Lev - horoskop 2018

Lev - horoskop 2016lev

Horoskop na rok 2018 pro Lva slibuje dostatek duševní síly a tvůrčí mysl. Během roku může pro Lva nastat úžasná změna, která ovlivní celý jeho život. V první půlce roku se vám občas něco málo nezdaří, druhá půlka, především pak konec roku 2018, bude pro vás ale obdobím čiré radosti, štěstí a úspěchu.

V lásce budou mít Lvi opravdové štěstí. Především do března se můžete těšit na milostný rozkvět. Svou pravou lásku můžete potkat na zvláštních akcích nebo na neobvyklém místě. Proto nevysedávejte doma za počítačem a vydejte se ven!

Zájem o štěstí vaší rodiny, budete mít po celý rok na prvním místě. Své blízké budete rádi obdarovávat a vynaložíte vždy maximální úsilí, aby se cítili šťastní. Oni vám budou stejnou měrou vaši péči a lásku vracet.

Co se týká vašeho zdraví, Lvi budou mít v roce 2018 o trochu větší zdravotní problémy než v předešlém roce. Nejvíce na pozoru byste se měli mít hlavně od května až do listopadu. Právě v tomto období vám hrozí infekční onemocnění.

Úplný konec roku se pro vás, Lvy, odehraje ve znamení štěstí a úspěchu. Štěstí se na vás pohrne ze všech stran, ať v osobním nebo pracovním životě. Je dost možné, že se vaše pracovní kariéra vyšplhá do nadmořských výšin a hodně si finančně přilepšíte.

Horoskop Lev - Leden 2018

Nutno uznat, že Lvi, králové všech zvířat, budou mít začátkem roku mírné problémy s ostatními lidmi. Díky své občasné namyšlenosti se lehce dostanete do konfliktů. Vaše dobrá vyřídilka dokáže ale vše rychle urovnat.

Pokud máte sedavé zaměstnání, snažte si dopřát dostatek pohybu o víkendu. Zkuste procházky po zimní krajině nebo si zajděte s přáteli zahrát nějaký sport.

Horoskop Lev - Únor 2018

V únoru se díky velkému přívalu energie pustíte do všeho s vervou. Především vašemu pracovnímu tempu nebude nikdo stíhat. Dokážete si poradit s jakýmkoliv problémem, ve společnosti budete sršet vtipem a elegancí.

I do oblasti milostného života přijde velká jiskra. Vše nudné a stereotypní budete chtít smést ze stolu, a naopak zatoužíte po něčem netradičním a neotřelém. Pokud máte stálého partnera, začnete pro něj mít větší pochopení, a projevíte mu opravdovou lásku.

Horoskop Lev - Březen 2018

V březnu budou Lvi stále nabyti silnou energií, která bude zároveň přitahovat možné osudové lásky. Nejde vám jen o sex na jednu noc, ale hledáte pravou lásku, porozumění a souznění. Té se v březnu s největší pravděpodobností dočkáte, jelikož v milostném životě je vám březen ze všech měsíců roku nejvíce nakloněn.

Horoskop Lev - Duben 2018

Lvi se budou chtít v dubnu prosadit především v práci. Budete až příliš soutěživí, což na vás může v pracovním kolektivu vrhat špatné světlo. Snažte se zpomalit a zapojit do svých činů více rozvahy.

Na partnera neklaďte tak velké nároky, jako kladete na sebe. Ne každý člověk oplývá takovou energií jako vy. Dávejte si pozor, aby vám vaše láska neproklouzla mezi prsty.

Horoskop Lev - Květen 2018

Celý květen budete v jednom kole. Na Lvy se nakupí mnoho starostí a úkolů, že nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Proto se nebojte požádat o pomoc či radu někoho jiného. Ne vždy musíte být na vše sami.

Především v práci bude nejvyšší riziko, že se z toho všeho sesypete. Ale nenechávejte se vyvézt z míry a napočítejte si vždy v klidu do deseti. Ono se to nějak zvládne!

Horoskop Lev - Červen 2018

V červnu si budete užívat života plnými doušky. Lákat vás budou především nevšední zážitky a akce. Do dobrodružství zapojíte i své blízké, se kterými chcete trávit více času. Dokonce kvůli rodině odsunete práci na později.

Více ohledů budete brát i na svého partnera, se kterým si vytvoříte silnější pouto. Svobodní Lvi by se měli vydat na letní procházky nebo zkusit kolektivní sporty. Láska vás čeká na každém kroku.

Horoskop Lev - Červenec 2018

V červenci budou Lvi skvělými a zábavnými společníky. Současně však nabudete pocitu, že vás něco nebo někdo omezuje. To může vyústit až v rozchod. Pokud ale nechcete litovat ztráty partnera, vraťte se nohama na zem a přemýšlejte, zda někoho lepšího v životě ještě můžete najít.

Při zemi by se měli Lvi držet i v zaměstnání. V práci si na svá bedra neberte úkoly, které jsou nad vaše síly. Je dosti možné, že se zase dostanete do chaosu.

Horoskop Lev - Srpen 2018

V srpnu se vám povede téměř vše, na co sáhnete. V práci buďte trpěliví a pracovití, třeba si toho někdo všimne a patřičně vás za vaši námahu odmění. Nebuďte ale příliš vlezlí nebo až moc snaživí, jelikož vám to může spíše více ublížit, než pomoci.

Měli byste si hlídat jídelníček a nepřehánět to s jídlem a pitím. Přebytečná kila nabraná v létě by mohla způsobit zvýšený krevní tlak.

Horoskop Lev - Září 2018

V měsíci září budou chtít Lvi dodělat práci, od které před tím utekli, alias dohánění restů vás nemine. Někteří lidé před vámi budou tajit důležité informace, což ve vás vyvolá smutek a úzkost. Není ale potřeba, abyste se tím zbytečně zatěžovali nyní. V pravý čas se vše dozvíte.

Svého partnera zbytečně nekritizujte a dopřeje si spolu spíše odreagování a chvilky relaxace. Na podzimní chladnější dny je potřeba nabrat zase energii a vydat se vstříc novým zážitkům.

Horoskop Lev - Říjen 2018

Veškerou kritiku vaším směrem berte s nadhledem. I když se někteří budou snažit, abyste selhali, nenechte se nikým od ničeho odradit a jděte si za svým cílem. Nic a nikdo vám nezabrání dosažení vašich snů, pokud v ně sami pevně věříte.

Horoskop Lev - Listopad 2018

Listopad i prosinec pro vás budou znamenat příval štěstí a spokojenosti. Poučíte se z chyb, které jste natropili během celého roku a budete více rozvážní a empatičtí. V pracovním kolektivu zapracujete na komunikaci, naslouchání a ochotě pomoci druhým, aniž byste něco očekávali na oplátku. Možná vás čeká velký karierní skok a nadmutější peněženka.

Lvi budou možná trošku žárliví, proto nebude dobré, když vás bude někdo provokovat. Uvědomte si ale, že ne vše musí být vždy podle toho, jak pískáte.

Horoskop Lev - Prosinec 2018

S blížícími Vánocemi si více a více začnete uvědomovat smysl rodiny a láskyplných vztahů. V prosinci Lvi dosáhnou harmonie se svým okolím. Zcela jinak se budete dívat na věci, které vám vždy přišly obyčejné a samozřejmé. Tento nový postoj vám otevře dveře do mnoha srdcí a životů, které mohou hrát v budoucnosti zásadní význam.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 22312x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Doporučené články

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte