Znamení Blíženci - charakteristika jejich pozitivních a negativních vlastností

znamení blíženci2Znamení Blíženci.

Znamení Blíženci mají dvojí povahu, kterou je těžké nahlédnout. Mnohdy se nějakým způsobem prezentují navenek, avšak pod povrchem je skryté něco zcela jiného. Blíženci vládnou od 22. května do 21. června. 

Znamení Blíženci mají jako znak dvojčata nebo symbol dvojčat, která reprezentují právě jejich dvojakost i rozpolcenost. Mnohdy v sobě Blíženci neukrývají pouze dvě osobnosti, ale hned osobností několik. Jsou milí, přátelští, přizpůsobiví, ale zároveň i proměnliví a nepředvídatelní. Ačkoliv navenek mohou působit roztěkaně a nesrovnaně, uvnitř sebe mají vždy zcela jasno. Rádi hledají nové podněty a nápady. Přečtěte si o znamení Blíženci více. A pokud vás zajímá vliv Měsíce, přečtěte si také lunární kalendář na rok 2019.      

Vládnoucí planetou Blíženců je Merkur. Merkur se vztahuje ke komunikaci, která je silnou schopností Blíženců. Znamení Blíženci často vynikají v oborech, kde mohou uplatnit svůj komunikační talent. Bývají skvělí tlumočníci a vládnou i psanému textu. Merkur dává Blížencům nejen skvělou schopnost komunikace, ale i přirozenou vnímavost k naslouchání druhým. Tato vládnoucí planeta symbolizuje také nadání dávat si věci dohromady a schopnost kráčet k cíli nejjednodušší cestou. Přečtěte si horoskop na rok 2019 pro znamení Blíženci.   

Čtěte také:

Blíženci

Charakteristika znamení Blíženci

Znamení Blíženci bývají velice aktivní a temperamentní lidé. Jsou duševně čilí, mívají potřebu stále něco řešit, jsou bystří a mají smysl pro humor. Vše řeší pokud možno hned, dlouhosáhlá řešení nebo komunikování jim vadí a znervózňují je. Jsou otevření a tak nemají problém druhým říct, co si o nich myslí. Málokdy se unaví, jejich psychická i fyzická aktivita je téměř nevyčerpatelná. Znamení Blíženci patří mezi vzdušná znamení. Přečtěte si více o vzdušných znameních.    

Charakteristika znamení Blíženci - pozitivní stránky

Znamení Blíženci bývají akční, výřeční, temperamentní a zábavní. Jsou inteligentní a velice zvídaví. Dobře a zcela přirozeně navazují nové známosti, obchodní kontakty a máloco je zastaví. Bývají zdatní v cizích jazycích, lákají je dálky a cestování, jsou vynalézaví a rádi poznávají něco nového.

Charakteristika znamení Blíženci - negativní stránky

Tito zrozenci bývají často roztěkaní, nestálí a mají problém soustředit se. Rádi jsou sami sebou a dávají to druhým najevo, někteří z Blíženců umí být značně vychytralí. Negativní stránkou Blíženců je, že nemají daleko k pomlouvání a klevetám. Obvykle nebývají právě dochvilní, je to tím, že je pořád něco rozptyluje. Znamení Blíženci jsou neustálí hledači, kvůli tomu nikdy nejsou dokonale spokojení s tím co mají, honí se za nedostižným ideálem.    

znamení blíženci1Znamení Blíženci mají jako znak dvojčata nebo symbol dvojčat.

Blíženci - vztahy

Znamení Blíženci jsou dobří společníci a umí si jednoduše získat náklonnost druhého pohlaví. Znamení Blíženci dávají svoji lásku najevo, pokud jsou spokojení, snesli by vám modré z nebe. Touží po duševním i fyzickém optimálním souznění a tak mnohdy svého životního partnera hledají dlouho. Blížencům vadí pomalost a váhavost, rádi řeší vše věcně a ihned. Nesnáší nudu, přinášíte-li tedy do vztahu neustále nové impulzy a možnosti k objevování, pak jste pro Blížence tím pravým.

Rádi flirtují, jsou-li však ve vztahu spokojení, pak jsou i věrní a oddaní. Ve vztahu se však může projevovat jeho povahová dvojakost, jeden den vypadá, že bez vás nemůže být a druhý den je chladný a odtažitý. Nemáte-li pro toto jejich chování dostatek trpělivosti, pak to zřejmě bude znamenat brzké ukončení vztahu.   

Jak si získat Blížence?

Blíženci rádi mluví a také se rádi poslouchají. Chcete-li si naklonit Blížence, nechte jej mluvit. Znamení Blíženci potřebují zaměstnávat mysl, přicházejte neustále s novými nápady. Tito zrozenci se rádi seznamují s novými lidmi, představte jej kamarádům. Ačkoliv znamení Blíženci mohou působit povrchně, se svým partnerem rádi a skoro nutně sdílejí svůj vnitřní svět. Blížence baví intelektuálně zaměření lidé s neotřelými nápady. Omezování svého prostoru a rady do života však nesnese, chceš-li s ním být za dobře, na takovéto věci raději hned zapomeň a ponech mu dostatek volnosti.

Přečtěte si také charakteristiku dalších znamení

Znamení Blíženci - charakteristika

Znamení Rak - charakteristika

Znamení Lev - charakteristika

Znamení Panna - charakteristika

Znamení Váhy - charakteristika

Znamení Štír - charakteristika


Stáhnout v PDF

Přečteno: 2160x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte