Střelec - horoskop 2018

Střelec - horoskop 2016strelec

Horoskop na rok 2018 je pro Střelce velmi pozitivně naladěn. Rok 2018 pro vás bude znamenat zábavu plnou pikantních a dobrodružných zážitků společně s materiálním blahobytem. Střelec se v roce 2018 více odváže, nebude všechny věci dělat postaru, ale naopak některé své zvyklosti změní a bude více improvizovat. Jisté změny nastanou i v pracovním životě, jelikož kariéra Střelců se posune o velký krok dopředu.

Především první polovina roku přinese Střelcům úspěchy v osobním životě. Pokud jste ve vztahu, můžete očekávat harmonické a láskyplné soužití se svým partnerem. Budete mít spoustu energie, kterou byste měli investovat hlavně do práce a do rozvoje své kariéry.

Ke konci roku budete více uvažovat a přemýšlet, protože vaše energie se přesune na intelektuální stránku vaší osobnosti. Vašemu harmonickému vztahu se bude nadále dobře dařit i s koncem roku 2018. Celý rok 2018 pro vás bude snadnější než roky předchozí, a to se odrazí i ve vašem zdraví, které bude velmi pevné.

Horoskop Střelec – Leden 2018

Leden pro vás Střelce bude opravdu výjimečný a odstartujete jej s úlevou, energií a s pozitivním myšlením. Ve všech aspektech vašeho života, tedy od soukromého, přes pracovní až po společenský život, dosáhnete vrcholu prosperity.

Díky přívalu nové a čerstvé energie se budete cítit svobodnější, odvázanější a nebojácnější. To vše vám pomůže k překonání překážek a vy se svým optimistickým pohledem na svět, půjdete vstříct dalším úspěšným měsícům.

Horoskop Střelec – Únor 2018

Hlavně v únoru se ve vás rozproudí šarm a sex appeal, čímž si vysloužíte několik pozvánek na večírky, seznámíte se, a dokonce na vás čeká i láska. Vaše fyzická přitažlivost bude na maximu, proto neváhejte a vydejte se na lov anebo se jednoduše nechte ulovit.

Únor je pro vás perfektním měsícem na detoxikaci celého organismu, čímž si posílíte své zdraví a především v chladných dnech předejdete mnoha nemocím.

Horoskop Střelec – Březen 2018

Od března budete sršet energií, kreativitou, a v práci se vám bude velmi dařit. Nesmíte to ale se svou energií přehánět. Můžete se snadno vyvést z rovnováhy a způsobit si nějaké zranění. V práci budete mít tendence bavit kolektiv, čímž si můžete získat větší oblibu.

Rozhodně nebudete chtít sedět doma, a to ani se svým partnerem. V březnu vás čeká společně mnoho zážitků, akcí a dobrodružství.

Horoskop Střelec – Duben 2018

V dubnu budete velmi spokojení a šťastní, a to především kvůli tomu, jak se vám od začátku roku ve všem dobře daří. Můžete se ale stát, že budete v jednom kole, jelikož většina měsíce pro vás bude velmi dynamická a aktivní. Proto se nezapomeňte čas od času zastavit a zvolnit tempo.

Duben pro vás bude možná znamenat riskování v kariéře i vztazích. Dobře ale rozmýšlejte, zda vám vaše rozhodnutí spíše neuškodí.

Horoskop Střelec – Květen 2018

Květen vám otevře mnohé nové příležitosti, ze kterých budete moci volně vybírat. Na druhou stranu vás ale mohou potkat problémy v milostném vztahu, které mohou vyústit až v rozchod. Pokud se však budete snažit partnerovi více naslouchat, krizi snadno zažehnáte.

I v práci se mohou v květnu pro Střelce vyskytnout problémy - a to hlavně se spolupracovníky. Podle nich příliš mluvíte a málo pracujete. Dávejte si proto na svoje pracovní nasazení pozor.

Horoskop Střelec – Červen 2018

V červnu by si měli Střelci dávat velký pozor na jazyk. Zásada, co na srdci, to na jazyku, vám v červnu spíše nadělá problémy. Svoji energii proto věnujte spíše studiu nebo práci. Pokud budete chtít v práci uspět, musíte se opravdu snažit a něco pro to i obětovat. Pečený holub vám do klína nespadne.

Horoskop Střelec – Červenec 2018

Červenec pro vás bude ve znamení lásky, harmonie, vzájemnosti a upřímnosti. Skvěle budete vycházet nejen se svým partnerem, ale i s rodinou, přáteli a spolupracovníky. Klid a harmonii budete přenášet i na ostatní kolem vás.

Pokud se chcete v práci posunout kariérně výše, konec července je pro vás ideální. Nezapomínejte ale na to, že musíte prokázat svoji pracovitost, tedy velký kus odvedené práce, kterou můžete ohromit nynějšího nebo budoucího nadřízeného.

Horoskop Střelec – Srpen 2018

V srpnu si budete užívat života plnými doušky. Ale pozor! Neházejte všechny povinnosti za hlavu a nedávejte přednost pouze zábavě. To by se vám Střelcům mohlo velmi rychle vymstít. Dávejte si také pozor na oklamání ze strany druhých, hrozí vám podraz ze strany člověka, o němž jste se domnívali, že je vaším přítelem.

Více v srpnu pečujte o své zdraví, především omezte příliš sladká a slaná jídla a dopřávejte tělu dostatek tekutin.

Horoskop Střelec – Září 2018

Září bude nakloněno hlavně nezadaným Střelcům, kterým měsíc přinese nová seznámení, zážitky i lásku. Zkuste se zaměřit především na aktivity mimo domov, kde můžete někoho snadno potkat. Buďte ke svému milému hlavně upřímní a nic před ním neskrývejte.

V září budete více přemýšlet nad svým životem, který se vám může jevit jako příliš nudný a nedobrodružný. Zkuste si více uspořádat život, čímž dosáhnete ještě vetší pohody a jistoty.

Horoskop Střelec – Říjen 2018

Měsíc říjen je pro Střelce výstrahou, aby si tvrdohlavě nestáli na svém a neodmítali změny ve svém životě, které pro ně mohou vyústit v úžasnou příležitost. V práci trochu polevíte a místo řešení konfliktních situací se raději schováte do ústraní. Budete fantazírovat nad zábavou a dobrodružstvím. Když se ale do práce zakousnete, čeká vás mnoho skvělých příležitostí i vidina lepšího finančního ohodnocení.

Horoskop Střelec – Listopad 2018

Je možné, že se ze dne na den rozhodnete pro razantní změnu image. To vám může pomoci v partnerském životě i při hledání lepšího zaměstnání. Pokud máte někoho v merku, listopad hlásí šťastné vyústění vztahu.

Do něčeho se sice hrnete po hlavě, ale také jste obezřetní a opatrní. V listopadu Střelce nikdo nenapálí a neošidí, jelikož dáváte na svůj šestý smysl.

Horoskop Střelec – Prosinec 2018

Střelci se na úplném konci roku 2018 vyznačují smyslností. Budete k ostatním ve vašem okolí velmi přátelští, velkorysí a spravedliví. Polovina prosince je nejvhodnější pro významná rozhodnutí ve vašem životě.

Ani na konci roku vám nebude chybět energie, kterou vložíte nejen do vztahů osobních, ale i pracovních. V zaměstnání budete opět plní nápadů a inovací, které nadřízené mile potěší. Během vánočních svátků si vyberte dovolenou a užívejte si pohody a klidu s milující rodinou a přáteli.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 18275x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Doporučené články

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte