Býk - horoskop 2018

Býk - horoskop 2016byk

Počátek roku 2018 bude pro Býky podle horoskopu spíše poklidný a Býci si budou užívat rodinné pohody a doznívajícího vánočního období. Zpět na zem je vrátí konec ledna, který přinese spoustu povinností.

Na jaře se objeví nečekaný problém, který však Býci zvládnou s pomocí přátel vyřešit na jedničku. V letním období budou hvězdy nakloněné novým změnám a začátkům. Bude tedy ten pravý čas na změnu zaměstnání nebo na splnění dlouho odkládaných povinností. 

V druhé polovině roku by si Býci také měli dávat pozor na přímé konfrontace, které nepřinesou nic dobrého. Po celý rok 2018 budou Býci potřebovat trpělivost, vytrvalost, ochotu, píli a rozvážnost. 

Horoskop na rok 2018 říká, že se Býkům povede v celém roce dobře, a nadto se jim budou vyhýbat negativní zvraty, těžké nemoci i osobní nechtěné změny. Zkrátka celý rok 2018 bude Býkům nahrávat a přát a bude tedy jen na nich, jak tuto pozitivní energii sami využijí.

Pevnost se bude držet i milostných vztahů, které Býci mají. Zadaná Býci si budou po celý rok užívat vzájemné lásky s partnerem a přesto, že sem tam přijdou hádky a potíže, Býci je zvládnou vyřešit s přehledem. Nezadaní Býci zároveň zatouží po pevnějším svazku než jen obligátní flirty a měnící se rande. 

Horoskop Býk - Leden 2018

Nový rok začne dobře a vy si budete užívat povánoční atmosféru, svátek Tří králů i odstrojování stromečku. Povinnosti v práci i doma vás však nenechají dlouho snít s otevřenýma očima a budete se muset vrátit zpět na pevnou zem. Berany, kteří mají školou povinné děti, na konci měsíce nepotěší vysvědčení, které přinesou ratolesti domů. 

Zkuste si však zachovat chladnou hlavu a děti nevinit ani netrestat, ale spíše se jim o to více věnovat. Budete se pak cítit skvěle, že jste pro jejich výchovu udělali maximum. 

Horoskop Býk - Únor 2018

V únoru přijde nová a nečekaná pracovní nabídka, která vás příjemně zaskočí. Pokud budete váhat, zda ji odřeknout, pak pamatujte na to, že Býci zvládnou všechno, co si umanou. Takže i to, co v první chvíli vypadá jako nedosažitelné, může být nakonec snadné. 

V polovině měsíce vás dostihne melancholická nálada způsobená nedostatkem slunce. Poohlédněte se na internetu po levných letenkách, které vás vezmou daleko za sluncem. Zasloužíte si to!

Horoskop Býk - Březen 2018

V záplavě povinností nezapomínejte na lásku, kterou je třeba upevňovat a tužit. Dlouho zadaní Býci by neměli spoléhat na to, že pokud jsou ve vztahu už dlouho, není třeba nic dalšího dělat. Naopak - do vztahu je třeba neustále vkládat novou energii a nápady. Překvapte partnera romantickým víkendem nebo ho vezměte do divadla na nejnovější stand-up show. Není nad to, než když se společně pobavíte. 

Nezadané Býci mají oproti tomu jedinečnou příležitost se seznámit. Zapomeňte na svou introvertní povahu a vyrazte do společnosti. Vaší pozornosti by neměly uniknout bary, kluby ani sportoviště. 

Horoskop Býk - Duben 2018

V dubnu vás potrápí psychické problémy, na které možná nebudete sami stačit. Nebojte se říct si o pomoc. Někdy pomůže jen obyčejná káva s kamarádkou, které se můžete s problémem svěřit. Při vážnějších problémech dlouho neotálejte a vyhledejte odbornou pomoc. 

V dubnu zároveň zažijete radostnou událost a to narození dítěte v rodině nebo u blízkých přátel. 

Horoskop Býk - Květen 2018

Měsíc lásky si budete užívat po svém. Na romantické chvilky nebude kromě prvního máje příliš času, a tak budete využívat čas hlavně sami pro sebe. Budete mít tvořivou náladu a chuť zkoušet nové věci. Poznáte nové lidi a z některých z nich se stanou vaši dobří přátelé. Nebojte se proto navazovat nové známosti. 

V květnu vás překvapí lhostejnost okolí, když budete řešit zapeklitý problém. Nic si z toho nedělejte a pro příště raději spoléhejte jen sami na sebe. 

Horoskop Býk - Červen 2018

S přibývajícím létem a sluníčkem zatoužíte po pracovní změně. Vězte, že hvězdy vám budou nakloněny, a tak se nebojte chytit příležitost za pačesy. Začátek nebude snadný, nenechte se tím ale odradit. Změna bude totiž k lepšímu. Pokud se chcete pustit do vlastního podnikání, tak právě teď je ten správný čas. 

Někdo z blízkých přátel bude chtít využít vaší obětavé povahy a svěří vám tajemství. Zkuste nezradit jeho důvěru a svěřené tajemství nikde nevyzraďte!

Horoskop Býk - Červenec 2018

V červenci se vám bude v práci ohromně dařit. Budete čelit novým výzvám a začátkům, které však zvládnete s prstem v nose. Nezapomeňte se za své úspěchy náležitě odměnit, například krátkou dovolenou v zahraničí. Zároveň při práci spoléhejte na svou intuici, která vás dovede k lepším výsledkům. 

Už dlouho byste si přáli změnit postavu, ale výsledky pořád nejsou takové, jaké byste si představovali. Nezapomínejte proto na vytrvalost a zkuste být trpěliví. Však výsledek se jednoho dne dostaví. 

Horoskop Býk - Srpen 2018

Býci, myslete na zdraví, a nezapomínejte na pravidelné preventivní prohlídky. Spoléhat na štěstí a na to, že vám nikdy nic nebylo, se příliš nevyplácí. 

V polovině srpna si dávejte pozor na vaše unáhlené reakce. Dostanete se totiž do sporu, ze kterého nebudete moci vycouvat, ale budete se ho muset účastnit. Pro tuto chvíli uděláte lépe, když zapomenete na svou tvrdohlavost a ustoupíte silnějšímu přesto, že budete mít pravdu. 

Horoskop Býk - Září 2018

V září budete mít pocit rutiny. Zkuste proto svůj život maličko změnit. Protože i malé denní změny dělají v celku hodně. Ráno se nasnídejte doma, namísto v práci u počítače, do práce jeďte autem a cestou se zastavte na kávu u benzínky. Po práci zamiřte do posilovny a nákup si namísto tahání těžkých tašek nechte přivézt. 

Rutina se projeví i v sexu a vy začnete mít pocit, že zažíváte stále to samé. Zkuste proto převzít iniciativu a přijít s novými neotřelými nápady. Překonejte strach a vyzkoušejte nějakou sexuální pomůcku nebo nezvyklou polohu, partner to ocení. Nezadaní Býci zároveň přestanou bavit nezávislé flirty a zatouží po láskyplném vztahu. 

Horoskop Býk - Říjen 2018

Zapomínat je lidské, jakmile se vám to ale začne stávat s železnou pravidelností, problém je na světě. Jsou jistá data, která by se zkrátka opomínat neměla. Mezi ně patří narozeniny, výročí nebo pracovní povinnosti. Pořiďte si diář a události si pište do mobilu, nebo posilujte paměť. Vyhnete se tím nechtěným trapasům a nedorozuměním. 

Na konci října by se Býci měli vybavit notnou dávkou trpělivosti. Budou ji potřebovat jak v práci, tak doma a ušetří jim nejedno nervové zhroucení. 

Horoskop Býk - Listopad 2018

Býci jsou požitkáři, což se projeví v listopadu 2018. Po nedávných nákupech a nečekaných výdajích budete mít najednou hluboko do kapsy. Zkuste si proto preventivně vytvářet finanční polštář, který budete mít schovaný pro případ nenadálých finančních potíží. Zkuste zkrotit vaše výdaje a zapřemýšlejte, zda k životu opravdu potřebujete vše, co si měsíčně kupujete. 

Vinou chladných dní vás ke konci měsíce potrápí bolest krku a zad. Vhodným řešením se ukážou masáže. Při výběru terapeuta dejte na doporučení přátel, nikoliv na anonymní internetové diskuze. Jinak budete zklamaní. 

Horoskop Býk - Prosinec 2018

O Vánocích si konečně užijete klidné chvíle s rodinou zalité pohodou a dobrým jídlem. Konečně také budete mít čas na společné výlety a pečení cukroví. A nezapomeňte, že bohatě stačí tři druhy a i okna mohou zůstat neumytá. Důležité je, že je rodina pospolu. Tak na to pamatujte a v předvánočním období neblázněte. 

Na vánočním večírku se vám dostane nečekaných komplimentů a milostné nabídky od někoho, od koho byste to nečekali. Bude jen na vás, jak s touto nečekanou zprávou naložíte. Pamatujte ale na to, že každé činy mají své důsledky. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 19910x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte