Partnerský horoskop 2018: Březen

Horoskop lásky na rok 2018 (1)Partnerský horoskop vám napoví, co prožijete v březnu.  

Hvězdy prozradí mnohé. Podle temperamentu jednotlivých znamení zvěrokruhu dokážou odhadnout, která znamení se k sobě hodí více a která méně. Kde půjde o romantiku, vášeň, nebo to nepůjde vůbec. Připravili jsme proto pro vás partnerský horoskop na rok 2018, který vám prozradí, jak se vám bude v tomto roce v lásce dařit. 

Partnerský horoskop na rok 2018 - Březen

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Pokud v létě nechcete mít zábrany a chcete si užívat dovolenou u moře jen tak v plavkách, je načase zařadit do týdenního plánu více pohybu. Zpevněná postava vám dodá sebevědomí, a navíc bude vaše silná aura přitažlivější i pro partnera. 

Tip na březen

Čtěte také:

Horoskop 2018

Kozoroh si v posteli nejvíce užijte s Býkem nebo Pannou. Opravdového pochopení se mu zase dostane od Střelců. Takový je sex podle znamení

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Zatímco pro vás je sex spíše rutinní záležitostí a spíše jako Vodnář dbáte na to, abyste si s partnerem rozuměli po duševní stránce, váš partner to tak možná necítí. Pokud je pro něj sex stejně důležitý jako duševní sounáležitost, měli byste to respektovat. 

Tip na březen

Sebevědomější vystupování vám dodá nová rtěnka. Kupte si nějakou pořádnou rtěnku od značky, na kterou jen tajně myslíte a dopřejte si trošku rozmazlování. Zasloužíte si ho. 

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Žít vedle sebe a spolu je veliký rozdíl. Pokud jste dříve měli spoustu společných aktivit, ale po narození dítěte váš muž raději tráví čas s kamarády než s vámi, možná máte zaděláno na velký problém. Pokud se cítíte velmi sama, přestože jste ve vztahu, je ten pravý čas, začít vaši situaci řešit. 

Tip na březen

„Malá láska je vrozena, velké se musí učit.“ Nebojte se novému partnerovi zcela odevzdat. Jen tak poznáte velkou lásku

Beran (21.3.-20.4)

S prvními jarními dny budete mít chuť uklidit nejen doma, ale také ve vztahu. Na povrch vyplují problémy, které ale rázem vyřešíte a jaro se ponese ve znamení nové krásné energie

Tip na březen

Na Velikonoce si dopřejte s partnerem trošku klidu a soukromí. Uprchněte před svátky do romantického hotelu nebo si jen tak vyjděte na pěknou procházku, kde budete jen sami dva. 

Býk (21. 4.–21. 5.)

Jarní dny se pro vás ponesou ve znamení nekonečné práce. Váš partner momentální pracovní vytížení sice pochopí, nezapomeňte mu ale čas vynahradit některý jiný den. Vezměte ho na večeři nebo do kina a vše bude zapomenuto. 

Tip na březen

Jste už dlouho nezadaní? A vyzkoušeli jste už seznámení přes internet. Tento způsob randění je skvělý pro všechny, kdo trpí studem z osobního kontaktu nebo nedostatkem času. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Vašim krásným očím propadne nový muž. Pokud jste ale, ženy Blíženci, zadané, myslete na to, zda chcete riskovat dlouholetý vztah kvůli nesmělému románku, o kterém nevíte, jak se vyvine a kam směřuje.

Tip na březen

Partnerský horoskop na rok 2018 říká, že by Blíženci neměli tolik lpět na hmotných věcech. Skutečnost, že vám partner nemůže koupit drahé šperky nebo dovolenou neznamená, že vás nemiluje. 

Rak (22. 6.–22. 7.)

Skutečnost, že jste byli vy minulosti láskou už několikrát zklamáni, by vám neměla zabránit v navazování nových známostí. „Miluj, jako by Tě nikdo nikdy nezranil! Pracuj, jako bys nepotřeboval peníze! Tancuj, jako by se nikdo nedíval! Zpívej, jako by Tě nikdo neposlouchal! Žij, jako bys žil v ráji!“

Tip na březen

Velikonoce si užijete v obklopení rodiny a partnera. Společný čas si skvěle užijete a načerpáte novou energii. 

Lev (23. 7.–23. 8.)

Za každým mužem stojí úspěšná žena. Snažte se být proto partnerovi oporou a vytvořte domov jako místo, kam se bude rád vracet. Pokud budete úspěšná a šťastná vy, bude spokojený i on a domů se bude vždy rád vracet. 

Tip na březen

Jaro s sebou přivane i dosud nevídané pocity a vy hluboce zatoužíte po dítěti. Nemusíte ale na takové rozhodnutí být náhodou dva?

Panna (24. 8.–22. 9.)

Vyjasněte si s partnerem finanční závazky. Není dobré, abyste si muži cítila finančně odpovědná a zavázaná. Stejně tak není dobré, abyste většinu společných nákladů hradila vy a partner si jen užíval. 

Tip na březen

O vašem současném partnerovi se z doslechu dozvíte nepěkné věci. Komu ale spíše věřit - neověřeným polopravdám, nebo milovanému blízkému?

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Volné manželství není pro každého. Navíc pod pojmem "volný vztah" si může každý představovat něco jiného. Pro někoho to znamená milenky v neomezeném počtu, pro jiného jen občasné povyražení s přáteli. Ujasněte si proto raději s partnerem, co jeden a druhý od vztahu očekáváte. 

Tip na březen

Do cesty se Váhám v březnu připlete starý známý, který pořádně zamíchá vašimi jarními náladami. 

Štír (24. 10.–22. 11.)

Podle partnerského horoskopu se Štírům v březnu bude v lásce dařit. Nezapomínejte ale na to, že kromě společné, stejné cesty, také kráčíte s partnerem každý po své vlastní. Dopřejte si proto dostatek odděleného času. Není nutné, abyste ho na pravidelné páteční pivo doprovázela, raději čas využijte na návštěvu divadla nebo baru s kamarádkami. 

Tip na březen

Není všechno zlato, co se třpytí. Spousta peněz, velký dům a krásné nové auto nemusí značit čestného a spolehlivého člověka. Snažte se při posuzování lidí nedávat na první dojem. 

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Partnerský horoskop na rok 2018 bude Střelcům přát v lásce. Třetí měsíc v roce bude ideálním časem pro flirty, nezávazné vztahy a nové naděje na dokonalého partnera. Mějte oči otevřené. 

Tip na březen

Řeč těla je na rande polovina úspěchu. Pokud si všimnete, že nápadník během schůzky natahuje ruce k vám, znamená to, že se mu líbíte. Stejně tak to poznáte podle natočení ramen. Čím blíže k vám, tím větší šance na úspěch. 

Partnerský horoskop na celý rok 2018

Přečtěte si také ostatní díly našeho seriálu. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1791x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Partnerské vztahy a sexualita

V této knížce najdete spoustu užitečných a praktických informací z oblasti…

Cena: 150 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte