Kozoroh - horoskop 2018

Kozoroh - horoskop 2016kozoroh

Kozoroh si v roce 2018 užije mnoho změn, a to jak těch pozitivních, tak negativních. Důležitým předpokladem k tomu, jak zvládnout rok 2018, bude zachovat si chladnou hlavu a z drobných neúspěchů nebo nečekaných změn, si dlouho nedělat těžkou hlavu. 

Horoskop na rok 2018 předpovídá mnoho nečekaných situací, a tak v následujících měsících, ještě více než kdy jindy, oceníte některé vaše povahové rysy. Schopnost poradit si, vyřešit problémy nebo někomu pomoci, mezi ně rozhodně budou patřit. 

Horoskop na rok 2018 také slibuje harmonické vztahy a klidné okamžiky. Zadaným Kozorohům se podaří upevnit partnerské svazky a lásku posunout na další úroveň.

Nezadaní Kozorohové se mohou těšit na nová romantická dobrodružství, flirtování a vášeň. Lásce a novým známostem ale budou muset jít naproti, bez toho to nepůjde. 

V pracovním prostředí přijde několik pádů, které ale Kozoroh ustojí se ctí sobě vlastní. Důležitá bude píle, odhodlání a přesvědčení nikdy nic nevzdat bez boje. 

Horoskop Kozoroh - Leden 2018

Hned začátek roku budou provázet změny ve vašem životě. Snažte si zachovat chladnou hlavu a na nečekané situace reagovat statečně. Změna neznamená posun k horšímu. Je to prostě jen změna. 

Začátek roku je ideální čas na to, udělat krok směrem ke zdravému životnímu stylu. Zařaďte do vašeho jídelníčku víc zdravých potravin a začněte se pravidelně hýbat.

Horoskop Kozoroh - Únor 2018

Komunikace je základ, což platí jak ve vztazích partnerských, pracovních, tak přátelských. Pokud vás někdo naštve nebo pocítíte jiný druh křivdy, dejte to najevo. Jen komunikací se můžeme vzájemně obohatit a jeden od druhého se něco naučit. 

Chválit se veřejně za to, co jste v životě dokázali, je jistě dobré. Co takhle ale špetka pokory? Pozor, ať na vaše okolí nezačnete působit nafoukaně a arogantně. 

Horoskop Kozoroh - Březen 2018

Stanete se obětí nebo svědkem křivdy a nerovného zacházení. Taková situace ve vás vyvolá melancholické pocity. Pokuste se ale špatnému rozpoložení příliš nepoddávat a zkuste si zachovat pozitivní mysl.

V březnu pozor na jarní nachlazení. Nezapomínejte se průběžně otužovat a posilovat imunitu. 

Horoskop Kozoroh - Duben 2018

Na partnerské lásce budou muset Kozorohové zapracovat. Aby strom nesl ovoce, potřebuje zalévat, opečovávat a hýčkat. A to stejné platí o lásce. Nezapomínejte proto na vlídná slůvka a komplimenty, které vašemu partnerovi alespoň jednou za čas dopřejte. 

Kozoroh je v práci vždy svědomitý a pečlivý. Nedopusťte ale, aby ostatní zneužívali vašich dobrých vlastností a nenechávejte si toho na sebe naložit více, než je záhodné. 

Horoskop Kozoroh - Květen 2018

Věnujte se rodině. Pokud máte děti, snažte se trávit co nejvíce času s nimi. Práce počká, ale to jak děti rostou, se nám už nikdy zpět nevrátí. 

S partnerem se dostanete do konfliktu kvůli vedoucí pozici ve vztahu. Snažte se ze situace vyjít se ctí a problémy příliš nenafukovat. 

Horoskop Kozoroh - Červen 2018

Ačkoliv se obvykle spoléháte jen sami na sebe a samotu si vyloženě vychutnáváte, využijte horkých letních dní k seznámení. Čekají na vás zajímavá setkání a na některé Kozorohy možná i žhavé flirty. Když budete sedět ale jen doma, nikdo nový vám do života nevkročí. 

Píle, odhodlání a svědomitá práce se vám v červnu vyplatí. Nezanedbávejte práci jen proto, že to dělají ostatní. Važte si svých pozitivních vlastností a zůstaňte takoví, jací jste. 

Horoskop Kozoroh - Červenec 2018

V červenci se můžete těšit na pozitivní energii, která s sebou přinese mnoho nových příležitostí. Ať už vám letní větřík přivane nové pracovní nabídky, lásku nebo nečekanou finanční injekci, užijte si to. 

Ač k tomu bude situace svádět, vyvarujte se lží a pomluv. Vrátí se vám to dříve, než laciná slova stačíte vypustit z úst. 

Horoskop Kozoroh - Srpen 2018

V práci využijete svědomitost, pečlivost a trpělivost. Vaše dlouhotrvající poctivě odváděná práce bude konečně oceněna. Jestli jen ústně nebo i finančně, se ale raději nechte překvapit. 

V srpnu přijdou nečekané změny, na které nebudete připravení. Obrňte se proto trpělivostí a nezapomínejte na optimismus.

Horoskop Kozoroh - Září 2018

Vaše náročnost a požadavky na partnera pro něj začnou být obtěžující. Být perfektní je sice možné, nelze to ale vyžadovat po druhých. Nejdříve si zameťte před vlastním prahem. 

Ze strany přátel se vám dostane nečekané velkorysosti a obětavosti. 

Horoskop Kozoroh - Říjen 2018

Nezadaní Kozorohové nebudou v říjnu prahnout po žádném milostném vzrušení, ale zatouží po vážném vztahu. Na to existuje jen jedno doporučení. Mít oči otevřené, ten pravý je v dohlednu. Stačí se pořádně dívat. 

S někým ve znamení Blížence nebo Lva se dostanete do sporu. Zůstaňte klidní, ale nezapomeňte si hájit svou pravdu. Sklopit uši a odejít z bitvy, není řešení. 

Horoskop Kozoroh - Listopad 2018

Listopadové dny ve vás budou vyvolávat melancholické pocity. Ty si můžete užít například prohlížením starých alb a fotografií. Jakmile by ale vaše melancholická nálada trvala příliš dlouho, budete zbytečně obtěžovat rodinu a okolí. 

Pokud v sexu něco neklape, řekněte to. Mlčení ještě nikdy nic nevyřešilo. 

Horoskop Kozoroh - Prosinec 2018

Předvánoční stres vás letos smete a vy nebudete vědět, kam dříve skočit. Nezapomínejte proto na relax a myslete v první řadě na sebe. V tomto případě to není ani trošku sobecké. 

Vánoce si užijete s rodinou a těšit se můžete na příjemné prožitky. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 16645x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Doporučené články

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte