Blíženci - Horoskop 2019

 blizenci_200xHoroskop Blíženci 2019

Horoskop na rok 2019 slibuje Blížencům velké změny. K velkým otřesům může dojít v oblasti kariéry, lásky, peněz nebo zdraví. První polovina roku proto pro Blížence nebude tak snadná, jak by očekávali. Bude třeba vlastní iniciativa a Blíženci budou muset zatnout zuby a přes problémy se přenést. Bude vhodný čas na to založit rodinu a posunout vztah dál. 

Zlepšení - zrozence ve znamení Blíženců - naopak čeká v druhé polovině roku, která pro ně bude šťastná a pohodová. Krize budou zažehnány a vše se ustálí. Z chyb, které v roce 2019 uděláte, si vezměte ponaučení.  

Blíženci budou v roce 2019 muset zapracovat na svých slabých stránkách. Vyžadovat to po nich mohou změny v lásce, práci nebo v oblasti zdraví. Bude ideální čas na to zahodit staré návyky, zbavit se zlozvyků, veškerých negativních emocí i myšlenek. 

Čtěte také:

Horoskopy

Horoskop na rok 2019 říká, že Blíženci se v daném roce neobejdou bez vlastní iniciativy a touhy něco dokázat a změnit. Jen tak se jim bude v oblasti kariéry, lásky i zdraví dařit a Blíženci prožijí pohodový rok. Podívejte se na úplnou charakteristiku Blíženců

Horoskop Blíženci - Leden 2019

Hned zkraje roku bude ideální čas na to, aby si Blíženci splnili svá tajná přání a touhy. Podívejte se do hlubin své duše a na světlo světa vytáhněte i ty nejbláznivější myšlenky. Rok 2019 bude na jejich splnění ideální, proto se nebojte snít a hlavně jednat!

Stejně tak bude začátek roku ideálním časem k předsevzetím. Přestože předsevzetí nemáte rádi, zkuste si stanovit jednu věc, kterou se snažte dodržovat 30 dní. Poté se z této aktivity stane návyk. 

Horoskop Blíženci - Únor 2019

Ve druhém měsíci se budou Blíženci cítit ve stresu a spěchu. Zejména na ženy dopadnou povinnosti všedních dní. Pocit úlevy a vnitřní rovnováhy pocítíte po masáži, kterou si dopřejte po sportu. Ženám udělá dobře také návštěva kosmetiky, pedikúry, manikúry nebo kadeřnice. 

Náctiletí Blíženci, kteří si v únoru budou volit budoucí zaměstnání, neudělají chybu, pokud se vydají na dráhu novinářů, komentátorů, diplomatů nebo architektů. Ostatně Blíženec bude vynikající v každém zaměstnání, které ho nebude nudit. 

Horoskop Blíženci - Březen 2019

Blíženci jsou od přírody ctižádostiví a silní. V březnu proto chopte příležitost za pačesy a vrhněte se vstříc novým výzvám. Vaše zvědavost a zvídavost, která vám normálně může způsobovat problémy, se vám v březnu jednoznačně vyplatí! 

Na konci března pozor na vaše rozbouřené emoce, které mohou vést ke konfliktům a nepochopení s blízkými lidmi. 

Horoskop Blíženci - Duben 2019

Horoskop na rok 2019 v dubnu slibuje zlepšení zdravotního stavu. Dlouhodobé obtíže, které vás trápí celé měsíce, se vám v dubnu konečně podaří rozlousknout. Nebojte se přijmout pomocnou ruku, kterou vám nabídne vaše okolí. 

V dubnu se můžete těšit na nečekané setkání s člověkem, kterého jste dlouho neviděli, ale měli jste ho vždy rádi. Jak s takovým setkáním naložíte, bude na vás. 

Horoskop Blíženci - Květen 2019

Blíženci se bojí nudy a stereotypu, proto touží po nestálém vzrušení. V lásce proto budete v květnu trošku bojovat a budete si muset zvolit, zda zůstanete v dlouhodobém vztahu nebo dáte přednost novému vzrušení. 

Nebojte se opustit dobré pro lepší. Zároveň ale myslete na to, že vaše rozhodnutí může být definitivní a nemusí už jít vzít zpět. 

Horoskop Blíženci - Červen 2019

Červen pro vás nebude pracovně jednoduchý. Jednou nohou totiž už budete na pláži. Pracovní povinnosti vám ale nedovolí opustit kancelář a i v pěkných dnech budete muset pracovat. Maximalizujte proto svou inteligenci a soustředění. Práci uděláte rychleji a pak si užijete zaslouženého odpočinku. 

Po pracovní době nechoďte hned domů, ale vezměte to přes nedaleké koupaliště nebo oblíbenou kavárnu. 

Horoskop Blíženci - Červenec 2019

Blíženci milují čerstvý vzduch a vítr ve vlasech. Pokud tedy vybíráte, kam letos zamířit na dovolenou, ideální pro vás bude kombinace vody a vzduchu.

Vyzkoušejte Kanárské ostrovy nebo východní pobřeží Španělska. Tipem pro rok 2019 je pulzující Barcelona, která nabízí čerstvý oceánský vánek, ochlazení ve vodě a centrum města, které nikdy nespí.  

Horoskop Blíženci - Srpen 2019

V srpnu se projeví slabá stránka Blížence, kterou je přelétavost. Naučte se namísto toho dělat věci pořádně a dotahovat je do konce. Myslete na to, že symbolem roku 2019 je zbavení se zlozvyků a negativních vlastností. Dejte si proto za cíl zapracovat na svých slabých místech. 

Horoskop na rok 2019 v srpnu varuje před půjčováním si peněz. Peníze se snadno utrácejí, ale hůře splácení. Tak na to myslete a nepůjčujte si na nesmyslné věci. 

Horoskop Blíženci - Září 2019

Babí léto uteče jako voda a o vaše zdraví se začnou pokoušet nemoci. Dávejte si dobrý pozor na nemoci průdušek, plic a dýchacího aparátu. Vyzrát na nemoci vám pomůže pravidelné otužování studenou vodou, návštěvy sauny nebo přírodní doplňky stravy. 

V druhé polovině září využijete vaši schopnost intuice a věšteckého uvažování. Blízký člověk si k vám přijde pro radu a vlídné slovo, tak si na něj udělejte čas. 

Horoskop Blíženci - Říjen 2019

Ze špatného počasí si nedělejte hlavu, ale využijte ho k relaxaci doma. Blíženci milují detektivky a romány. Zachumlejte se proto do deky, uvařte si hrnek oblíbeného čaje a začtěte se do knihy, na kterou jste celý rok neměli čas. 

Klidné chvíle možná vystřídají pocity nespravedlnosti. Okolí si o vás totiž bude myslet, že jste povrchní a bezcitní. Negativní emoce hoďte za hlavu a věnujte se jen sami sobě. Zklidní vás meditace před spaním a hrnek meduňkového čaje. 

Horoskop Blíženci - Listopad 2019

S ubíhajícím podzimem budou mít Blíženci pocit, že jsou už moc dlouho na jednom místě. Ideální tedy bude zvednout kotvy a podívat se někam do zahraničí.

Pokud chcete být na dovolené skutečně spokojení a odpočinout si, vytvořte si na ní nekomfort a dobrodružství. Společně s fyzickým vypětím vás hodí do pohody. 

Horoskop Blíženci - Prosinec 2019

Blíženci jsou vzdušné znamení, a proto milují čerstvý vzduch. I ve špatném počasí nebuďte leniví a vyrazte ven za dobrodružstvím. Pobyt na horách nebo v přírodě vám udělá dobře. 

Horoskop na rok 2019 prorokuje, že koncem roku se v lásce můžete těšit na příjemné překvapení. Ať už budete trávit konec roku ve městě, na vesnici, na horách nebo v zahraničí, mějte oči otevřené. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 16535x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

čeká mne již rok plánovaná operace TEP pravého kolene.Termín už je nyní 5.11.2019.....mám strašný strach a nevím, co to znamená....mám toho už za sebou víc a ted se opravdu moc bojím....dle lunárního kalendáře to není vhodný den na operace.....BUDE TO V POŘÁDKU A DOPADNE TO DOBŘE?


Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte