Fotolia_98547269_Lverze2

alternativní medicína - homeopatie - relaxační masáže Brno - bachovy esence - výklad karet 

Zkušená homeopatka Michaela Todarellová nabízí komplexní služby v oblasti alternativní léčby těla i duše. Poskytuje široký výběr relaxačních, regeneračních a léčebných procedur, díky kterým se budete cítit lépe jak po fyzické, tak i psychické stránce. Terapie a masáže probíhají především v Brně, ale zájemci o poradenství se mohou ozvat z celé ČR. 

Odpočinková terapie a zdravotně - relaxační masáže Brno

Fotolia_60429243_XSRelaxační masáže BrnoMasáže – ať už klasické, relaxační nebo exotické, na vás čekají v mém masážním salonu v Brně. Plně vybavený a útulný salon vám pomůže zapomenout na problémy běžného každodenního života, odreagujete se a zažijete skvělé regenerační a relaxační masáže, které vám dopřejí odpočinek a uvolnění, abyste načerpali novou energii pro další dny!

 

Chcete objednat relaxační masáže Brno? Kontaktujte: info@mujstyl.com nebo +420 774 449 252!

Relaxační Masáže Brno: široký výběr příjemných procedur

Pokud si nevíte rady s výběrem masáží z nabídky mého masážního salonu v Brně, pak si můžete přečíst podrobnosti o jednotlivých masážních procedurách

Masáže pro své klienty z Brna a okolí provádím již řadu let – disponuji dlouholetou praxí a stabilním zázemím. Mí klienti oceňují především kvalitní péči, příjemné a klidné prostředí, a z tohoto důvodu se často rádi vrací. Přichází nejen relaxovat, ale také se zbavit přebytečného stresu za pomoci relaxačních masáží.

Masáže léčí, i když nebolí záda!

Masáže v Brně – harmonie nejen vašeho těla, ale i psychické kondice a spokojenosti. K tomu, aby onemocnělo tělo, někdy stačí nepravdivá myšlenka, které uvěříme. K tomu, abychom prožívali svůj život ve stresu, napětí, smutku či bolesti stačí jedno jediné přesvědčení: že něco je tak, jak si myslíme, že je, i když ve skutečnosti je to jinak. Někdy se dlouhodobě trápíme něčím, co nemůžeme změnit a nedokážeme přijmout, nebo naopak problém změnit můžeme, ale nechceme, protože máme strach z toho, co nám tato změna přinese. Ve zdravém těle – zdravý duch, toto rčení známe všichni příliš dobře, platí také a v prvé řadě opačně, ale uvědomujeme si také hlubokou pravdu ukrytou v těchto několika málo slovech?

Nabízené masáže Brno:

 • Masáž lávovými kameny
 • Čínská energetická masáž 
 • Havajská masáž Lomi-Lomi 
 • Medová detoxikační masáž 
 • Lifting obličeje 
 • Lymfatická manuální lymfodrenáž 
 • Indická masáž hlavy 
 • Anticelulitidová masáž 
 • Reflexní masáž plosky nohy 
 • Reflexní terapie lymfatického systému 
 • Dornova metoda 

Potřebujete-li poradit s jakýmkoliv problémem týkajícím se vašeho zdraví a celkové pohody, neváhejte mě kontaktovat na info@mujstyl.com nebo na tel: +420 774 449 252. Ráda spolu s vámi najdu vhodné řešení a nejpřímější cestu k znovunastolení vnitřní i fyzické pohody. Relaxační masáže jsou jedním z prostředků k dosažení tohoto cíle.  

Fotolia_111666093_XSHomeopatie

masáž        Masáže Brno       

bachovy    Bachovy esence    

tarot       Výklad karet      

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte