Ryby - horoskop 2018

Ryby - horoskop 2016ryby

Začátek roku bude pro Ryby velmi úspěšný a budou proplouvat životem velmi snadno. Horoskop na rok 2018 také říká, že počínající měsíce roku 2018 budou velmi klidné, někdy až se sklonem k rutině a Ryby se nemusí bát žádných velkých nepříjemných změn. 

Na jaře se Rybám povede dobře v oblasti kariéry. Horoskop na rok 2018 Rybám slibuje posun směrem nahoru, přátelské prostředí a plné soustředění na práci. Chybět vám nebudou dobré nápady a nouzi nebudete mít o kreativitu a množství inspirace.

Letní měsíce se pro Ryby ponesou ve znamení lásky a vztahů. Po pracovním jaru bude načase vrátit se zpět k rodině a partnerovi. Léto bude také ideální čas k obnově dlouhodobých vztahů. 

V podzimním období přijde ten správný čas, aby se Ryby začaly soustředit samy na sebe. Pořádná dávka relaxace a odpočinku jim přijde vhod. Hvězdy budou přát osobnímu rozvoji a novým příležitostem. 

Ostražité by Ryby v roce 2018 měly být na takzvané přátele a chování některých lidí. Objevit se může závist, pomluvy a další negativní energie. 

Horoskop Ryby - Leden 2018

Vánoční klid, pohodu a vyrovnanost si Ryby udrží i začátkem roku 2018. 

Návrat do práce se obejde bez komplikací a nepříjemných překvapení a Ryby si tak dosyta užijí doznívající vánoční pohodu. 

Horoskop Ryby - Únor 2018

Ryby, které mají děti, si s nimi budou užívat pohodový měsíc. Podobné okamžiky se nebudou opakovat, a tak se snažte nedávat přednost práci, před časem s rodinou. 

V únoru přijde konflikt, ve kterém budete vděční za vaši flegmatickou povahu. Jen tak spor ustojíte bez vážnějších následků. 

Horoskop Ryby - Březen 2018

Březen doslova nastartuje vaši kariéru směrem nahoru. Ryby se mohou těšit na příjemný kariérní posun, jež ale bude vyžadovat tvrdou práci, píli a odhodlání.

Povinnosti v domácnosti se na vás začnou valit jedna za druhou. Využijte pomoc partnera nebo rodiny a nesnažte se za každou cenu vše zvládnout sami. 

Horoskop Ryby - Duben 2018

Zrozenci ve znamení Ryb jsou velmi talentoví a obvykle se jim daří vše, na co sáhnou. Někdy se ale vyplatí dělat jednu věc pořádně, než mít rozdělných pět projektů, ale žádný nedokončit. 

V dubnu pozor na naivitu. Raději stůjte nohama pevně na zemi. 

Horoskop Ryby - Květen 2018

Pracovní vyčerpání vás potrápí v květnu. Baterky vám zase rychle dobije sport, setkání s přáteli nebo čas strávený s partnerem. 

Nečekané chutě prozradí nedostatek vitamínů v těle. Ani v záplavě práce nezapomínejte na pravidelnou stravu, která vašemu tělu dá vše potřebné. Jen tak budete mít každý den potřebnou energii. 

Horoskop Ryby - Červen 2018

Nezadané Ryby zatouží po vážném vztahu, kterému horké léto nahrává. Mějte proto oči otevřené a nezapomeňte co nejčastěji vyrážet do společnosti. Neškodí také rozhodit sítě mezi známými a poptat se na vhodný protějšek. 

Červen Rybám přinese doslova sexuální hurikán. Každá akce ale musí mít i svou reakci. Nezůstávejte proto chladní a převezměte vůdčí pozici také vy. 

Horoskop Ryby - Červenec 2018

V práci budete mít tendenci nakládat si toho na sebe příliš mnoho. Spousta úkolů, které nejdou splnit v termínu, vás semelou. Využijte proto i kolegy a úkoly rozdejte mezi ně. 

Nezapomínejte, že ve vztahu je nejdůležitější komunikace. Očekávat, že druhému něco dojde, je bláhové. Včasná komunikace dokáže vyřešit spoustu problémů. 

Horoskop Ryby - Srpen 2018

Nezadané Ryby si v srpnu užijí žhavý letní flirt, který s trochou snahy může vyústit v něco vážnějšího. Každopádně si ale raději nedělejte naděje.

V srpnu využijete pomoc vašich blízkých. Nezdráhejte se přijmout pomoc i od člověka, na kterého byste se normálně s podobným problémem neobrátili. 

Horoskop Ryby - Září 2018

Udělejte si čas na sebe a po divokém jaru a létu se náležitě odměňte. Někdo si odpočine s knihou, jiný v baru a někdo potřebuje uniknout do lesa. V jídle si dopřejte to, na co máte zrovna chuť a neomezujte se. 

V partnerovi se nečekaně probudí žárlivost. Snažte si situaci vyřešit se šarmem sobě vlastním a nepřilévejte zbytečně olej do ohně. 

Horoskop Ryby - Říjen 2018

V říjnu si dávejte pozor na přehnané utrácení. Přeci jen žít od výplaty k výplatě není moc košer, obzvlášť když přijdou nečekané výdaje, které bude nutné ihned uhradit. 

Ryby zatouží po dobrodružství. Hvězdy jim budou v říjnu nakloněné, a tak se směle vrhněte do toho, po čem toužíte.

Horoskop Ryby - Listopad 2018

Blížící se konec roku s sebou přinese nové příležitosti, které vás v životě posunou dále.

Ryby budou muset učinit důležité a nelehké rozhodnutí. Dejte si na něj dostatek času a důkladně zvažte všechna pro a proti. Jakmile ale rozhodnutí už jednou uděláte, stůjte si za ním. 

Horoskop Ryby - Prosinec 2018

Pracovní píle a nasazení v celém roce se vám vyplácí. A vy se můžete těšit na příjemný finanční benefit nebo jiné ohodnocení, které vám dodá pracovní energii a motivaci do dalšího roku 2019.

Čas Vánoc ale věnujte plně rodině a na práci alespoň na chvíli zapomeňte. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 18757x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Doporučené články

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte