Které znamení zvěrokruhu se hodí právě k vám?

Hodíme se k sobě, miláčku? Kompatibilita jednotlivých znamení zvěrokruhu. S kým byste mohli spojit životní cesty a komu se raději vyhnout?

Které znamení zvěrokruhu se k sobě hodí a koho byste měli raději obloukem obejít? Netradiční horoskop vám napoví, po kom se poohlédnout. A kdo by váš život mohl rozzářit. Hledáte-li potencionálního partnera, pak jste tu rozhodně správně.

Astrologové mají nespočet způsobů jak zjistit, jestli se partneři k sobě hodí či nikoliv. Horoskop kompatibility je jedním z nich. I když nebere v úvahu samotného jedince, ale jen celé znamení. Je tedy třeba brát jej jen jako vodítko. Budete-li si chtít být opravdu jistí, pak se obraťte na astrologa, který z přesného data vašeho narození i času narození bude schopen udělat podrobnější rozbor. Vašeho znamení zvěrokruhu, i vás samotných.

Horoskop – kompatibilita znamení zvěrokruhu: Beran

Je znám svou ohnivou energií. Vše kolem Berana je vzrušující a impulzivní. Beran má totiž neukojitelnou touhu být nejlepší. Na rande i v posteli. Mít za partnera Berana znamená nepoznat nudu. Ba naopak. Vaše dny budou pestré a divoké. Někdy až moc. Beran je totiž znám svými záchvaty vzteku. Nepříjemný je i ve chvíli, pokud nemá dostatek fyzické náklonnosti. Spojení s Beranem rozhodně není pro silné povahy, avšak Lev nebo Střelec si s ním poradí. Dokáží totiž usměrnit tok jeho energie. Fungovat může i znamení zvěrokruhu Vah. Naopak velký problém by měl Rak či Kozoroh. 

Čtěte také:

Sourozenecký horoskop napoví rodičům, jak si jejich děti budou rozumět podle znamení zvěrokruhu

Partnerský horoskop na rok 2022 vztahům i lásce přeje. Co přichystal do dalších dní právě vám? 

Letní horoskop 2022: Kartářka a astroložka Lucie Bělínová radí, kam ideálně vyrazit na dovolenou. Kde se bude cítit nejlépe vaše znamení?

Horoskop – kompatibilita znamení zvěrokruhu: Býk

Býk je znám jako praktický a romantický člověk. Dokáže v životě ocenit i drobné detaily. Miluje rozmazlování a má rád dobré jídlo, hlavně tedy sladké. V životě i v posteli si bude neuvěřitelně rozumět s Býkem. A vcelku dobře bude fungovat i spojení s Pannou či Kozorohem. Zajímavé znamení zvěrokruhu je i Štír, mají hodně společného. A život může fungovat i se Lvem nebo Vodnářem, ale to už nebude taková idylka. Spíš počítejte s tím, že pak budete muset v životě dělat velké kompromisy. A pozor: od Ryb dejte ruce pryč.

Horoskop – kompatibilita znamení zvěrokruhu: Blíženci

Mít za partnera Blížence může být hodně vzrušující. Blíženec totiž neposedí, neustále potřebuje nové impulzy a nějakou stimulaci. Dobrodružství jakéhokoliv druhu je u nich na denním pořádku. V posteli se s nimi nudit rozhodně nebudete. Rozumět si budou s Váhami i Vodnáři. Dynamický vztah zažijí se Střelcem. Ale rozhodně by si nic neměli začínat se znamením zvěrokruhu Panna či Ryby, to příliš fungovat nebude.

Horoskop – kompatibilita znamení zvěrokruhu: Rak

Rak je extrémně citlivá osobnost, která potřebuje neustále budovat důvěru a loajalitu. Rak patří mezi nejzranitelnější znamení zvěrokruhu ze všech. Rozumět si proto budou se Štírem nebo Rybami. Vzájemně se budou podporovat a dávat si to, co ten druhý potřebuje. Vcelku to může klapat i s Kozorohem. Ale rozhodně se nespojujte s Beranem nebo Váhami. 

Horoskop – kompatibilita znamení zvěrokruhu: Lev

Lev je král zvířat. A chce být králem i doma a v posteli. Je to znamení zvěrokruhu známé svojí vášnivou extravagancí a kreativitou. Ale umí být i romantik. Na postelové hrátky se Lvem se rozhodně nezapomíná. Lvi budou nejspokojenější vedle Berana nebo Střelce. Hodit se k nim bude i znamení zvěrokruhu Vodnář. V životě se budou vzájemně vyvažovat. Pozor ale na Býka nebo Štíra, s nimi rozhodně není životní propojení to pravé ořechové.

Horoskop – kompatibilita znamení zvěrokruhu: Panna

Panny jsou známé svým extrémním intelektualismem. Veškeré životní informace zpracovávají prostřednictvím logické a racionální komunikace. Jsou to pragmatici, avšak ve vztahu nejstabilnější. Zejména, pokud se propojí s Býkem nebo Kozorohem. Ke znamení zvěrokruhu Panna se však perfektně hodí také Ryby. Vzájemně si dokáží pomáhat a vyjít vstříc. Ryby jsou pro ně takovým emocionálním léčitelem. Naopak na Blížence nebo Střelce by měli ve vztahu hned zapomenout.

Horoskop – kompatibilita znamení zvěrokruhu: Váhy

Elegantní, snaží se jít s dobou, milují dobré víno, hezké oblečení, rádi obdivují moderní umělecká díla… Spojení proto bude fungovat se znamením zvěrokruhu Blíženec či Vodnář, s těmi si budou skutečně rozumět. Naopak s Rakem nebo Kozorohem by život jen protrpěly.

Horoskop kompatibility

Horoskop – kompatibilita znamení zvěrokruhu: Štír

Jsou to tak trochu egoisté a není příliš jednoduché s nimi v životě vyjít. Jsou to ale extrémně oddaní milenci a v posteli patří ze všech znamení zvěrokruhu mezi nejlepší. Každé milování prožívají, jako by to bylo jejich poslední. Jejich energii bude dobře zvládat Rak a Ryby. Jsou to vodní znamení, tudíž podobně smýšlející a navíc mají vysoce vyvinutou emoční inteligenci, což je u spojení se Štírem nutností. Především erotično bude klapat s Býkem. Vyhnout by se ale měli Lvům a Vodnářům.

Horoskop – kompatibilita znamení zvěrokruhu: Střelec

Střelec je vždy připraven na dobrodružství. A je jedno, jakého druhu. Umí skvěle vyprávět a má nakažlivý humor. Jsou to lamači srdcí, rádi experimentují v posteli. Perfektně jejich život doplní znamení zvěrokruhu Beran a Lev, jelikož podobně smýšlejí. O moc hůř na tom nebude ani spojení s Blíženci. Ale pozor na Panny a Ryby, tam to klapat nebude.

Horoskop – kompatibilita znamení zvěrokruhu: Kozoroh

Potřebuje tvrdě pracovat a ve svém životě budovat bezpečí a jistoty. Chce mít pevné základy pro kariéru, domov i partnerství. Dobře bude fungovat spojení se znamením zvěrokruhu Býk či Panna. Vcelku dobré spojení nabízí i partnerství s Rakem. Avšak Beran nebo Váhy nejsou rozhodně těmi pravými partnery do života.

Horoskop – kompatibilita znamení zvěrokruhu: Vodnář

Vodnář je chytrý, inspiruje, je strůjcem revoluce a snaží se zlepšit společnost. Je to romantik, ale vztah s ním bývá složitější. Skvěle ho budou chápat Blíženci a Váhy, dokáží totiž ocenit i jeho energii. Dynamické duo může vzejít i se spojení se Lvem. Ale pozor na Býka či Štíra, tady byste totiž šlápli vedle!

Horoskop – kompatibilita znamení zvěrokruhu: Ryby

Ryby jsou znamení zvěrokruhu jako z jiného světa. Jsou známé svou romantickou povahou, kreativitou a jasnozřivostí. Dokáží zachytit energie, aury i neverbální projevy. Všechno cítí. Sami jsou velice otevřené a dobře se cítí právě v otevřeném vztahu. Hodí se k nim proto stejně smýšlející Raci či Štíři. Silné partnerství mohou vytvořit i se znamením zvěrokruhu Panna. Budou se těšit ze vzájemné laskavosti a podpory. Naopak Blíženci nebo Střelec nejsou těmi pravými. Raději před nimi odplavte pryč, do bezpečí!

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 03. 07. 2022
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 04. 07. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 05. 07. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
STŘEDA 06. 07. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ČTVRTEK 07. 07. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
PÁTEK 08. 07. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
SOBOTA 09. 07. 2022
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Jak na domácí pečivo bez pekárny - 10 skvělých receptů

Ahoj paní Ivko, pekla jste už ten olivovo-fíkový? Jak to dopadlo.Taky mě zaujal - víc ten obrázek, ale nevím,z...

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Mám otázečku. Proč tam sakra přidávali 13. znamení?? A proč nemá každé znamení jeden měsíc? A já jsem štír a n...

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Depilace - lunární kalendář

Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout ...

Operace

Dobrý den, úpro všechny operace je nejvhodnější ubývající Měsíc, vyhněte se však d...

Operace

Dobrý den,prosím kdy je nejlepší čas na gynekologickou operaci(odstranění dělohy )?deku...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Náramek s perlou SEBEVĚDOMÍ

Náramek s říční perlou pro sebevědomí, vnitřní sílu,…
340 Kč

Náramek pro Štíra OCHRANA

Luxusní náramek, který Štíry ochrání a podpoří koncentraci,…
590 Kč

Náramek pro Berana LÁSKA a VÁŠEŇ

Náramek, který Berany nažhaví! Přináší lásku, vášeň a…
390 Kč

Náramek s perlou NĚŽNOST

Růženín, perleť a říční perla uprostřed. Náramek pro lásku,…
340 Kč

Lapač snů velký duhový s korálky Namasté

Krásně barevný lapač snů s peříčky a korálky Namaste
290 Kč

Pravidla bezpečného opalování: Jak dosáhnout rychle bronzového opálení?

S létem se každoročně vynoří téma “opalování”. Ze všech stran jsme varováni, jak jsou sluneční paprsky nebezpečné, a že bychom si měli dávat pozor. Jenže my ty sluneční paprsky k životu zároveň i potřebujeme. T...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Sezení za počítačem začíná být čím dál více pasé. V současnosti se vyrábí hned několik typů stolů s nastavitelnou výškou, kterou můžete během pracovního dne přizpůsobit svému stylu práce. Jaké jsou benefity sta...

Pronásledování neboli stalking: Proč k němu dochází a jak ho poznat?

Pronásledování doslova posedlou a zaujatou osobou je vážný problém. V našich končinách je toto chování označováno též velmi známým anglickým výrazem stalking. Jedná se o značně obtěžující počínání, které dokonc...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Ananasový sorbet se sektem

Nejprve si pečlivě oloupejte ananas, ten pak nakrájejte na menší kusy a rozmixujte v mixéru spolu s cukrem. Ovocnou směs pak vložte do plastové misky, přiklopte a nechte mrazit několik minut až hodin v mrazáku....

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nostalgický chvilky...

Taky míváte nostalgický chvilky...? Já si myslim, že je má snad čas od času každej. Možná ženský o trochu víc než chlapi. Já jsem nostalgik jak vyšitej. Miluju se hrabat ve starejch fotkách a otáčet stránky zatuchlejch alb, který v rukách drželi mí pra pra pra rodiče... Fotky tě totiž přenesou do jinýho času - je to vlastně takový cestování časem. Je to úžasná věc... Já v ten moment skoro nedejchám. A představuju si, kde asi jaká fotka vznikla a proč.