Pracovní horoskop 2019 pro všechna znamení zvěrokruhu

Pracovní horoskop 2019 pro všechna znamení zvěrokruhu

Hvězdy o vás prozradí ledasco. Jaká barva se k vám nejlépe hodí, s jakým partnerem budete šťastní anebo jak budete mít dobré zdraví. Co ale takhle poodhalit něco z pracovního života, abyste věděli, na co se můžete v roce 2019 těšit? Přinášíme vám pracovní horoskop, díky kterému si můžete udělat menší obrázek o tom, co vás ve vašem zaměstnání čeká a nemine.

Čtěte také:

Architekt, kuchař nebo učitel? Povolání podle znamení napoví, jak si vybrat profesi!

Už se nebudete muset sami sebe ptát: tak povýší mě konečně, nebo dostanu padáka? Hvězdy přesně vědí, jestli budete moci slavit anebo byste se raději měli začít poohlížet po nové práci. Přečtěte si také pracovní horoskop na rok 2020

Pracovní horoskop 2019 vás připraví na úspěchy, ale i zklamání

Bude se mi v práci dařit? Je tohle místo pro ně to nejlepší? Musím se strachovat o moji budoucnost ve firmě? Takové otázky si již nebudete muset dennodenně pokládat. Kdo lépe dokáže předpovědět vaši budoucnost v zaměstnání než právě hvězdy, které vám do vínku dali již při narození vaše povahové rysy. Baví vás předpověď podle hvězd a Měsíce. Podívejte se na náš LUNÁRNÍ KALENDÁŘ

Náš pracovní horoskop podle znamení vás pro rok 2019 připraví na oslavy úspěchů, ale také na mnohá zklamání. Můžete se nad svým pracovním vztahem a aktivitou zamyslet, abyste předešli zbytečným problémům a nesnázím. Pojďme tedy na to!

Pracovní horoskop 2019 - Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Kozorohové mohou být velmi úspěšní

Kozorohové nebudou zcela spokojeni se svým zaměstnáním. Důvodem je to, že stále nevědí, co by chtěli dělat a co by je opravdu naplňovalo. Zkuste se nad tím na chvíli zamyslet a pokud zjistíte, že zrovna neděláte vysněnou práci, podívejte se v klidu na několik jiných pracovních nabídek. Pokud si totiž vyberete to pravé ořechové, stanou se z vás úspěšní lidé. Každý zaměstnavatel by byl za vás rád a bral by vás všemi deseti.

Rozhodně ale nedávejte výpověď ze dne na den. Nebuďte horliví a vše si promyslete, abyste rozhodnutí nelitovali. Jakmile se ale jednou rozhodnete, budete spokojeni.

Pracovní horoskop 2019 - Střelec (23.11. - 21.12)

Střelci, pozor na workoholismus

Lidé narození ve znamení Střelec jsou typičtí kariéristi. Pokud se rozhodnou pro nějakou práci a nadchnou se, dokáží si za ní jít mnohdy i přes mrtvoly. Ve své práci jsou perfektní, důslední a spolehliví. Díky vaší skvělé komunikativní schopnosti a příjemnému vystupování si zajistíte velmi dobré postavení, po kterém přijdou i velmi dobré finanční benefity.

Pozor ale na to, abyste neupřednostňovali práci před osobním životem. Workoholismus nejde příliš dohromady se šťastným vztahem.

Pracovní horoskop 2019 - Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vaše pracovní aktivita bude proměnlivá

Vaše pracovní aktivita bude po celý rok 2019 pěkně kolísat. Jednou přijdete do práce zcela natěšeni a plní energie, druhý den se vám nebude chtít ani vstávat a práci budete proklínat. V tomto ohledu si dávejte pozor na to, aby zaměstnavatel neprokouknul vaše pracovní nálady a změny pracovního tempa. Nikdo nestojí o lenochy, kteří se celý den poflakují. Mohlo by se vám snadno stát, že dostanete upomínku.

Pracovní horoskop 2019 - Ryby (21.2. - 20.3.)

Ryby, učte se novým věcem

Pracovní horoskop 2019 Rybám radí, aby si vybírali jen tu práci, která je opravdu baví. Jen tak mohou být spokojeni. I když se neradi učíte novým věcem, je potřeba čas od času ustoupit a podívat se na věci z jiného úhlu a perspektivy.

Rozhodně nepatříte mezi workoholiky, protože přednější pro vás bude vždy rodina než nějaká kariéra. Lehce však můžete sklouznout k tomu, že budete chtít trávit více času doma než v práci, a to se vám může poté negativně projevit na bankovním účtu.

Pracovní horoskop 2019 - Beran (21.3. - 20.4.)

Hledejte na své práci pozitiva

Berani pro úspěch a finanční zajištění potřebují, aby je práce nadchla. Jestli vykonáváte práci, která vás netěší, vaše pracovní snaha je na bodě mrazu. Nemůžete tak nikdy počítat s povýšením nebo lepším výdělkem. Zkuste si na práci najít něco pozitivního, co vás bude hnát každé ráno z postele.

Pokud jste ale v zaměstnání opravdu nespokojeni, pak se poohlédněte po lepší práci. Není potřeba, abyste celý život strávili někde, kde vás to nebaví a unavuje.  

pracovní horoskop 20192

Pracovní horoskop 2019 - Býk (21.4. - 20.5.)

Konec roku bude časově náročný

Býci se vždy ke všem úkolům stavějí zodpovědně a je na ně spolehnutí. To oceňují všichni zaměstnavatelé. Pokud hledáte nové zaměstnání, nemusíte se bát, že budete dlouho hledat. Doslova se o vás díky nabytému životopisu plném pozitivních vlastností a praxí poperou. Nebuďte však zbytečně vybíraví, abyste nepřebrali.

Ke konci roku se to na vás bude vše valit a vy nebudete vědět, kam dřív skočit. Když si ale práci dobře rozvrhnete a naplánujete, vše půjde jako po másle.

Pracovní horoskop 2019 - Blíženci (21.5. - 21.6.)

Zkuste s kolegy více spolupracovat

Blížencům pracovní horoskop 2019 radí, aby se v práci trochu vzchopili, jinak budete mít problémy s kolegy i s nadřízeným. Váš největší problém je, že si věci raději děláte sami, pomaličku a v klidu. Někdy ale vaše zaměstnání vyžaduje skupinovou práci, kde se musíte s ostatními dohodnout a komunikovat s nimi. Nebraňte se tomu. Vylezte ze své pohodlné ulity a ukažte, že na to máte.

Pokud zaberete, uděláte dojem hlavně na své kolegy, se kterými budete mnohem lépe vycházet. A příjemná pracovní atmosféra je přeci vždy výhodou.

Pracovní horoskop 2019 - Rak (22.6. - 22.7.)

Raky čeká zajímavá pracovní nabídka

Raci patří mezi znamení horoskopu, které pracuje jen pro peníze. I když je práce nebaví, budou do ní stále chodit, jen aby uživili rodinu a uspokojili svoje potřeby. Na chvíli se ale zastavte a zkuste zapřemýšlet, jestli by vám v jiném zaměstnání nebylo lépe. Není přeci důvod dělat něco jen a jen kvůli penězům, pokud vás práce ubíjí.

Buďte trochu sobečtí a dejte šanci i vlastním snům a zájmům. I když se změny obáváte, možná na vás čeká příjemná a zajímavá pracovní nabídka, kterou jen tak neodmítnete. Nevíte, na jaké povolání se vlastně hodíte? Přečtěte si povolání podle znamení zvěrokruhu

Pracovní horoskop 2019 - Lev (23.7. - 23.8.)

Lvi, naslouchejte svým kolegům

Lvi jsou od přírody vůdci, kteří mají skvělé organizační schopnosti. Dokáží motivovat tým k práci a jejich vedení se ukazuje býti velmi efektivní. Sami ale vědí, že vyjít s nimi není vždy lehké, protože jejich vůdcovský smysl může někdy vypadat jako arogance a povýšenost. Zaměřte se v práci více na to, abyste nechali mluvit i jiné. Vyslechněte si názory druhých a zamyslete se, zda není jejich nápad přeci jen o kapku lepší.

Asi uprostřed roku vás stihne nemoc, kvůli které budete delší dobu mimo hru. Když se do práce opět vrátíte, zvolněte tempo a zapojujte se pomaleji a nechte se od kolegů trochu vést.

pracovní horoskop 20193

Pracovní horoskop 2019 - Panna (24.8. - 23.9.)

Začátek roku přeje úspěchu

Díky své dochvilnosti, píli a nekonfliktnosti jsou Panny velmi oblíbení jak v kolektivu zaměstnanců, tak u zaměstnavatelů. Nesmí je ale nic vytočit, jinak se dokáží pěkně hlasitě projevit. Hlavně začátek roku pro vás bude velmi úspěšný, bude se vám dařit vše, na co sáhnete. To se nedá říci o konci roku, kdy na vás dopadne únava a stres. Klidně si vezměte dva dny na oddych a relaxaci, abyste se z toho nezbláznili.

Pozor si dejte na svoji vstřícnost a dobrosrdečnost, které bude chtít někdo využít. Myslete i na své potřeba a zájmy a nerozdávejte se lidem jen tak.

Pracovní horoskop 2019 - Váhy (24.9 - 23.10.)

Změňte svůj přístup k práci

Váhy patří mezi naprosto průměrné pracovníky, kteří nikdy příliš nevynikají. Možná je ale načase s tím roce 2019 něco udělat. Povýšení se nedočkáte, pokud nebudete pracovat na plné otáčky. Nahněvaní tak můžete být při neúspěchu jen sami na sebe, protože váš přístup k práci vám brání dostat se na výslunní. Místo toho, abyste si prodloužili pauzu na oběd, raději tento čas využijte smysluplně a efektivně.

Pokud zaberete a změníte svou pracovní filosofii, budete překvapeni, jak málo stačí k úspěchu. Všimnou si vás ti správní lidé, kteří mohou rozhodovat o vaší budoucnosti.

Pracovní horoskop 2019 - Štír (24.10. - 22.11)

Lenost už nelze dále skrývat

Štíři patří snad mezi největší lenochy, co se práce týče. Nejraději by jen leželi v posteli a čekali, až se jim posypou peníze. Tento přístup vám ale nemůže vydržet dlouho. Lenost sice umíte dobře skrývat, ale brzy vás všude prokouknou a budou si na vás dávat pozor. Místo vymýšlení, kde byste si mohli nahnat minuty odpočinku, byste měli zaměřit své síly na to, aby byla vaše práce odvedena precizně a ke spokojenosti všech okolo.

Jestli nezměníte svoje pracovní návyky, můžete se potýkat s nepříjemným pracovním prostředím a při nejhorším i s vyhazovem.

Přečtěte si, jaké další horoskopy na rok 2019 jsme pro vás nachystali

Všechny horoskopy na rok 2019Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ČTVRTEK 18. 08. 2022
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PÁTEK 19. 08. 2022
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
SOBOTA 20. 08. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
NEDĚLE 21. 08. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 22. 08. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ÚTERÝ 23. 08. 2022
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
STŘEDA 24. 08. 2022
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

operace žlučníku

dobrý den, je pro mě vhodný termín 22.7.2022 k operaci odstranění žlučníku? Jsem naroz...

Depilace - lunární kalendář

Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout ...

Operace

Dobrý den, úpro všechny operace je nejvhodnější ubývající Měsíc, vyhněte se však d...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Náramek pro Střelce ZÁMĚR

Náramek, který podporuje koncentraci, záměr a kreativitu a…
390 Kč

Tarika ajurvédský noční olej s růží 30ml

ÁJURVÉDSKÝ KRÁLOVSKÝ NOČNÍ OLEJ S RŮŽÍ pro obličej, krk a…
488 Kč

Náramek s rubínem ODVAHA

Rubín v zoisitu, pukaný křišťál a uprostřed surový rubín.…
430 Kč

Zubní pasta HOMEOPATIC Aloe Fresh

Přírodní zubní pasta bez máty, vhodná při homeopatické…
124 Kč

Náramek s perlou SEBEVĚDOMÍ

Náramek s říční perlou pro sebevědomí, vnitřní sílu,…
340 Kč

Odcizení ve vztahu: Jak se s ním poprat, pokud vás zasáhne?

Kde se vlastně bere to prapodivné odcizení ve vztahu, když jeho začátky jsou tak dech beroucí?? Možná je to tím, že zamilovaní lidé skutečně po nějaký čas nosí tzv. „růžové brýle“ a vidí protějšek jen v tom nej...

Životní styl naplněný štěstím: Inspiraci předají Finové!

Finsko se dostalo minimálně třikrát po sobě do výčtu zemí, kde žijí ti nejšťastnější lidé na světě. Hraje v tom roli jejich životní styl? Nebo snad pohled na svět? Najděte společně s námi inspiraci v tomto seve...

Partnerský horoskop na rok 2023 nabídne změny, posun ve vztahu i nové lásky

Partnerský horoskop na rok 2023 přináší zajímavé informace ohledně milostných vztahů. Čekají nás změny, které by však měli být převážně ku prospěchu. Mají nás posunout v našem milostném životě zase o kus dál. U...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Mrkvová přesnídávka s bramborem a pórkem

Začněte tím, že si oloupete mrkve a brambory. Poté zeleninu společně s pórkem omyjte, nakrájejte na kousky a vložte do hrnce. Také přidejte trochu vody a vařte do změknutí. Následně zakápněte malým množstvím ol...

Kočka na vodítku aneb Je skutečně nutné tyto mazlíčky venčit?

Někomu může přijít úsměvná už jen představa, že by měla být kočka na vodítku. Tato zvířata jsou totiž většinou brána jako samostatná. Obzvlášť na vesnicích se pak kočičí mazlíčci promenádují ulicemi zcela svobo...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Grilovací koření, které dodá masu ten správný říz aneb 5 domácích receptů

Grilovací koření nechybí v kulinářské výbavě leckteré rodiny. Zejména pak v letních měsících se stává doslova hitem! Bez něj si totiž mnozí z nás nedokážou představit grilovaná masa nejrůznějších druhů. Vsaďte ...

Miluju léto!

Jsem se tu dlouho neukázala - možná je to proto, že žiju poměrně v hektice a buď pracuju nebo jsem ve společnosti manžela a přátel. Léto je v naší komunitě dost náročný společensky ale taky pracovně. Nemyslim tim žádnou sektu :), ale hasiče. Naši kluci se obzvlášť v těchto vedrech moc nezastaví - jezdí kropit uprchlíky, děti na akcích anebo hasí nějaký hrůzy - ale to zaplať pánbůh není tak často.