Lucie Bělínová

Letní horoskop 2022: Kartářka a astroložka Lucie Bělínová radí, kam ideálně vyrazit na dovolenou. Kde se bude cítit nejlépe vaše znamení?

Lucie Bělínová se zabývá astrologií, numerologií, výkladem karet a rodinnou i partnerskou terapií. Má za sebou zasvěcení egyptských kněží přímo v Egyptě. Zajímá se o starodávné civilizace a astronauty. Publikuje a píše odborné texty. Tentokrát se zaměřila na období letošního léta a radí, kam bychom ideálně měli vyrazit za odpočinkem.

Pokládáte-li si otázku, kam vyrazit letos na dovolenou, může vám napovědět letní horoskop, který pro vás sestavila Lucie Bělínová. Ta však zároveň upozorňuje, že každé znamení je rozděleno na tři dekany. Tudíž lidé v nich narození nejsou úplně stejní a nemají totožné požadavky, touhy a přání, byť jsou zrozeni všichni pod jedním znamením. Je tedy se třeba na letní horoskop dívat individuálně. 

Letní horoskop 2022

Letní horoskop zaměřený na dovolenou uvádí Lucie Bělínová znamením Vodnář. A to z toho důvodu, že právě Vodnář zaujímá prvotní myšlenku našeho rozhodování. Potom ona myšlenka musí dostat emoční zásadu čili chtění v podobě Ryb a teprve až Beran veškeré plány uskutečňuje. Kozoroh na závěr je pak vlastně stáří a ukončování všeho.

Čtěte také:

Indický horoskop na rok 2022: Posvátné věštění podle starých Indů

Partnerský horoskop na rok 2022 vztahům i lásce přeje. Co přichystal do dalších dní právě vám? 

Cestovní horoskop na rok 2022: Pobyt u moře nebo válení u rybníka? Kam letos vyrazíte podle hvězd?

Letní horoskop 2022: Vodnář

Vodnáři mají rádi pohyb, tudíž potřebují dovolenou v pohybu. Žádné povalování se u moře. A hlavně –⁠ všechno musí být bez omezení. To je nebaví a na dovolené je nesnese. Vodnáři dobře zvládají přechod z tepla do zimy a naopak. Není pro ně tedy problém cestovat ze severního pólu k moři, jejich metabolismus to zvládá dobře. Mají rádi veselou společnost. Pojedou tedy tam, kde je karneval a následně i klid. Mají rádi hudbu. Muži preferují těžko docílitelné mety, jako vyšplhat se na Matterhorn apod. Ženy Vodnářky to tak nemají. Ty budou raději preferovat teplo kvůli zranitelnému krevnímu oběhu. Tak to vidí letní horoskop.

Letní horoskop 2022: Ryby

Ryby mají rády tajemství a prožitky, velí letní horoskop. Touží prozkoumávat magická místa. Doporučila bych například pohádkovou noc na zámku. Naprosto nemají problém s organizovaným zájezdem, jsou totiž nerozhodné. Romantika nesmí chybět ani na dovolené. A neurazí je ani vodní lenošení a péče o tělo – wellness. Hodí se i trocha umění – květiny, obrazy, muzea. To je ideální dovolená pro Rybu.

Letní horoskop 2022: Beran

Letní horoskop uvádí, že Beran má rád výzvy, sporty a zvířata. Ty výzvy musí být ovšem extrémní. Tam, kde nikdo nebyl, já tam zajedu. Přesně toto si Beran řekne. A pojede i na vlastní pěst. Příliš nemusí hotely, spíše má rád pronajaté soukromé haciendy. Berani potřebují akční dovolenou, jelikož neumí odpočívat. Muži si pak rádi užijí i lov.

Letní horoskop 2022: Býk

Býk má rád chaty, kempy, hotely. Zkrátka cokoliv, kde to žije. Hlavně ne úplně samotu. Potřebuje pohodlí bez starostí. Nepohrdne dobrou kuchyní a bude rád mezi přáteli, případně bude velice rád navazovat nové kontakty. Má raději teplo než zimu. A užije si i poznávací zájezdy. Na dovolené jsou důležité změny – chce něco vidět. A také zvědavost. Býk má rád vodu a vodní sporty. V pomto je podobný jako Panna, uvádí letní horoskop.

Letní horoskop 2022: Blíženci

Blíženec není úplně dovolenkový tip, udává letní horoskop. Má raději svoji chalupu, zahrádku, sad a podobně. Nemá problém zůstat sám doma. Potřebuje hlavně klid. Případně umí odjet na dovolenou klidně sám, například do hor. A to s tím, že se bude přesouvat z místa na místo, aniž by veděl, kde bude zítra. To překvapení jej baví. Společnost mají rádi jen v případě, že cestují s dětmi. Rádi vedou i děti, například na dětských táborech. Blíženci na dovolené také rádi zajdou na různé drinky (i nealkoholické) a degustují. 

Letní horoskop 2022: Rak

Rak se často vrací pořád na stejné místo, má strach z neznáma. Na dovolenou jede jedině na doporučení. Anebo s průvodcem. Anebo k někomu, kdo to tam zná. A má rád, když to někdo za něj naplánuje. Zúčastní se a přizpůsobí se čemukoliv, pokud má dobrý tip od někoho, koho zná. Raci si hodně vozí suvenýry. Mají plnou lednici s magnetkami. Potřebuje mít vzpomínky na všechna místa, kde byli. A zaujme je každá akce, kde je to levné – zájezdy se slevou, akční zájezdy, last minute apod. Podobně je na tom i Štír, značí letní horoskop.

Letní horoskop 2022: Lev

Lev miluje přírodu. Nelákají ho na dovolené davy lidí a přeplněná města. Rád uteče někam do klidu a do soukromí. Rád si dovolenou zorganizuje sám. Přivítá jakákoliv nová místa, nové zážitky. Nerad jezdí dvakrát na stejné místo. Tam, kde už jednou byli, se málokdy vrací. Lev potřebuje poznávat nová místa. A letní horoskop uvádí, že na cenu se při plánování dovolené vůbec nekouká.

Letní horoskop 2022: Kam vyrazíte na dovolenou?

Letní horoskop 2022: Panna

Pokud Panna někam cestuje, tak si všechno perfektně nastuduje. Tudíž, i když je na místě své dovolené poprvé, všechno ví. Co kde je, co kam jede… A je dokonce schopna poučovat a doplňovat průvodce. Ví zkrátka všechno dopředu. Panny mají rády i taneční cvičení, jógu u moře atd. Tedy zejména ženy. Všeobecně pak panny milují vodu a potápění, tedy vodní sporty všeobecně. Umí i protahovat pobyt, když se jim tam velice líbí. Panna žena je velice přizpůsobivá. Pokud muž řekne, že by rád vylezl na nejvyšší horu v místě nebo se potápěl, žena Panna do toho půjde taky. Jinak Pannu na dovolené zajímá folklór, zvyky. Je všudezdejší, uvádí letní horoskop.

Letní horoskop 2022: Váhy

Váhy na dovolené utužují vztahy, vidí letní horoskop. Pořádají hromadnou dovolenou, lze je najít na táborech s dětmi… A rádi vymýšlí aktivity. Je mezi nimi dost horolezců. Stejně jako mezi Blíženci. Mají raději kratší dovolené a raději menších dovolených. Rozhodně ne jednu dlouhou. Dokonce jim nevadí pracovat na dovolené. Dovedou se uklidit i do ústraní. Udělají si klidně pět dní dovolenou a další čas pak stráví například na chalupě s knihou. Váhy mají rády hory. 

Letní horoskop 2022: Střelec

Střelcům jde především o kuchyni, uvádí letní horoskop. Musí všechno ochutnat, na všechno se ptají. Rádi cestují, a přesunují se rádi i během dovolené. Nesmí být na jednom místě. Nevadí jim dělat řidiče, řídí skvěle. Jezdí třeba i karavanem. Hlavně nesnesou žádná omezení a žádné příkazy. Nemají rádi organizované výlety, nejraději si všechno dělají po svém. Všechno si organizují sami. A rádi se rozhodují až po cestě. Nedělají si žádné plány na dovolenou. Mají rádi napínavá, tajuplná a strašidelná místa. Kempování, stanování, samostatně si vařit na ohni v přírodě, lov ryb – to je jejich.

Letní horoskop 2022: Kozoroh

Kozorozi jsou odolní jak do tuhé zimy, tak i do vedra. Tuhou zimu ale mají raději. A nevydrží moc lelkovat. Dovolenou by měli plánovat maximálně jen na týden. Jsou to ti, co se i na dovolené nechají rušit prací. Pokud je práce v počítači, vezmou si ji klidně i s sebou. V místě dovolené je zajímají domácí výrobky, farmářské dobroty apod. Zkrátka všechno místní. A často si i nakupují – nejen jídlo, ale i oblečení. Klidně si dovezou z dovolené třeba místní kroj. Kozorozi sbírají informace, jsou zvědaví. Přiučují se rádi bonmoty a řeči. Nemají problém jít s batohem a buzolou na úplnou samotu, bez lidí, bez doprovodu. Jsou docela samotáři, udává letní horoskop. A když jsou někde s příliš hlučnou družinou lidí, tak se klidí bokem. U dětí na dětských táborech je moc nepotkáte. 

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 03. 07. 2022
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 04. 07. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 05. 07. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
STŘEDA 06. 07. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ČTVRTEK 07. 07. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
PÁTEK 08. 07. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
SOBOTA 09. 07. 2022
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Jak na domácí pečivo bez pekárny - 10 skvělých receptů

Ahoj paní Ivko, pekla jste už ten olivovo-fíkový? Jak to dopadlo.Taky mě zaujal - víc ten obrázek, ale nevím,z...

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Mám otázečku. Proč tam sakra přidávali 13. znamení?? A proč nemá každé znamení jeden měsíc? A já jsem štír a n...

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Depilace - lunární kalendář

Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout ...

Operace

Dobrý den, úpro všechny operace je nejvhodnější ubývající Měsíc, vyhněte se však d...

Operace

Dobrý den,prosím kdy je nejlepší čas na gynekologickou operaci(odstranění dělohy )?deku...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Čakrový náramek RUDRAKŠA

Náramek z minerálů a rudrakši pro harmonii čaker
340 Kč

Náramek s perlou OČISTA

Křišťál, perleť a říční perla uprostřed. Náramek čistoty,…
340 Kč

Solný svícen LOTOS

Broušený solný krystal na svíčku Solná lampa z růžové…
370 Kč

Náramek s křišťálovou drůzou HARMONIE

Přírodní argentinský rodochrozit s pukaným křišťálem,…
890 Kč

Solná lampa elektrická 15 - 18kg

Solný krystal z Himaláje, s el.kabelem a žárovkou Výška…
1 790 Kč

Pravidla bezpečného opalování: Jak dosáhnout rychle bronzového opálení?

S létem se každoročně vynoří téma “opalování”. Ze všech stran jsme varováni, jak jsou sluneční paprsky nebezpečné, a že bychom si měli dávat pozor. Jenže my ty sluneční paprsky k životu zároveň i potřebujeme. T...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Sezení za počítačem začíná být čím dál více pasé. V současnosti se vyrábí hned několik typů stolů s nastavitelnou výškou, kterou můžete během pracovního dne přizpůsobit svému stylu práce. Jaké jsou benefity sta...

Pronásledování neboli stalking: Proč k němu dochází a jak ho poznat?

Pronásledování doslova posedlou a zaujatou osobou je vážný problém. V našich končinách je toto chování označováno též velmi známým anglickým výrazem stalking. Jedná se o značně obtěžující počínání, které dokonc...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Ananasový sorbet se sektem

Nejprve si pečlivě oloupejte ananas, ten pak nakrájejte na menší kusy a rozmixujte v mixéru spolu s cukrem. Ovocnou směs pak vložte do plastové misky, přiklopte a nechte mrazit několik minut až hodin v mrazáku....

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nostalgický chvilky...

Taky míváte nostalgický chvilky...? Já si myslim, že je má snad čas od času každej. Možná ženský o trochu víc než chlapi. Já jsem nostalgik jak vyšitej. Miluju se hrabat ve starejch fotkách a otáčet stránky zatuchlejch alb, který v rukách drželi mí pra pra pra rodiče... Fotky tě totiž přenesou do jinýho času - je to vlastně takový cestování časem. Je to úžasná věc... Já v ten moment skoro nedejchám. A představuju si, kde asi jaká fotka vznikla a proč.