Partnerský horoskop 2018: Červenec

Partnerský horoskop 2018 (1)Partnerský horoskop napoví, jak se vám bude v lásce dařit v červenci.

Hvězdy prozradí mnohé. Podle temperamentu jednotlivých znamení zvěrokruhu dokážou odhadnout, která znamení se k sobě hodí více a která méně. Kde půjde o romantiku, vášeň, nebo to nepůjde vůbec. Připravili jsme proto pro vás partnerský horoskop na rok 2018, který vám prozradí, jak se vám bude v tomto roce v lásce dařit. 

Partnerský horoskop na rok 2018 - Červenec

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Nejharmoničtější vztah Kozorohy čeká s jinými Kozorohy, Vodnáři, Býky, Pannami, Štíry nebo Střelci. Na podvodné chování a lži si dávejte pozor u Beranů. Raci vás mohou šokovat svou pasivitou a Lvi naopak přílišnou ješitností.

Tip na červen

Čtěte také:

Horoskop 2018

Společné soužití je krásná věc, ale nese s sebou také své potíže. Nezvykejte si, že děláte vše za partnera, za pár let by se vám to mohlo šeredně nevyplatit. 

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Partnerský horoskop na rok 2018 varuje všechny Vodnáře před nudou ve vztahu. Zkuste ji zahnat společnými aktivitami nebo večeří s přáteli. Pokud takové aktivity nepomohou, bude čas na radikální změnu

Tip na červen

V červnu budete mít záletnické sklony. Zatoužíte po mladším kolegovi z práce, se kterým se denně potkáváte. Myslete ale na to, že vztah na pracovišti vám může uškodit. 

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Ve vašem okolí se objeví rozvod přátel. O rozvodu doma mluvte, ale maximálně dvě odpoledne. V opačném případě by se mohlo stát, že doma vznikne napětí a koalice podobná rozvodovému řízení. Vy se budete sveřepě zastávat kamarádky, muž kamaráda a konflikt může být na světě. Raději si místo hádek řekněte, co je hezkého na vašem vztahu a ujistěte se, že vám rozvod nehrozí. 

Tip na červen

V poslední době máte pocit, že vás každý do něčeho nutí. Naučte se říkat ne, a to i ve vztahu

Beran (21.3.-20.4)

Beran je rozený vůdce. Rád řídí tým a nedělá mu problém po členech týmu vyžadovat tvrdou práci a kázeň. Nezapomínejte ale na to, že doma není v práci. Vašemu partnerovi může sekýrování, peskování nebo přílišné kontrolování hodně vadit. Tak na to myslete. 

Tip na červen

V červenci budete skvělými společníkem a stanete se ozdobou každé párty nebo sešlosti.  

Býk (21. 4.–21. 5.)

Drobný neúspěch v milostném životě vás poznamená na několik dní. Zapomeňte ale na své ego a myslete na to, že není všem dnům konec. Býci jsou smyslné znamení a jedna drobná odchylka od dokonalosti vám reputaci nezkazí. 

Tip na červen

Dne 6. července v Česku slavíme svátek Den upálení mistra Jana Husa. Využijte volno nikoliv prací, ale k lenošení a společně strávenému času s vaším partnerem. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci od přírody velmi lpí na partnerech a přátelé pro ně nejsou tak důležití, jako fungující a spokojená rodina a pohodový, milující vztah. Co by se ale stalo, pokud byste se partnerem rozešli? Jak byste situaci bez něho zvládli? Nechte si raději otevřená zadní vrátka. Pro všechny případy. 

Tip na červen

V červnu vás může ve vztahu postihnout ponorková nemoc. Pokud s partnerem trávíte až příliš společného času, dopřejte si na čas oddych. Vám prospěje čas o samotě nebo s kamarádkami, on zase rád věnuje jeden víkend čistě chlapské zábavě. 

Rak (22. 6.–22. 7.)

Raci jsou rození diplomaté a konfliktům se raději vždy vyhnou, než aby je řešili přímo. Pokud budete nad problémy průběžně jen mávat rukou, je dost možné, že váš pohár trpělivosti jednoho dne přeteče a budou lítat talíře. Snažte se proto konflikty raději řešit průběžně. 

Tip na červen

Nejspokojenější a nejharmoničtější vztah budete mít s Raky, Váhami, Berany nebo Kozorohy

Lev (23. 7.–23. 8.)

Partnerský horoskop na rok 2018 mluví jasně. V červnu si dávejte dobrý pozor na sokyně v lásce. Opravdu je společná dovolená se sousedy odnaproti dobrý nápad? Unesete pohled na partnera, který bude celý dny zírat na sousedčiny vnady? 

Tip na červen

Život je změna a stojíme-li dlouho na jednom místě, zanikáme. Na nadcházející změny v partnerském životě reagujte s podobným nadhledem. 

Panna (24. 8.–22. 9.)

Aby k nám přišla láska, je nejprve potřeba naučit se tzv. sebelásce - mít rád sám sebe. Dokládá to následující výrok amerického spisovatele Roberta Fulghuma: „Nejvíce lásku obvykle potřebujeme ve chvíli, kdy nás nikdo mít rád ani nemůže.“

Tip na červen

Panickým odmítáním sexu se vaše problémy s partnerem nevyřeší. Pokud v posledních měsících nemáte na společné milostné chvíle náladu, může se jednat o Madonin komplex nebo jiný psychický problém. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Jak se snadno a rychle seznamovat? Klíčem je tajemství small talk. V překladu nevýznamný nebo nenucený rozhovor. Ten vedeme s lidmi, se kterými se vidíme poprvé v životě (například na konferencích, oslavách nebo svatbách). Přes nenucená témata o jídle, sportu, zábavě nebo kultuře se můžeme snadněji dostat k vážnějším tématům a lépe poznat daného člověka. 

Tip na červen

Pokud cítíte, že všechny práce v domácnosti sama nezvládáte, řekněte si partnerovi o pomoc

Štír (24. 10.–22. 11.)

V červnu vás čeká první společná dovolená s partnerem. Vaše obavy z toho, jak první větší závazek zvládnete, jsou jistě na místě. Pokud se ale budete chovat přirozeně a nenuceně jako doposud, nemusíte mít o průběh výletu ani v nejmenším obavy. 

Tip na červen

Pokud partner nesnese vaše kamarádky, nenuťte ho do setkání s nimi. Nechte si ale vysvětlit přesný důvod a pokuste se situaci řešit s chladnou hlavou. 

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Společná dovolená by měla nadchnout vás oba. Pokud váš partner miluje sport a dovolená pro něj znamená především fyzické vypětí, zatímco vy si odpočinek představujete jinak, dopřejte si odloučení. Zatímco vy strávíte dopoledne na lehátku u bazénu, váš partner si může na kole objet ostrov a odpoledne se můžete sejít na společnou procházku a večeři. 

Tip na červen

Podle partnerského horoskopu s vámi budou v červnu cloumat hormony. Bláznění může značit začátek těhotenství

Partnerský horoskop na celý rok 2018

Přečtěte si také ostatní díly našeho seriálu. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1837x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Partnerské vztahy a sexualita

V této knížce najdete spoustu užitečných a praktických informací z oblasti…

Cena: 150 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte