Štír - horoskop 2018

Štír - horoskop 2016

Štíři si v následujícím roce 2018 užijí dosyta úspěchů, které jim přinese práce. Nepůjde to ale bez předchozího trpělivého pracovního nasazení a elánu. Štíři jsou obecně známí tím, že se jim daří dosahovat pracovních cílů právě díky jejich vůli tvrdě dřít dlouhé měsíce. 

Horoskop na rok 2018 také říká, že si nezadaní Štíři v roce 2018 dosyta užijí romantiky, žhavých flirtů a nezávazných seznámení. V období léta se dokonce objeví tolik možných partnerů, že sexuální Štír nebude vědět, kam dříve skočit. Pozor ale, abyste nepřebrali nebo z dočasných úspěchů dokonce nezpychli. 

Zadaní Štíři si budou lásky také užívat, ale budou na vztahu muset tvrdě pracovat, podobně jako v práci. Štěstí jim rozhodně nespadne do klína a v roce 2018 nepostačí jen spoléhat na to, že už mají doma své jisté. Drobné dárečky, nečekaná překvapení nebo tajný výlet vaši polovičku jistě potěší. 

V roce 2018 bude také spousta času a místa pro upevňování dlouhodobých vztahů. Štíři by neměli zapomínat na rodinné vazby, přátele, ale také pracovní kontakty a významné klienty. Právě upevňování vztahů bude klíčem k pracovním úspěchům, které je v roce 2018 čekají. 

Pro samou zábavu, kterou si Štíři budou užívat dosyta, se stane, že zapomenou na běžné povinnosti a zdraví. Štíři se mohou v následujícím období potýkat s velkým množstvím nashromážděných průběžných úkolů, se zanedbanou domácností nebo dokonce s odkládanými zdravotními problémy. 

Právě na poslední - zdravotní stránku, by si Štíři měli dávat největší pozor. Nemusí se obávat ničeho hrozivého, důležitá je ale prevence. 

Horoskop Štír - Leden 2018

Po vánoční pohodě rychle naskočíte zpět do práce. Nezapomeňte si ale po dovolené vyřídit všechny resty a nesplněné povinnosti, ať nový rok začnete s čistým stolem.

Při honbě za vašimi cíli se objeví nečekané problémy. Neváhejte se s nimi obrátit na vaše dobré kamarády. V nouzi poznáš přítele, neříkáme jen tak nadarmo. 

Horoskop Štír - Únor 2018

Kvůli přemíře práce začínáte zanedbávat sami sebe. Nezapomínejte ale, že pravidelná strava, pohyb a duševní pohoda je základem zdravého člověka. 

Na problémy se spánkem pomohou bylinné čaje. Vyzkoušejte meduňku nebo heřmánek. Na alkohol raději zapomeňte. 

Horoskop Štír - Březen 2018

Konec zimy se ponese v duchu pracovních úspěchů. Dlouhodobá píle a vytrvalost vás přivede na vrchol vaší kariéry. Nezapomeňte ale na všechny, kteří vám na cestě profesním životem pomáhali.

Blízké přátele, rodinu nebo partnera potěší drobný dárek. Občas ale postačí i zdánlivě obyčejné děkuji.

Horoskop Štír - Duben 2018

V dubnu bude ideální čas na sportování. S dlouho odkládanou dietou je dobré začít právě teď. Shazování kil vám díky novému elánu půjde téměř samo. Ještě více energie budete mít, pokud na dietu nebudete sami a spojíte se s kamarádkou nebo kamarádem. 

Vaše charisma vám přinese nové kontakty. Jak s nimi naložíte a do jaké míry je využijete, už bude jen na vás. 

Horoskop Štír - Květen 2018

Květen se ponese ve znamení zábavy a odpočinku. Věnujte se přátelům, rodině a partnerovi, kterého jste kvůli pracovní vytíženosti zanedbávali. 

Probudí se také vaše sexualita a v sexu se stanete doslova králi. Nezapomínejte ale, pro své vlastní potěšení, také na potřeby partnera. 

Horoskop Štír - Červen 2018

Uzavření Štíři občas zapomínají dávat najevo lásku. Pokud je to i váš případ, rychle to napravte. Láska se nemusí vyjadřovat jen partnerům, ale také rodičům nebo kamarádům. 

Červen přinese nové příležitosti, které byste měli chytit za pačesy. Na jejich konci totiž čeká pořádná finanční injekce. 

Horoskop Štír - Červenec 2018

Červenec se pro nezadané Štíry ponese ve znamení žhavé lásky, flirtu a vášně. Na obzoru se objeví dokonce hned několik možných partnerů. Pozor ale, abyste se nechovali jako dítě v cukrárně. 

Závist, pomluvy nebo negativní energie pocítíte v druhé polovině července. Hoďte všechny špatné myšlenky za hlavu, a místo toho si raději užívejte léto. Hloupé řeči za trápení nestojí!

Horoskop Štír - Srpen 2018

V srpnu pocítíte nečekanou vlnu nových nápadů. Přestože o nich budete mít pochyby, svěřte se s myšlenkami někomu dalšímu, a nechte se nasměrovat na tu správnou cestu. 

Zadaní Štíři, kteří mají rodinu, by  měli v srpnu věnovat zvýšenou pozornost svým dětem. Budou potřebovat jejich pomoc, a to duševní i fyzickou. 

Horoskop Štír - Září 2018

V září se mohou objevit zdravotní problémy. Štíři by se měli naučit poslouchat své tělo a dávat mu přesně to, co potřebuje. Jen tak se vyhnou zbytečným problémům. Zvýšenou pozornost věnujte zádům a reprodukčním orgánům. 

V druhé polovině září se dostanete do konfliktu, ze kterého nebude možné jen tak vycouvat. Býk, Lev, Vodnář nebo jiný Štír vám může přidělat pořádnou dávku problémů. 

Horoskop Štír - Říjen 2018

K problémům, které přijdou, se postavte čelem. Převezměte iniciativu a vyjděte potížím naproti. Ocení to váš partner, a i vy sami se budete cítit lépe, než kdybyste čekali v koutku. 

S vaší poněkud flegmatickou až apatickou povahou budete bojovat celý měsíc. Pokud chcete některé ze svých špatných vlastností změnit, musíte se snažit.  

Horoskop Štír - Listopad 2018

Obyčejná slova v sobě mohou mít jed. Předtím, než něco vypustíte z úst, si to dobře promyslete. Zamezíte tak zbytečnému zklamání, které byste mohli způsobit. 

V listopadu nezapomeňte na odpočinek. Dlouhé a chladné dny, ve kterých ubývá světlo, ve vás budou vyvolávat depresi, a zatoužíte po změně prostředí. Pokud nemáte možnost odcestovat, dopřejte si alespoň dostatečně dlouhý relax. 

Horoskop Štír - Prosinec 2018

Konec roku si budete užívat v rodinném kruhu. Zapomeňte na práci a soustřeďte se jen na přítomné okamžiky štěstí. 

Na nový rok se nejlépe připravíte tím, když si ujasněte nové priority a cíle. Co dalšího byste chtěli dokázat? A co je pro vás nejdůležitější? Na přemýšlení si vyhraďte odpoledne a čas pro sebe si náležitě užijte. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 19151x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte