Znamení Střelec – charakteristika jejich pozitivních a negativních vlastností

Střelec znamení

Střelec je ohnivé znamení pod nadvládou planety Jupiter. Bývají to otevření lidé a vizionáři, toužící po vlastní seberealizaci. Nových věcí, životních situací ani úkolů se nezaleknou. Obvykle bývají v životě úspěšní, avšak ani v horších časech nepropadají beznaději.

Mají tendenci být u všeho a ve společnosti se pohybují s lehkostí a šarmem. Jsou oblíbení a dobře to o sobě vědí. Domluva s nimi může být někdy ale komplikovaná, protože mívají tendenci slibovat nesplnitelné. Jsou tak upřímní, až to někdy může hraničit s nedostatkem taktu. Není v tom však zlý úmysl, jsou prostě takoví, na druhou stranu nikdy nepomlouvají nepřítomné a vadí jim přetvářka.

Charakteristika znamení Střelec

Střelec bývá už od malička upovídané znamení, které se rádo baví a hraje si. Střelci touží po nových poznatcích, rádi vymýšlí zábavu pro sebe i ostatní. Rádi jsou okolím oceňování, mají dobrý úsudek, nezlomný optimismus a jen tak je něco nerozhází. Střelci jsou často idealisti, optimisté a skvělí společníci. O Střelci se více můžete dočíst i mezi ohnivými znameními.

Charakteristika znamení Střelec – pozitivní stránky

Život Střelce bývá aktivní a činorodý. Jsou rádi v centru dění a díky své povaze bývají i oblíbenými společníky. Jsou pravdomluvní, někdy až tak moc, že je to pro některé lidi za hranicí taktu. Jsou aktivní a veselí společníci.Střelci jsou velmi pohotoví a když něco dělají, snaží se o perfektní výkon. Jsou to nezávislí a tolerantní lidé.

Střelec horoskopZnamení Střelec

Obvykle se neúčastní intrik a nekují pikle za zády ostatních. Střelec má dobrodružnou a hravou povahu. Prohry, krom těch v lásce, jej jen tak nezlomí, umí si zdůvodnit své neúspěchy a jít vstříc novým cílům.

Charakteristika znamení Střelec – negativní stránky

Jejich naivita a upřímnost někdy vypadá jako buranství. Negativní  stránkou Střelců jsou jejich občasné tendence vychloubat se svými úspěchy a rovněž sklony ke snobismu. Někdy se chovají dosti bezohledně a těžkopádně.

Vztah se Střelcem

Vztah se zrozencem ve znamení Střelce bývá jako na houpačce. Někdy je Střelec tím nejlepším, co vás mohlo v životě potkat, jindy dny s ním připomínají spíš noční můru. Střelec nesnáší nudu a lehkomyslnost. Má snahu najít si ideálního partnera pro život. Jakmile se pro někoho rozhodne, dokáže být velmi vytrvalí a náruživí. Takový intenzivní příval zájmu však může druhou stranu občas i pořádně vyděsit. S rozchodem se Střelec vyrovnává špatně. Má velké obavy z přešlapů v lásce do budoucna. Chcete vědět, jak se vám bude dařit ve vztahu se Střelcem příští rok? Přečtete si velký partnerský horoskop na rok 2020.

Jak si naklonit Střelce

Střelec má rád, když mu druzí naslouchají. Obvykle mívá velkou síť kontaktů, kterou opečovávají a zvětšují. Přátelské vazby navazuje s kterýmkoliv znamením a umí vycházet i se složitými povahami. Tito zrozenci mají velký cit pro komunikaci. Jsou ideálními partnery pro spontánní povahy. Muž Střelec je pravdomluvný a partnerka se na něj může spolehnout. Ženy narozené ve znamení Střelce bývá pověstná svojí vyřídilkou a přirozeností. Na svět se dívají bez předsudků a dokážou vidět věci tak, jak jsou. Střelec rád objevuje a miluje společnost. Baví ho sport, pohyb a dobrá hudba. Chcete-li si Střelce naklonit, pak mu nic nenařizujte ani nediktujte, má rád svoji svobodu a pokud mu ji někdo bere, pak zahořkne.  

Přečtěte si také charakteristiku dalších znamení

Znamení Blíženci - charakteristika

Znamení Rak - charakteristika

Znamení Lev - charakteristika

Znamení Panna - charakteristika

Znamení Váhy - charakteristika

Znamení Štír - charakteristika


Stáhnout v PDF

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

  • profil
    Dagmar Borešoválunární kalendář, zdravá výživa, alternativní medicína
  • profil
    Renata PetříčkováOsobní rozvoj s podporou tarotových výkladů, lunárního kalendáře a cyklu celého roku
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte