Beran - horoskop 2018

Beran - Horoskop 2016beran

Pro zrozence ve znamení Beran se bude rok 2018 nést ve znamení kariérních zvratů a nečekaných nápadů. Začátkem roku budou Berani plní energie a chuti zkoušet nové věci. Tato energie jim vydrží až do března. Ve druhém měsíci Berani pro mnoho povinností zapomenou sami na sebe a začnou se zanedbávat, brzy to však napraví. 

S obdobím jara přijde touha tvořit a pracovat rukama. Berani zahrádkáři začnou vysévat první rostlinky, další Berani se pustí do šití, malování nebo ručních prací. Tato energie Beranům vydrží až do dubna, objeví se ale drobné neshody doma nebo v práci.

Horoskop na rok 2018 bude na jaře přát lásce a zadaní Berani se znovu zamilují do svého partnera, se kterým zažijí nečekaně příjemné chvilky také v ložnici. Nezadaní Berani se konečně dočkají štěstí a potkají vysněného partnera. Začátky vztahu ale nebudou zadarmo a Berani budou muset lásce něco obětovat.

Letní období bude opět přát kariéře Berana. Se šťastnými a úspěšnými momenty ale přijdou i ty méně chtěné a Berani se ocitnou pod závalem práce. Budou se proto muset naučit říkat ne. Zároveň přijde vzrušení a nové nečekané okamžiky v osobním životě. 

Ve znamení domácnosti a rodiny se ponese konec roku a Berani budou muset dát hrdost stranou a říct si o pomoc. Odměnou za výdrž a pokoru jim bude nečekané překvapení v pracovním nebo osobním životě. 

Horoskop Beran - Leden 2018

První lednové dny budou pro Berana jako stvořené. Přijde totiž jeho oblíbený čas na to zrekapitulovat minulý rok a udělat si plány na rok 2018. Vyhraďte si na plánování speciální čas a zkuste se zamyslet nad tím, co se vám v uplynulém roce povedlo a nepovedlo. Za nezdary se neviňte, ale zkuste se z nich poučit. 

Pro mnoho pracovních povinností zapomínáte sami na sebe. Udělejte si druhé Vánoce a odměňte se za to, jak jste všechen ten vánoční mumraj zvládli. Ženy potěší nákup oblečení nebo nového parfému, muži dají přednost elektronice. 

Horoskop Beran - Únor 2018

Ač Beran o svůj zevnějšek za normálních okolností až přehnaně dbá, vy jste na něj pro samou práci zapomněli. Na nově zakoupenou permanentku do fitness centra se práší a novoroční sliby o novém těle se rozplynuly ještě dřív, než jste se do nich skutečně pustili. 

Myslete proto v první řadě na sebe. Tělo i zdraví máme jen jedno a tělo, jak je známo, je odrazem naší duše. Vyhraďte si proto alespoň tři dny v týdnu, které poctivě věnujte cvičení. Co takhle zkusit něco nového, na co se už dlouho těšíte? Beranům v únoru 2018 sedne jóga, cross fit i jízda na koni. 

Horoskop Beran - Březen 2018

Měsíc březen se pro Berany ponese ve znamení nových nápadů, kreativity a vlny jarní energie. S každým paprskem jarního teplého sluníčka budete mít více nápadů, které budete chtít ihned realizovat. Povede se vám dobře jak v práci, tak na domácí půdě. Právě teď je vhodný čas na to říct si v práci o více peněz. 

V diáři se vám začínají kupit povinnosti, které dlouho odkládáte, jako je objednání se k lékaři nebo pravidelná servisní prohlídka auta. Pamatujte na to, že věci, které trvají méně než 5 minut, je dobré, udělat hned. Když si splníte dlouho odkládané povinnosti, bude se vám lépe spát. 

Horoskop Beran - Duben 2018

Vaše zapálení pro pracovní i volnočasové aktivity nelibě ponese váš partner i rodina a ve vztazích se objeví malé mráčky. Napravit to můžete časem, který budete věnovat jen drahé polovičce, případně dětem. Objednejte stůl ve vaší oblíbené restauraci a poté vezměte partnera na romantickou procházku. Vše se tím spraví. 

Berani mají komplikovanou povahu a tak se objeví menší neshody i v práci. Nepůjde o nic velkého, i tak si ale dávejte pozor na závistivé a pomlouvačné kolegy. Mohli by vás poškodit. 

Horoskop Beran - Květen 2018

Květen přeje lásce a vy se můžete těšit na dlouhé romantické procházky s partnerem, romantické večeře u svíček a společně strávené chvíle. Nezadaní Berani konečně potkají toho pravého. Seznámení ale rozhodně nebude prvoplánové, mějte proto oči pořád otevřené. Pokud jste až doposud zatracovali seznamky, možná jsou právě ony odpovědí na vaši samotu. 

V sexu se nebojte experimentovat a převzít iniciativu. Váš partner ocení nová místa i polohy. 

Horoskop Beran - Červen 2018

V červnu začínají dovolené a v kanceláři tak bude méně lidí než obvykle. Tato situace vám bude hrát do karet, neboť tak vynikne možnost pro vaše nápady a kreativitu. Nebojte se s novými nápady zajít za šéfem, bude nadšený. 

S obdobím léta se nečekaně nastartuje i váš metabolismus, a začnete hubnout. Podpořte tělo tím, že mu budete dodávat kvalitní potraviny a budete cvičit. Vhodné je sezónní ovoce, vyzkoušejte třeba třídenní jahodovou očistnou kúru a uvidíte, že to s vaší postavou udělá divy!

Horoskop Beran - Červenec 2018

I v červnu bude pokračovat vaše pracovní nasazení. Práce přibude, a s ní i přesčasy. Naučte se proto říkat ne, ať z letního období také něco máte a neprosedíte ho jen v kanceláři. 

V druhé polovině července pocítíte nutkání udělat v životě změnu. Bezdětné páry se budou rozhodovat, zda už není čas na svatbu, svobodní Berani budou chtít vycestovat do zahraničí a Berani - rodiče udělají razantní změny ve výchově dětí. 

Horoskop Beran - Srpen 2018

Srpen věnujte rodině a dětem. Volná odpoledne využijte ke společným výletům, stejně jako volné víkendy. Nezapomínejte ale také na partnerský život, a jakmile bude příležitost nechat děti u babičky, využijte ji. Jen tak si s partnerem připomenete podobně romantické chvíle, jaké jste zažívali v květnu. 

Od někoho z vašich přátel přijde nečekaná zrada, na kterou nebudete připravení. Snažte se ji však ustát s nohama na zemi a nepodléhejte příliš citům. Nestojí to za to. 

Horoskop Beran - Září 2018

Léto uteklo jako voda a vaše tělo odráží vaši náladu, která je špatná, pochmurná a naštvaná. Na podzimní počasí nejste připravení a myšlenkami jste ještě na dovolené. S nejvyšší pravděpodobností neodoláte chřipkám a nachlazení. Oslabený imunitní systém proto průběžně posilujte, vyzkoušejte guláš z hlívy ústřičné nebo rakytníkovou šťávu. Postaví vás na nohy!

Někdo z blízké rodiny vás požádá o pomoc. Přestože to bude nelehký úkol, snažte se dotyčnému pomoct. V budoucnosti vám to vrátí.

Horoskop Beran - Říjen 2018

I v říjnu bude přetrvávat vaše špatná nálada a teď teprve se ukáže, jakou má Beran povahu. Budete nevraživí a to jak k sobě samým, tak ke svému okolí. Se špatnými náladami vám pomohou meditace, sport a relaxace. Vyzkoušejte saunu, udělá vám dobře. 

Na konci měsíce se na vás usměje štěstí. Je proto ideální čas vsadit si v loterii nebo se pustit do dlouho odkládaného projektu. 

Horoskop Beran - Listopad 2018

V listopadu Berani zatouží po vzdělání. Budou vás lákat cestovatelské festivaly, veřejné přednášky, vědecké konference i naučné knihy. Školou povinní Berani dostanou ve škole pořádnou nálož učení, se kterou se ale s trochou vůle poperou levou zadní. 

V druhé polovině listopadu se vám povinnosti v domácnosti nakupí, a přestanete je zvládat. Nebojte si říct o pomoc, ať už partnerovi nebo cizímu člověku. 

Horoskop Beran - Prosinec 2018

Vánoce si můžete užít i bez stresů. Zkuste proto letos zapomenout na preciznost a nesnažte se být ve všem dokonalí. V rodině rozdejte úkoly tak, aby každý přiložil pomocnou ruku k dílu. Jen tak se v předvánočním čase nezblázníte, ale užijete si ho. 

Na konci roku vás čeká nečekané překvapení - od rodiny, partnera nebo v práci. Nezapomeňte za něj poděkovat, druhá strana to bude očekávat. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 22153x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte