čajovna a jáJmenuji se Michaela Todarellová a zabývám se metodami alternativní medicíny, které se soustředí na člověka jako komplex fyzických i duševních procesů, jež spolu neodmyslitelně souvisejí. Nabízím služby a poradenství v oblasti homeopatie, bachovy květové terapie, výkladu budoucnosti, a také pestrou nabídku relaxačních masáží. Celostním přístupem se můžete zbavit mnoha chronických obtíží, které mohou mít příčinu docela jinde, než tam, kde se projevují.  

Alternativní léčba je cesta ke zdraví a šťastnému životu

Alternativní medicína nepoužívá žádné chemické léky, nemá negativní vedlejší účinky, ani neznamená zátěž pro tělo či životní prostředí. Jde o komplex účinných metod aplikovaných dle konkrétních potíží a cílených přesně do místa problému. 

Homeopatie léčí tělo i duši

Jako zkušená homeopatka s dlouholetou praxí poskytuji poradenství v oblasti homeopatie a výběru vhodných homeopatik pro konkrétní problém či soubor potíží. Tato alternativní léčba je vhodná pro dospělé i děti, ale i zvířata. Zvláště nastávající maminky, které nemohou užívat celou řadu léků, se mohou během těhotenství spolehnout na účinná homeopatika.

Relaxační masáže Brno na míru 

Věnuji se různým druhům regenerační a relaxační masáže. Masáže se postarají o váš dokonalý odpočinek, odbourají stres a nabijí vás novou energií do života. Pokud si nebudete vědět rady, jaká masáž je pro konkrétní problém vhodná, ráda poskytnu poradenství a nabídnu řešení.

Bachovy esence harmonizují organismus

Bachova terapie je účinnou metodou alternativní léčby mnoha zdravotních i psychických potíží. Vhodná kombinace Bachových kapek dokáže harmonizovat organismus a opět nastartovat přirozené procesy, které vám brání cítit se dobře a vyrovnaně.  

Výklad karet

Zabývám se také výkladem tarotových karet, které vám napoví, jakou cestou v životě byste se mohli vydat, jaké překážky si sami stavíte do cesty, nebo například co vás čeká v oblasti financí či kariéry. 

 

Michaela Todarellová
terapeut duše a těla
MujStyl.com