Pracovní horoskop 2020: Jak se vašemu znamení povede v kariéře?

 pracovni horoskop3Pracovní horoskop.

Pracovní život v roce 2020 vám přinese množství skvělých příležitostí, a především křižovatek, které někdy mohou vonět opravdu dálkami nebo zcela novými pracovními cestami. Obecně rokem 2020 v pracovních horoskopech prosakuje záludné téma – křižovatka, která uhne nejen pracovní, ale i osobní život.

Co se objeví konkrétně u vás, mrkněte a hlavně, nezapomínejte držet otěže svého pracovního života pevně v rukou!

Pracovní horoskop jsme pro vás psali už v roce 2019 (pracovní horoskop 2019) a připravili jsme pro vás také charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro pracovní horoskop, které si můžete přečíst. 

Pracovní horoskop 2020: Beran

21. 3 - 20. 4

Máte velkou možnost využít v pracovní oblasti své znalosti, moudrost, zkušenosti – říká pracovní horoskop 2020. Nemusíte se hned stát lektorem nebo v práci povýšit a učit své podřízené, ale můžete prostě jen zúročit jakkoliv své studium, samostudium nebo se jednoduše vydat tím směrem, kde se cítíte silní v kramflecích. Baví vás, co na vás prozradí hvězdy? Připravili jsme pro vás také lunární kalendář

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Odpověď se nabízí. Nejlépe na tom budou učitelé, lektoři, koučové, ale i lékaři nebo lidé ve službách, prodavači, na místech, kde předáváte své znalosti, kde potřebujete někoho motivovat, a to vše smíchané se špetkou soucitu a vcítění se do druhých. Dobří diagnostici a prognostici z vás budou…

Pracovní horoskop 2020: Býk

21. 4 - 21. 5

Pracovní horoskop 2020 přináší Býkům rozřešení pracovních témat, nad kterými dlouho uvažujete, nebo slepých uliček let minulých. Ještě i začátkem roku můžete pobíhat zmateně a přemýšlet o bankrotu nebo nezaměstnaností, ale s druhou polovinou roku tu máte výrazné, až skokové zlepšení. Zaplaťpánbůh za to. Nezoufejte a těžké časy prožijte v hledání sebe samých.

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Jakékoliv, důležitá je pro vás jedna věc. Dejte o sobě vědět, nabízejte se, nebojte se – někdo si vás zvenčí všimne a nabídne takovou pozici, nebo řešení vaší situace, že budete zírat.

Pracovní horoskop 2020: Blíženci

22. 5 - 21. 6

Máte nějaké schlíplé sny, zmařené pracovní šance let minulých? Všechny je oprašte, doslova křičí váš pracovní horoskop 2020. Prastaré plány jsou pokropeny živou vodou! A u vás může právě platit, že vám to ovlivní i osobní život. Vyplatí se také mít odvahu skončit s tím, co vás vyčerpává a rozběhnout se za novými nabídkami. A možná i s partnerem.

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Ty, o kterých jste dlouho snili. Mohou se k vám navrátit. Také zpozorněte, když vás osud nabídne změnu směru, změnu pracovního zaměření, nového kolegu či zcela nový typ klientů, pokud podnikáte. Je v tom skryté zlato.

Pracovní horoskop 2020: Rak

22. 6 - 22. 7

Pro Raky je pracovní horoskop 2020 hlavně o vybírání si fungujících principů ve svém pracovním životě. Už nelze snít, ale začít skutečně žít. Vyrovnávat to, co nebylo v rovnováze. Vaše pracovní změny budou spíše o tom, abyste skloubili svou spokojenost a výdělek. Práci a osobní život.

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Největší tlak bude osudem činěn na profese, které jsou emocionálně či fyzicky velmi vyčerpávající, tady se budete muset zastavit a rozmyslet, co dál. Pomáhající profese si budou muset odpočinout nebo přehodnotit energii, kterak je do práce vkládána. Či kolik.

 pracovni horoskop1Největší tlak bude osudem činěn na profese, které jsou emocionálně či fyzicky velmi vyčerpávající.

Pracovní horoskop 2020: Lev

23. 7 - 22. 8

Všem nadřízeným ve znamení Lva se bude mimořádně dařit. Pracovní horoskop 2020 slibuje úspěch, na co sáhnete. Jste-li v podřízené pozici, můžete získat k ruce šéfa, který je nefalšovaný kandidát na Šéfa roku a v práci se vám bude moc líbit. Neváhejte do práce vkládat i své vlastní vize, budete prozíraví v zájmu celé firmy. A budete s novými nápady vyslyšeni. Lev patří mezi ohnivá znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich více. 

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Kromě těch šéfovských jsou to pak všechny činnosti podnikatelské nebo na volné noze. Jednoduše všude, kde budete moci být svým pánem.

Pracovní horoskop 2020: Panna

23. 8 - 22. 9

Panny budou muset vyřešit dlouhodobé dilema. Pracovní horoskop 2020 mluví o přetížení, těžkých situacích, které budete muset vyřešit tím, že se postavíte sami za sebe. Jedno je jisté, nikdo za vás nic nevyřeší, takže to bude rok poměřování vlastních sil s druhými. Nebojte se sem tam pustit na špacír i emoce, pomůže to.

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Nejvíce úspěchu získáte tam, kde prosadíte svou, nebo z nevhodného místa odejdete. V tomto roce budete chtít komunikovat, hýbat se, chcete, aby se v práci něco dělo. Aby se spolupracovalo. Budete motorem kolektivů.

Pracovní horoskop 2020: Váhy

23. 9 - 23. 10

Pracovní horoskop 2020 vám může přinést i velké změny do osobního života. Závan lásky, spojení s životním partnerem? Také to může naznačovat, že najdete povolání či podnikání snů a bude se vám mimořádně dařit. Vaše práce vám bude partnerem. Ale takové „lásky“ budete muset aktivně hledat, patrně nepřijdou samy. Váhy patří mezi vzdušná znamení - přečtěte si o vzdušných znameních

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Podnikání, svobodná povolání a živnosti – to jsou obory, které vám budou nejvíce vyhovovat a v nich okusíte živé vody. Potřebujete volnost a vyvážení restů minulých let. Dokončit projekty, uvést je v život, nebo začít novou kapitolu svého pracovního života.

Pracovní horoskop: Štír

24. 10 - 22. 11

Zkraje roku můžete ještě řešit nepříjemné problémy hlavně v mezilidských vztazích, ale po létě se vám rok uvolní do úspěchu. Pracovní horoskop 2020 říká, že můžete také velmi dobře zúročit zkušenosti z povolání, která jste nedělali moc rádi, či z minulosti – nebo okusit úspěch, který vám zahojí staré pocity křivdy. Přesně na míru! Štír, Rak a Ryby jsou vodní znamení - přečtěte si o vodních znameních

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Nejvíce úspěchu a zadostiučinění mohou zažívat všichni, kdož se ve svém zaměstnání zabývají mediací lidí, vztahů. Kdo dává něco do pořádku, pomáhá ostatním s tím, aby jejich život fungoval.

pracovni horoskop2Jste v současn práci spokojení?

Pracovní horoskop: Střelec

23. 11 - 21. 12

Nabídky a zase nabídky, tvrdí pracovní horoskop 2020. Bude jich kolem vás v tomto roce neskutečné množství, a tak můžete okusit jakékoliv povolání, na které ukážete. Jiní zase ten náhlý déšť pozitivních novinek využijí k rychlému postupu v jejich oboru. Vnášejte do svých povolání i své vlastní vize a nápady, nebojte se klidně i přestěhovat nebo postoupit na jinou pobočku!

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Práce s dětmi, s mládeží, nebo pracovní pozice, které jsou vašimi vysněnými od dětství. Tam bude ráj! Stejně jako práce mimo vaše bydliště, spojené s úvahou – stěhovat se?

Pracovní horoskop: Kozoroh

22. 12 - 20. 1

Také vám se otevře rozkvetlá náruč tam, kde jste hodně investovali, studovali nebo se pořádně načekali. Pracovní horoskop 2020 vás snad jen varuje před snahou příliš se přetěžovat, tam se můžete dočkat zdravotních problémů. Energie je o sklízení toho, co jste dlouhodobě seli. Kozoroh, Panna, Býk jsou zemská znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich víc. 

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Skvěle vypadají pomáhající profese, maséři, prodavači, všechna činnost, která je třeba s úsměvem na tváři, aby lidem předala přidanou hodnotu. A vy uvidíte, jak úsměv nabije i vás!

Pracovní horoskop 2020: Vodnář

21. 1 - 20. 2

Pracovní horoskop 2020 přeje nádherným zcela novým oborům, novým nabídkám a pracovním zvratům, které jste si ani nevysnili. Přichází k vám v pravý čas, nečekaně a rozmetají váš život na kusy.

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Největší změny mohou potkat každého, kdo je v nadřízené pozici, sám sobě pánem nebo svou činností ovlivňuje větší masu lidí. Může vás napadnou skvělá inovace, někdy až revoluční!

Pracovní horoskop 2020: Ryby

21. 2 - 20. 3

Ryby se rozhodují o nějakém riskantním podniku, říká pracovní horoskop 2020. Buďte u změn obezřetní, někdy se na začátku nemusí projevit, že šlo o podvod. Na druhou stranu, cítíte-li, že chcete dlouho změnu, riskněte to. Kde vás risk zaskočí – tam zvažujte trpělivěji.

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Ty, které pomáhají lidem z kaše. A někdy i pěkně horké. Tady máte dar prozíravosti a dobrého slova v pravý čas. I kariéry nebo spokojenost v takových zaměstnáních pro vás budou v tomto roce lákavé.

Další horoskopy na rok 2020

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020


Stáhnout v PDF

Přečteno: 3368x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte