Partnerský horoskop 2018: Duben

Horoskop lásky rok 2018 (2)Partnerský horoskop prozradí, jak se vám v lásce povede v dubnu.

Hvězdy prozradí mnohé. Podle temperamentu jednotlivých znamení zvěrokruhu dokážou odhadnout, která znamení se k sobě hodí více a která méně. Kde půjde o romantiku, vášeň, nebo to nepůjde vůbec. Připravili jsme proto pro vás partnerský horoskop na rok 2018, který vám prozradí, jak se vám bude v tomto roce v lásce dařit. 

Partnerský horoskop na rok 2018 - Duben

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Ve vztahu si v dubnu dávejte dobrý pozor na lži a podvody. I ta nejmenší lež, která se prapůvodně jeví jako neškodná, se může zvětšit a nakonec být odhalena. 

Tip na duben

Čtěte také:

Horoskop 2018

Kozorohové mají sex nerozlučně spojený s láskou. Nezávazné vztahy na jednu noc tedy povětšinou, hlavně pro ženy ve znamení Kozoroha, nejsou nic senzačního. 

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Emancipace je sice krásná věc, ale pokud vám muž nabídne pomocnou ruku, neměly byste jí odmítat. Příště to totiž už udělat nemusí. Nechte si pomoci s nákupem, otevřít dveře a neodmítejte nabízené sedadlo v tramvaji. 

Tip na duben

Partnerský horoskop na rok 2018 říká, že by se Vodnáři měli po ideálním partnerovi poohlédnout mezi Berany a Štíry. Nejenže bude vztah harmonický, ale těšit se můžete také na skvělou zábavu v posteli. 

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Přílišná vztahová závislost může škodit. Pokud jste zvyklá, že partner dělá vše za vás a už si ani nepamatujete, kdy jste naposledy platila elektřinu nebo řídila auto, je to špatně. Snažte se být v partnerském vztahu více nezávislá a samostatná

Tip na duben

Sebelítost a deprese do spokojeného vztahu nepatří, pokud vás něco trápí, řešte to. Ideálně hned. 

Beran (21.3.-20.4)

Berani mají jako znamení zvěrokruhu poměrně komplikovanou, někdy až výbušnou povahu. Právě tyto vlastnosti vám mohou ve vztahu s partnerem zavařit. Naučte se vážit svá slova a nevyhrkněte hned každý nesmysl, který vám přijde na jazyk. 

Tip na duben

Stereotyp v milostném životě nabouráte nějakým zpestřením. Co takhle vyzkoušet některé polohy z Kamasutry?

Býk (21. 4.–21. 5.)

Muži Býci jsou skvělí společníci, rození vůdci a oddaní partneři. Nečekejte ale od nich, že vám budou nadosmrti věrní, nemají to v povaze. 

Tip na duben

V dubnu pozor na neústupnost a tvrdohlavost. Několikrát vám to partner jistě odpustí, pokud ale musíte mít pravdu za každou cenu a vždy, začne ho takové chování brzy unavovat. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Partnerský horoskop na rok 2018 říká, že dubnu budete v pracovním vypětí a zajetí. Váš partner se ale ukáže jako pravý charakter a nabídne vám pomocnou ruku ve chvíli, kdy to budete nejvíc potřebovat. 

Tip na duben

V dubnu si dávejte pozor na sobecké chování. Celý svět se netočí kolem vás a někdy je potřeba ustoupit a být tolerantní a ohleduplný

Rak (22. 6.–22. 7.)

Mírná krize ve vztahu není nic neobvyklého. Pokud vám to s partnerem poslední měsíce příliš neklape, vyzkoušejte následující trik. Vyzkoušejte návrat do míst, kde jste se cítili dobře a pokuste se připomenout si dobu, kdy jste byli mladí a zamilovaní. 

Tip na duben

V dubnu potkáte muže - Raka, který vás na první pohled neokouzlí vzhledem. Bude mít ale takové osobní kouzlo a charisma, že se mu přeci jen rozhodnete dát šanci pro bližší poznání. 

Lev (23. 7.–23. 8.)

Nevíte, s kým to bude v srpnu v posteli nejlepší? Napoví vám sex podle znamení zvěrokruhu. Podívejte se na svoje znamení a zjistíte, s kým v posteli zažijete dokonalou souhru a komu byste se naopak raději měli vyhýbat velkým obloukem. 

Tip na duben

Základem sebevědomé ženy je dobrý parfém na míru. Poohlédněte se po tom svém kousku v nejbližší parfumerii. Na jaře volte sladší, květinové tóny vůní, v zimě pak zemitější a kořenité vůně. 

Panna (24. 8.–22. 9.)

Ženy ve znamení Panny obvykle nemají rády překvapení. Situaci, do které se s partnerem dostanete v dubnu, se ale snažte brát s nadhledem a příliš nešílet. 

Tip na duben

Na duben jsme pro vás připravili následující citát našeho výjimečného českého herce a komika Jana Wericha: „Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. Kdo myslí jenom na sebe, ochudí jiné o sebe, ochudí sebe o jiné, zakrní a zahyne.“

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Ačkoliv jsou muži ve znamení Váhy obvykle k rodině velmi obětaví, nápomocní a jako otcové pak velmi trpěliví a shovívaví, v dubnu to bude jinak. Buďte ke svému muži tolerantní, brzy se zase vrátí do stejné energie, v jaké jste ho znala dříve. 

Tip na duben

Povadlý vztah oživí společná večeře, víkend v romantickém hotelu nebo společná dovolená. 

Štír (24. 10.–22. 11.)

Vaše sexuální energie dosáhne v dubnu svého vrcholu. Částečně za to bude moci jaro, částečně hormony. Může se tak stát, že zatoužíte po dítěti.  

Tip na duben

Podle partnerského horoskopu by si Štíři měli dávat pozor na klamavé chování ze strany partnera. I od milovaného člověka, od kterého byste to nečekali, může přijít situace, při které vám zasadí ránu pod pás. 

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Vaši laskavost, dobrotu a obětavost může začít partner zneužívat. Myslete na to, že jste stále rovnocenní partneři, a tak byste se měli o vše dělit - a to i o domácí práce a jiné povinnosti. 

Tip na duben

Nebuďte ješitná a nedělejte z jedné nevinné věty přehnané závěry. Ublížíte akorát sama sobě. 

Partnerský horoskop na celý rok 2018

Přečtěte si také ostatní díly našeho seriálu. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1862x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Partnerské vztahy a sexualita

V této knížce najdete spoustu užitečných a praktických informací z oblasti…

Cena: 150 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte