Význam čísla 9 podle numerologie: Pochopení a vznešenost

Význam čísla 9 podle numerologieOsoby z životním číslem 9 je často možno popsat jako vznešené a plné pochopení.Devítka je číslem lidskosti, pochopení, soucitu a altruismu. Toto číslo symbolizuje vynalézavost, poctivost, vznešenost, ochotu pomáhat, ale také duchovní sílu, zájem o mystiku a tajemno, filozofii I umění. Číslo devět má velký význam rituální a magický, je číslem dokončení, moudrosti a analytického chápání.

Devítka je take číslem univerzální lásky, víry, karmy a vesmírných zákonů. Toto číslo je zasvěceno humanitárním myšlenkám, vysokým ideálům a soucitu. V negativním významu může znamenat odpojení, letargii a neschopnost soustředění se, zaměření apod. Nepříjemnou vlastností devítek je to, že bývají docela puntíčkářští.

Životní číslo 9

Pro lidi s životním číslem devět není materiální zabezpečení hlavní životní prioritou. Významnějšími hodnotami jsou pro ně porozumění, přátelství a láska. Jsou to hloubaví lidé, kterým záleží především na pravdě, jako hodnotě. Velmi zásadní životní otázkou je pro ně odpovědnost. Tito lidé si většinou hloubku svojí osobnosti a svoji moudrost vlastně ani plně neuvědomují. Jejich účast, schopnosti a porozumění se tak projeví plně až ve chvíli, kdy začnou toto svoje vědění a schopnosti předávat druhým. Bývají skvělými učiteli a mentory. Jejich úkolem v životě je naučit se nevydávat se příliš a najít rovnováhu mezi přijímáním a dáváním energie.

Lidé s životním číslem devět se mohou uplatnit prakticky všude, protože jejich energie je univerzální. Pramení však z toho problém jejich složitějšího rozhodování se a tak mohou mnohdy druhým připadat pomalí nebo váhaví. Když se ale jednou už rozhodnou, pak si můžete být jistí tím, že to bylo správně. Tito lidé převyšují průměr a někdy mají tendence přepínat se, obětovat se pro druhé a příliš se vyčerpávat. Jejich obětavost může být I pro ně samotné, až destruktivní .

Negativní vlastností těchto lidí s životním číslem devět může být jistá jejich přecitlivělost, pocity osamělosti, napětí, vznětlivost a sklony k iluzím.

Devítka obsahuje atributy všech předchozích čísel, proto je číslem velkých možností a schopností.

Tato osoba v životě hledá ideál. Některé devítky obvykle podnikají cesty, aby získaly zkušenosti ze setkání s významnými lidmi.

Nevíte, jak vypočítat své životní číslo?

Čtěte náš návod: Životní číslo - jak na jeho výpočet?

Význam čísla 9 podle numerologie dle umístění

Jedna devítka v datu narození

Nositelé jedné devítky v datu narození mají předpoklady pro empatii a porozumění druhým lidem. Jsou to lidé, kteří chápou souvislosti dnešního světa, mají vysoké ideály a jejich životy bývají naplněny pochopením a zkušeností, které předávají I dalším lidem.

Dvě a více devítek v datu narození

Více devítek v datu narození dává tomuto člověku hodně mentální energie. Má-li zůstat zdravá rovnováha, pak je třeba tuto energii odvádět a mírnit pomocí fyzické aktivity. Ačkoliv působí navenek klidně, mohou v sobě skrývat velká napětí. Tito lidé rádi shromažďují vědomosti o všem, co je zajímá. Mívají bystrou mysl a uplatňují se v nejrůznějších vědeckých oborech, informatice a dalších zaměstnáních, kde je zapotřebí shromážďování velkých objemů informací. Celoživotním cílem lidí s více devítkami bývá hledání pravdy, sebezkoumání a potřeba zodpovědnosti. V lásce jsou velmi zodpovědní a něžní, povrchní dobrodružství je nelákají, dávají spíše přednost hlubokému a trvalému svazku s jedním partnerem.

Chybějící devítka v datu narození

Až do roku 2000, po celé století, kralovala devítka všem zrozencům. Přinášela sebou vztah k technickému myšlení a hledání obecných pravd. Vliv devítky skončil a tak se mění i náhled nových zrozenců a to z roviny spíše analytické do roviny vice citlivější k hledání možností a alternative a pochopení souvislostí v celku.

Slavné osobnosti s životním číslem devět

Smysl pro pravdu je jedním z atributů nositelů devítky, dokazují to například John Brown, americký vůdce za práva černochů, nebo Bertha von Sutner, která byla první ženou, která se stala nositelkou Nobelovy ceny míru. Bystrý vhled a snaha přinášet lidem pohodu dělá z devítek oblíbené baviče. Takovýmito typickými devítkami jsou Ladislav Smoljak, Vladimír Menšík nebo Vlasta Burian. Nositelem devítky v datu narození je také slavný hudebník a člen kapely Beatles John Lennon nebo Matka Tereza, která proslula svojí pomocí potřebným.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 16838x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte