Jak zabalit dárek? Buďte letos originální!

Jak zabalit dárek pro manželku, manžela, maminku, tatínka, nebo děti? To v posledních dnech řeší snad každý z nás. Ti, co dostali do vínku více kreativity a zručnosti, jsou na koni. Nápady z nich padají, jako by se nechumelilo. Co když ale nemáme žádné zkušenosti a výsledek přes veškerá snažení nedopadne podle představ? Pak je nutné improvizovat.

Jak vyrobit dárek na poslední chvíli? Tipy na bleskurychlé a jednoduché hand made kousky

Vyrobit dárek na poslední chvíli nemusí být nadlidský výkon. Postačí vám k tomu jen trochu času a trpělivosti. Nabízí se široká škála možností pro milovníky vaření, pečení, nebo ručního tvoření. Vaše milované potěší jak dary jedlé, tak ty kosmetické. Nic není zkrátka nemožné. Inspirujte se tipy jednoduchými, díky kterým vykouzlíte skvělé hand made kousky.

Jak vtipně darovat peníze?

Vánoce jsou v mnoha směrech výzvou. Zatímco tradiční pojetí vybízí k zastavení a zamyšlení se nad uplynulým rokem, novodobý přístup je spíše o obdarovávání svých blízkých. Zatímco u malých dětí ještě dokážeme odhadnout, zda se jim dárek bude líbit, u těch dospělých často přešlapujeme. Chceme udělat radost, ale… Ideální variantou, která neurazí je obdarovat penězi. Aby se nejednalo o suché poslání na účet, pak můžete probudit svou kreativní část a připravit dárek vskutku originální.

Jak vyrobit adventní věnec bez jehličí

Vánoce jsou zhruba za měsíc a všichni se jistě těšíte. Proto jsme si pro vás připravili pár rad, jak vyrobit adventní věnec bez jehličí. I takový totiž může udělat parádu. Použít k jeho tvorbě můžete celou řadu přírodních materiálů, které najdete buď na zahrádce, nebo třeba při procházce lesem. Jehličnanů se tak vlastně ani netknete.

Vyrobte si: Medová svíčka snadno, rychle a za pár korun

Medové svíčky jsou velmi oblíbené. Ale jejich pořizovací cena je pochopitelně vyšší. Pro naše zdraví jsou mnohem lepší než parafínové svíčky, za kterými se v pozadí nese odér ropy. Medové svíčky však v obchodě nemusíte kupovat. Zajděte za včelařem, sežeňte potřebné suroviny a vyrobte si je doma sami.

Vyrobte si vlastní mýdlo. Domácí výroba mýdla krok za krokem

Výroba mýdla z mýdlových hmot nabírá na oblibě, protože jejich použití je velmi jednoduché a zvládnou ho za pomoci rodičů i děti. Domácí výroba mýdla…

Domácí mýdlo: Vyrobte si voňavé heřmánkové mýdlo

Právě v tento čas heřmánek venku kvete a tak by byla obrovská škoda jej nevyužít. Pro domácí mýdlo ideálně. A když nasbíráte heřmánku víc, můžete si…