Adventní horoskop 2021

Adventní horoskop 2021: Co vám hvězdy přichystaly na předvánoční čas?

Adventní horoskop předpovídá, co nás čeká v následujících čtyřech týdnech. Upozorňuje, že letošní prosinec bude plný nejrůznějších úkolů, výzev i překážek. Hodně budeme pociťovat i únavu. A co předpovídá adventní horoskop 2021 právě vám?

Patronem po většinu měsíce je planeta Neptun, která zodpovídá za inspiraci, koncentraci a vyrovnanost. Aktivuje naše duševní i fyzické schopnosti a může nám pomoci stanovit si jasné priority. Pokud nebudeme vědět kudy kam, Neptun nám ukáže tu správnou cestu. Dobrou zprávou je jistě to, že drobné problémy a obtíže se vyřeší sami. 

Adventní horoskop 2021: Beran 

21. 3. – 20. 4.

Beran by se měl více zaměřit na milostné vztahy a projevit svému protějšku více náklonnosti. Dobrou zprávou je, že po celý advent se vám v oblasti lásky bude dařit, nečekají vás žádné problémy nebo hádky. Adventní horoskop 2021 předpovídá, že se vám bude dařit i v oblasti financí. Budete moci pořídit dárky pro celou rodinu. A navíc vám na kontě ještě nějaké nečekané peníze přistanou. O něco horší situace pak bude na poli pracovním. Zde vás čeká spousta práce a obrovské pracovní vytížení. Vybojujte si alespoň volno mezi svátky. 

Čtěte také:

Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra

Zdravotní horoskop na rok 2022: Hvězdy ví, jak na tom budete zdravotně a na co byste si měli dát pozor

Pracovní horoskop na rok 2022: Čeká vás v práci letos odměna či povýšení? Anebo budete měnit místo?

Adventní horoskop 2021: Býk

21. 4. – 21. 5.

Býci mají během adventu šanci potkat novou lásku. Pokud již žijete v manželství, pak očekávejte velké změny. Všechny budou k lepšímu. Prosinec je pro vás také vhodný čas na plánování potomka, pokud o tom uvažujete. Opatrní ale buďte co se financí týče. Rozhodně byste neměli utrácet. Pamatujte také na to, že Vánoce nejsou svátky dárků a rozhodně toho nemusí mít každý pod stromečkem hromadu. Už jste přemýšeli o tom, že byste nějaké dárky vlastnoručně vyrobili? Adventní horoskop 2021 také uvádí, že velmi slibné vyhlídky jsou před vámi v oblasti kariéry. Hledáte-li novou práci, máte šanci ji získat. Pozor si ale dávejte na své zdraví, hrozí nějaký drobný zdravotní problém, který bude vyžadovat lékařskou péči.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Podrobný horoskop na rok 2022 pro každé znamení

Adventní horoskop 2021: Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Blíženci prožijí vcelku klidný advent, bez větších výkyvů. Kolem 18. prosince budete mít šanci seznámit se s nějakou zajímavou osobou. Pokud jste nezadaní, mohl by se z tohoto setkání do budoucna vyvinout i hezký vztah. Adventní horoskop 2021 ale nabádá ke zdrženlivosti v oblasti financí. Jestliže budete utrácet až příliš, mohli byste brzy zjistit, že se vaše konto zcela vyprázdnilo. Mějte bokem nějakou rezervu a na ni za žádných okolností nesahejte. Jsou totiž velmi pravděpodobné nenadálé výdaje. V oblasti práce vás čeká klidný měsíc a je i možnost, že budete vysláni na nějakou menší pracovní cestu.

Adventní horoskop 2021: Rak

22. 6. – 22. 7.

Milí Raci, adventní horoskop 2021 vám připravil měsíc plný lásky a vášně. Ovšem buďte opatrní v tom, komu o svých vztazích vyprávíte. Je tu někdo, kdo by mohl škodit. Řešit budete i nějakou nepříjemnou situaci, hrozí vám zde ztráta peněz či dokonce nějaký soudní spor. Rozhodně se vyhněte pochybným nabídkám na úvěr a odmítněte i veškeré bankovní půjčky. V práci očekávejte nějaké překvapení nebo dárek od kolegů, potěší vás to.

Adventní horoskop 2021: Lev

23. 7. – 22. 8.

Adventní horoskop 2021 předpovídá, že klidné období bude v prosinci narušeno kariérními povinnostmi. Nebudete mít čas na své blízké, ani na svého patrnera/ partnerku. Dojde i k nějakým konfliktům. To budete mít šanci napravit v posledním prosincovém týdnu, kdy byste se měli zaměřit výhradně na rodinu. Za dárky zbytečně neutrácejte. Každému kupte jen nějakou drobnost, rozhodně byste se měli vyhnout jakýmkoliv větším vydáním. Budete mít ale příležitost dobře investovat. A hvězdy vidí i možnost pro kariérní postup, bude to však vyžadovat vaše aktivní zapojení.

Adventní horoskop 2021: Panna

23. 8. – 22. 9.

Panny budou mít během prosince mnoho příležitostí potkat nějakou spřízněnou duši. Ke konci měsíce byste mohli potkat někoho, s kým vám bude opravdu dobře. Než ale do vztahu vstoupíte, musíte si být skutečně 100% jisti. Pokud už ve vztahu jste, pak je vhodná doba pro plánování potomka. Toto téma však otevřete nejdříve po 16. prosinci. Příliš příznivá není konfigurace hvězd pro vaši peněženku. Zejména umělci a obchodníci budou mít poměrně hluboko do kapsy. Raději si držte peníze hezky doma pod pokličkou, rozhodně se nepouštějte do žádných investic. Pracovně vás pak čeká měsíc plný dřiny, uvádí adventní horoskop 2021. Mezi svátky byste si měli rozhodně pořádně odpočinout. 

Adventní horoskop 2021: Váhy

23. 9. – 23. 10.

Po půli prosince bude vhodná doba pro navazování vztahů. Jestliže už ve vztahu jste, pak se můžete těšit na klidný a harmonický měsíc. Tématem prosince však bude důvěra, je třeba abyste se svému partnerovi zcela oddali. S dárky na Vánoce to nepřehánějte. Své blízké potěšíte ručně vyrobenými dárky, poohlédněte se po nich u soukromníků ve vašem okolí. Adventní horoskop 2021 upozorňuje i na pracovní oblast. Zde byste měli celým měsícem tak nějak proplout. Nesnažte se nic měnit a nepouštějte se do žádných konfliktů.

Adventní horoskop 2021: Štír

24. 10. – 22. 11.

Štíři si užijí naprosto úžasný měsíc plný lásky, uvádí adventní horoskop 2021. V milostných vztazích je čeká romantika, štěstí a smyslnost. Cokoliv si s partnerem v první půli měsíce naplánujete, to vám vyjde. Čeká vás i nějaké překvapení ve vztahu! Rozhodně se ale vyhněte předvánočním půjčkám, z toho nekouká nic dobrého. Při výběru dárků se řiďte obsahem své peněženky a kupujte jen to, na co opravdu máte. Od práce si vezměte pár dní volno, potřebujete to jako sůl. Jděte na adventní procházku do přírody nebo si zajděte do wellness. Rozhodně ale odpočívejte.

Adventní horoskop 2021

Adventní horoskop 2021: Střelec

23. 11. – 21. 12.

Ve vztazích budete něco řešit nebo se budete o něčem rozhodovat. A nebude to nic jednoduchého. Jisté je ale to, že něco změnit potřebujete. Čeká vás v této oblasti transformace. Ničeho se však nebojte, tím, že změníte rutinu, přijde nové “nakopnutí” a do vašeho vztahu zafouká čerstvý vítr. Přemýšlejte také o tom, co byste s partnerem chtěli do budoucna společně dělat. Teď si alespoň sedněte společně nad adventní svařák a věnujte čas jeden druhému. Adventní horoskop 2021 vám nadělí i nějakou korunu navíc do peněženky. Využijte tyto peníze na nějaký dárek sami pro sebe. Po čem už dlouho toužíte? Teď si to kupte! V práci se na vás povinnosti budou doslova valit. Včas si naplánujete vánoční dovolenou!

Adventní horoskop 2021: Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Adventní horoskop 2021 uvádí, že vás čeká poměrně klidný měsíc. Nezadaní se mohou těšit na nový vztah (nejvhodnější doba na seznámení bude třetí prosincový týden), manželé pak na více společně stráveného času se svým protějškem. Často byste si ale měli připomínat slovo “tolerance”. To je totiž to, co vám někdy ve vztahu chybí. Značně se vám bude dařit v oblasti financí. Nejen, že můžete všem nakoupit dárky dle jejich přání, ale nějaké peníze byste měli investovat i do svého podnikání nebo bydlení. A rovněž v práci se vám bude dařit všechno, na co sáhnete. 

Adventní horoskop 2021: Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Váš milostný život by mohly ohrozit vaše pracovní problémy. Pamatujte na to, že byste rozhodně měli mít soukromý i pracovní život oddělený. Doma jednoduše o svých pracovních záležitostech nemluvte. Dařit se vám začne zejména až po 10. prosinci. To platí jak pro zadané, tak i nezadané. Dobré jsou v prosinci i vaše finanční vyhlídky. A objeví se i nějaká další příležitost k přivýdělku. Pokud něco investujete, čekejte rychlý návrat peněz. Adventní horoskop 2021 také uvádí, že těšit se můžete i na úspěchy v zaměstnání. A pracovně budete i hodně cestovat, směrem na jih. Pozor ale na potíže se žaludkem, zažívání by vás mohlo pořádně potrápit.

Adventní horoskop 2021: Ryby

21. 2. – 20. 3.

Ryby se mohou těšit na klidný měsíc, kterým bez problém proplují. Ve vztazích je čeká spousta lásky a něžností. Nezadaní by se mohli zamilovat okolo 16. prosince, někdo zajímavý jim zde zkříží cestu. Velká šance někoho potkat pak bude především na rodinných setkáních. Pokud toužíte jít životem ve dvou, rozhlížejte se kolem sebe. Konec roku byste už nemuseli slavit sami. Adventní horoskop 2021 také uvádí, že během měsíce budete mít několik příležitostí k finančnímu růstu. Získáte poměrně dost peněz, ale bude vás to stát i hodně práce. Rozhodně to nebude zadarmo. Pracovně pak bude měsíc ve “starých zajetých kolejích”, žádné změny neočekávejte. Jediná změna, která vás čeká, je v oblasti zdraví. A rozhodně bude k lepšímu.

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ÚTERÝ 18. 01. 2022
rak
Měsíc putuje znamením Raka, dnes je úplněk. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý a snáze dnes přibíráme na váze. Věnujte se partnerovi a…
více o tomto dni
STŘEDA 19. 01. 2022
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 20. 01. 2022
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
PÁTEK 21. 01. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
SOBOTA 22. 01. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
NEDĚLE 23. 01. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 24. 01. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni

Hledáte zázrak na hubnutí? Seznam bylin, které vaši snahu podpoří

Říká se, že bez práce nejsou koláče a u hubnutí to platí dvojnásob. Pokud na vás svátky zanechaly nějaká ta kila navíc, je načase zase dodržovat pravidla zdravého stravování. A zařadit můžete i bylinné pomocník...

Nevěra z pohledu žen a mužů aneb Jak to bylo tehdy a jak je dnes?

Nevěra bývá velmi častým problémem v partnerských vztazích. Není žádnou novinkou, že ženy a muži na ni nahlíží rozdílným způsobem. Jedno je však jisté, většinou předznamenává nalomení důvěry mezi dvěma lidmi. J...

Barvy v interiéru volte uvážlivě. Mají značný vliv na psychiku

Barvy v interiéru působí na duši člověka velmi intenzivně. Obvykle je člověk vybírá dle svých osobních preferencí a možná tak trochu vypovídají i o jeho povaze. Introverti mohou inklinovat k tlumenějším a uklid...

Opravdu jantarové korálky děti zklidní a pomohou jim od bolestí?

Jantar a jantarové korálky se staly populárním doplňkem nejmenších dětí. Maminky jim jej pořizují, protože se o jantaru traduje, že může kojencům pomáhat například při růstu zoubků. Co je na tom pravdy a kde se...

Skutečně může modré světlo z elektroniky způsobit nespavost či bolesti hlavy?

Modré světlo je všude kolem nás. Jde o typ světla, který produkují LED obrazovky počítačů, notebooků, telefonů nebo televize. Modré světlo dokonce produkují i úsporné žárovky nebo zářivky. Co to tedy přesně je ...

Nesplněná vánoční přání aneb Když Ježíšek nepřinese dětem to vytoužené

Nesplněná vánoční přání se mohou na první pohled jevit jako příkoří milovaným dětem, jenže psychologové se na věc dívají jinak. Někdy mohou být dokonce jakýmsi výchovným „darem“, který vaše ratolesti ochrání do...

Přátelství podle horoskopu aneb S kým si budete nejlépe rozumět?

Přátelství podle horoskopu se může zdát na první dobrou jako určitý paradox, jenže ať chcete nebo ne, i na výběru kamarádů se může z části podílet astrologie. Samo sebou si své nejbližší vybíráte podle osobních...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Solná jeskyně může pomoci s mnoha zdravotními problémy. Proč ji navštívit?

Solná jeskyně nabídne příjemné a ozdravné prostředí. Pouhých 45 minut pobytu v ní je prý srovnatelných se třemi dny na zahraniční dovolené u moře. Působení léčivé soli se však můžete vystavovat kdykoliv jen chc...

Trápí vás bolavé klouby? Pusťte se do cvičení, které vás postaví na nohy

Zařadit cvičení do běžného života může být náročné i pro zcela zdravého jedince, natož pak pro člověka, který má bolavé klouby. Přesto právě při problémech s klouby, je cvičení nadmíru důležité. Tedy chcete-li ...

Síla pozitivního myšlení. Ovládněte svoji mysl a získejte vše, po čem toužíte

Pozitivní myšlení je základem úspěchu. Hovoří o tom psychoterapeuti, zaměřují se na to kouči a dokonce bylo na toto téma sepsáno nespočet knih. Síla pozitivního myšlení nám může přinést osobní růst i úspěchy.

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Babské rady, které pomohou s různými vánočními nehodami

Na babské rady se obracejí lidé i v jednadvacátém století. Jsou to lety osvědčené postupy a nemusí se týkat výhradně jen lidového léčitelství. Víte například, jak si poradit s takovými vánočními nehodami? Může ...

Jedu v rychlíku a ten nestaví...

Taky máte někdy pocit, že jedete v rychlíku a ten prostě nestaví? Tak přesně tohle prožívám teď já. Vzala jsem pozici šéfredaktorky, před pár měsíci a vlastně mě to baví. Jenže... mám pocit, že prostě jedu jako fretkomyš a vůbec nestihám svůj vlastní život. Asi budu muset začít přibržďovat, jinak mě jebne, přátelé... Voni jsou prej svátky? Já si kvůli tý hromadě práce ani nevšimla...