horoskop Vodnář - Září 2018

S končícím létem pocítíte nudu. Vyzkoušejte nový sport nebo koníček. Případně napište člověku, se kterým jste setkání dlouho odkládali. Známé tváře vám dodají novou vlnu energie a optimismu. 

V září si dávejte pozor na alkohol a jeho nadměrné užívání. Raději se mu vyhněte obloukem. 

Horoskop Vodnář - Říjen 2018

Celý podzim se ponese ve znamení dlouhodobých vztahů. Jako po másle vám půjde navazování nových kontaktů. Ať už těch pracovních, partnerských nebo přátelských. Využijte toho podle možností. 

Ubývající denní světlo bude ideálním časem na to zavřít se do posilovny. Pokud toužíte po změně postavy, tak teď bude ten správný čas. 

Horoskop Vodnář - Listopad 2018

Dlouhá zima může ve Vodnářích vyvolat špatnou náladu, úzkosti nebo až fobie. Objevit se může strach z nových věcí nebo vybočení z komfortní zóny. Každou úzkost ale odstraníme jedině tím, že jí půjdeme naproti. Tak na to myslete.

Chamtivost a lakomost některého z vašich přátel, vás vyvede z míry. 

Horoskop Vodnář - Prosinec 2018

V prosinci omezte práci a pokuste se plně věnovat rodině a blízkým. V roce 2018 si dejte za cíl prožít Vánoce bez zbytečných stresů a spěchů. 

Konec roku využijte k rekapitulaci předchozích měsíců a k dohánění drobných restů. Jen tak budete moci do roku 2019 vykročit s čistou hlavou. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 19621x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Aha, už jsem na to přišla, musím klikat výš :)

Tak pro jaký rok to je 2018 nebo 2019 ?


Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Doporučené články

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte