Partnerský horoskop 2018: Leden

Horoskop lásky 2018Partnerský horoskop pro rok 2018 vám odpoví na otázky ohledně lásky.

Hvězdy prozradí mnohé. Podle temperamentu jednotlivých znamení zvěrokruhu dokážou odhadnout, která znamení se k sobě hodí více a která méně. Kde půjde o romantiku, vášeň, nebo to nepůjde vůbec. Připravili jsme proto pro vás partnerský horokoskop na rok 2018, který vám prozradí, jak se vám bude v tomto roce v lásce dařit. 

Partnerský horoskop na rok 2018 - Leden

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Horoskop na rok 2018 se pro Kozoroha nese ve znamení změn. Je tedy dost možné, že už v prvním měsíci v roce Kozorohové zaznamenají, že v jejich království začínají tát ledy. Změn se nebojte a jděte jim kupředu. 

Čtěte také:

Horoskop 2018

Tip na leden:

Kozorohové by si v lednu měli dávat pozor na svou žárlivost. Nedostatek sluníčka a dlouhá zima mohou způsobit menší krizi ve vztahu, které rozhodně vaše žárlivost nepomůže

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V lednu se bude Vodnářům dařit v posteli, přičemž nejžhavější hrátky zažijí s Berany, Štíry a Blíženci. Právě tato znamení nejlépe doplňují jejich přímočarou povahu

Tip na leden:

Vodnáři by si v lednu měli dávat pozor na zdraví. Při styku s neznámým člověkem nikdy neriskujte a vždy použijte spolehlivou ochranu proti přenosným nemocem

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Mlčením se ještě nikdy nic nevyřešilo. Začátek roku je ideální čas na to, aby Ryby začali dělat věci jinak. Seberte veškerou odvahu a promluvte si otevřeně s partnerem o tom, co vám ve vztahu vyhovuje i nevyhovuje nebo co chcete změnit. Nejlépe vám to půjde při příjemné večeři nebo na vycházce. 

Tip na leden:

Partnerský horoskop na rok 2018 říká, že nezadané Ryby budou mít v lednu štěstí na seznámení a na nové, nečekané flirty a dobrodružství

Beran (21.3.-20.4)

V lednu by se Berani měli soustředit především sami na sebe. Nebojte se při milostných hrátkách svému partnerovi říct, co chcete. Vaši přímočarost a rozhodnost ocení i váš protějšek.

Tip na leden:

Nezadaní Berani by měli hledat mezi Lvy, Váhami a Býky. Skvělé chvíle plné vzrušení zažijí také ve vztahu se Štíry.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Někteří Býci budou mít v lednu štěstí na nalezení spřízněné duše. Poohlédněte se ve svém okolí mezi Štíry, Střelci, Váhami a Raky, možná budete mít štěstí na skvělého partnera pro život. 

Tip na leden:

Býkům se v lednu od partnera dostane nečekaného překvapení. Nezapomeňte ale, že důležité je nejen brát, ale i dávat. Jinak vztah není vyvážený.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Leden se pro Blížence ponese ve znamení kupy práce. Pokud nestíháte, nebojte se říct si partnerovi o práci a připomenout mu, co znamená dělba práce. Jen tak budete mít šťastný a vyrovnaný vztah. 

Tip na leden:

V posteli zažijí Blíženci v lednu nečekané vzrušení. Buďte otevření novým věcem a nebojte se experimentovat.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Zadaní Raci budou mít v lednu spoustu práce doma i v kanceláři. Na partnerské chvíle proto nebude zbývat mnoho času. Snažte se si vzájemné chvíle dopřát alespoň o víkendu. Bez společného času láska vadne

Tip na leden:

Ačkoliv se pro partnera Raci snaží dělat první, poslední, protějšek to nikdy zcela nedocení. Začněte si vážit ve vztahu sami sebe a nenechte sebou zametat

Lev (23. 7.–23. 8.)

Partnerský horoskop na rok 2018 říká, že v lednu se váš partner bude dodržovat pozornosti. Pokud se minulé měsíce točily hlavně kolem vás, teď je načase obrátit kartu. Dopřejte svému protějšku lásku a náklonnost tak, jak si to zaslouží. 

Tip na leden:

Ženy ve znamení Lva občas pro dlouhodobý vztah zapomínají, na sebe dbát. Pořiďte si proto nový parfém nebo prádlo a překvapte sebe i partnera. 

Panna (24. 8.–22. 9.)

Vztah může fungovat jedině za těch předpokladů, že partneři kráčí stejnou cestou, ale mají také každý svou vlastní. Nesnažte se proto za každou cenu dělat vše společně. Věnujte se také svým koníčkům a sami sobě. Jen tak bude vztah 100 % fungovat. 

Tip na leden:

Pro lepší vztah vám mohou pomoci koučinkové a vztahové knihy. Poohlédněte si po nich v knihkupectví nebo na internetu. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

V lednu se Váhám ozve stará láska a ty tak na moment zapochybují o svém současném vztahu. Pamatujte ale na jednoduché přísloví. Stávajícího (dokonalého) partnera většinou opustíme pro 10 procent ze 100, které mu chybí. Nový protějšek už ale nemá zbývajících 90 procent skvělých vlastností. V lednu proto pozor na životní chyby a omyly.  

Tip na leden:

Pokud v lednu zatoužíte po flirtu, hledejte mezi Berany a Střelci. S oběma znameními vám to bude skvěle klapat. 

Štír (24. 10.–22. 11.)

Leden se pro Štíry ponese ve znamení nedostatku energie, únavy a problémů. Ze situace vám pomůže váš současný partner, ve kterém tak znovu uvidíte spřízněnou duši a skutečného přítele

Tip na leden:

V lednu budou Štíři podle partnerského horoskopu připomínat bezednou studnici milostné energie. Užijte se toto období a nebojte se převzít iniciativu. V posteli si partnerovi řekněte, co byste rádi.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Leden se pro Střelce ponese ve znamení prosperity - a to i vztahové. Budete se cítit milovaní, šťastní a spokojení. Užívejte si to. 

Tip na leden:

Leden bude bohatý na velká a romantická gesta lásky. Dočkáte se romantických vyznání i dalších pěkných chvil s partnerem. 

Partnerský horoskop na celý rok 2018

Přečtěte si také ostatní díly našeho seriálu. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1667x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Partnerské vztahy a sexualita

V této knížce najdete spoustu užitečných a praktických informací z oblasti…

Cena: 150 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte