Egyptský horoskop 2020: Nahlédněte do budoucnosti očima starověkých bohů

egyptsky horoskop 20202Egyptský horoskop 2020.

Egyptský horoskop se trochu liší od toho západního zvířecího, na který jsme všichni zvyklí. Nejenže má pouze 11 znamení, ale ona znamení reprezentují dávné egyptské bohy. Astrologie byla pro Egypťany vnímaná jako dar z nebes, a tak není divu, že egyptský horoskop propůjčuje svým zrozencům charakteristiky a vlastnosti jejich bohů. Pojďme společně poodhalit, co nám horoskop přináší do roku 2020, na co se můžeme těšit a čeho se naopak obávat. 

Egyptský horoskop jsme pro vás psali už v roce 2019 (egyptský horoskop 2019) a připravili jsme pro vás také charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro egyptský horoskop, které si můžete přečíst.  

Egyptský horoskop 2020 - bůh Amon-Ra - 30.1 - 1.3

Bůh, který vládne nade vším, vám pro rok 2020 přináší mnoho zajímavých příležitostí, ze kterých se vám až zamotá hlava. Nejvíce se vám bude dařit v pracovním životě. Čeká vás povýšení a hezký finanční bonus k tomu. Pozor si dejte na některé kolegy, kteří se budou snažit vás potopit. 

Nebudete mít tak veselý a úspěšný rok jako loni. Čeká vás několik hádek v rodině a neshody s kamarády. Vše se ale brzy vyřeší. Budete se jen muset obrnit trpělivostí a shovívavosti. Také byste měli zapracovat na otevřenosti a pravdomluvnosti. Tím můžete předejít mnoha problémům a hádkám. Klidně si o tom, jak vycházet s lidmi, promluvte s nějakým odborníkem. 

Egyptský horoskop 2020 - bohyně Isis - 4.4 - 6.5

Egyptský horoskop má pro lidi narozených ve znamení bohyně Iris jedno překvapení za druhým. Především první polovina roku bude jako na horské dráze, kdy nebudete vědět, na čem jste. Okolo sebe budete mít skvělou partu lidí, kteří vás podrží v temných chvílích, kdy budete na dně. Takových dnů ale příliš nebude. 

Ke konci roku byste měli vypnout svou mysl a udělat si hezkou dovolenou. Jeďte někam do exotické země načerpat novou energii ze sluníčka.  Bude se vám hodit hlavně v případech, kdy nebudete mít tolik sil na rozdávání. Takové časy přijdou především na úplném konci celého roku. 

Egyptský horoskop 2020 - bůh Horus - 7.5 - 8.6

Bůh světla, slunce a nebes Horus propůjčuje lidem nebojácnost. Několik lidí ve vašem okolí se vás budou snažit zastrašit, ovšem vy se nedáte. Když vás někdo bude pomlouvat za zády, rozhodně si to nenecháte líbit a dáte všem najevo, že nejste žádné ořezávátko. Sjednáte si tím větší respekt a lidé budou hned vědět, že s vámi si zahrávat raději nemají. 

V polovině roku vás bude každý lákat na dovolené a podněcovat k dobrodružství, vy ale nebudete mít kvůli práci čas. Měli byste si ujasnit priority. Práce je fajn, ale potřebujete také společensky žít. Když na nějaký výlet nekývnete, nebudete mít za čas na co kývnout. 

Egyptský horoskop 2019 - bůh Geb - 9.6 - 12.7

Lidé narozeni ve znamení boha Geba jsou romantické duše. A plno romantiky vás také v roce 2020 čeká. Váš partner vás překvapí skutečně láskyplným gestem a vy budete v sedmém nebi. Hoďte všechny starosti za hlavu a užívejte si ten vzácný okamžik. Nikdy nevíte, zda se bude opakovat. 

Egyptský horoskop 2020 vám radí, abyste si dávali pozor na své zdraví. V polovině roku vás na pár dnů skolí nepříjemná nemoc, se kterou budete bojovat i několik dalších týdnů. Dietu, kterou budete muset dodržovat, nepodceňujte a buďte trpěliví. Jedině tak se dokážete rychle vyléčit a být zase fit jako dřív. 

Egyptský horoskop 2020 - bohyně Sechmet - 13.7 - 14.8

Mocná a moudrá bohyně Sechmet vám pro rok 2020 věští mnoho síly a štěstí. V rodině se přihodí něco nečekaného a každý na vás bude spoléhat. Budete potřebovat hodně psychické síly, abyste vše zvládli. A také někoho, o koho se můžete opřít i vy, protože vše sami rozhodně nezvládnete. 

Při hledání partnera si dávejte pozor na svou občasnou aroganci. Vysoké sebevědomí je lepší někdy nechat doma za zabouchnutými dveřmi. Jestli chcete někoho poznat, vyjděte ze své komfortní zóny a snažte se otevřít něčemu novému. Budete překvapeni, jak snadno můžete začít dobrodružství. 

egyptsky horoskop 20201Co vám předpovídá egyptský horoskop?

Egyptský horoskop 2020 - bůh Thovt - 15.8 - 16.9

I když patříte mezi nejproduktivnější lidi, rok 2020 pro vás bude pracovně spíše klidnější. Egyptský horoskop 2020 vám sice nabídne několik nových pracovních nabídek, vy se ale rozhodnete zůstat ve svém zabydleném a jistém hnízdečku. A přesně takto vám to bude vyhovovat. 

Krýt záda byste si neměli v práci, ale spíše v okruhu kamarádů. Někdo z vašich kamarádů vás zradí a vy to nebudete absolutně čekat. Naštěstí se nebude jednat o blízkého přítele, takže se rychle oklepete a půjdete dál. 

Egyptský horoskop 2019 - bůh Seth - 17.9 - 20.10

Zrozenci boha Setha touží po klidu a rovnováze, ale rok 2020 nebude takový, jak byste si přáli. Hlavně první polovina roku bude velice bouřlivá. Kolem sebe však budete mít mnoho dobrých lidí, kteří vás podrží a díky kterým všechny překážky a nástrahy překonáte levou zadní. 

Druhá polovina roku pro vás však bude šťastná a veselá, a to jak v pracovním tak i rodinném životě. Vše zlé, co se vám stalo, bude vymazáno. Optimismem budete sršet na hony daleko a tím budete výtečným příkladem i pro ostatní. 

Egyptský horoskop 2020 - bůh Osiris - 21.10 - 25.11

V bohovi Osiris spatřovali Egypťané velkou přírodní sílu. Lidé narozeni v tomto znamení žijí v harmonii s přírodou a chlubí se velkou bystrostí. Vaše pravdomluvnost vás ale během roku 2020 několikrát přivede do problémů, a proto byste si měli dávat pozor na jazyk. A to hlavně v práci. 

Vaše okolí na vás bude klást vysoké nároky, což se vám nebude zamlouvat. Nevyhnete se proto několika málo hádkám. Pročistit vzduch je ale někdy dobré, na což postupem času sami přijdete. Nejvíce se ale pohádáte s někým z rodiny, což vás bude dlouho mrzet. Naučte se odpouštět a vše půjde hladce. 

Egyptský horoskop 2020 - bůh Anubis - 26.11 - 28.12

Milujete riziko a nebezpečí, ale egyptský horoskop 2020 vám přináší spíše klid a pohodu. Nejste na to příliš zvyklí, máte rádi vzrušení a stále nějakou akci. Trochu klidu vám ale jen prospěje. Budete mít čas na to si utřídit myšlenky a udělat si v hlavě pořádek. A to je přesně to, co jste potřebovali a ani o tom nevěděli. 

Čeká vás krásná dovolená s druhou polovičkou, kterou si náležitě užijete. Hodíte za hlavu všechny starosti a budete si užívat ten jeden moment. Dovolenou si nenechte ničím zkazit, jelikož si ji skutečně zasloužíte. 

Egyptský horoskop 2020 - bohyně Hathor - 29.12 - 29.1

Egyptský horoskop 2020 dá zrozencům bohyně Hathor rok plný překvapení, ale i nepříjemných. V rodině půjde vše jako po drátkách, ale horší situace bude v práci. Někdo si na vás zasedne a bude vám dělat naschvály. Bude velice těžké urovnat si na pracovišti zase pořádek. 

Vaše růžové brýle vám zatemní úsudek při hledání vaší pravé lásky. Jedna důležitá osoba ve vašem životě vám brýle však sundá a ukáže věci v pravém světle. Uvědomíte si, co je v partnerském vztahu důležité a na čem není potřeba tolik lpět.

Další horoskopy na rok 2020

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1987x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Máte v tom bordel,od 1.3.do 4.4.je co?


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte