Fotolia_98547269_Lverze2

alternativní medicína - homeopatie - relaxační masáže Brno - bachovy esence - výklad karet 

Zkušená homeopatka Michaela Todarellová nabízí komplexní služby v oblasti alternativní léčby těla i duše. Poskytuje široký výběr relaxačních, regeneračních a léčebných procedur, díky kterým se budete cítit lépe jak po fyzické, tak i psychické stránce. Terapie a masáže probíhají především v Brně, ale zájemci o poradenství se mohou ozvat z celé ČR. 

Bachovy květové esence - alternativní léčba prověřenou metodou

Fotolia_21233693_XSBachova květová terapieDr. Edward Bach se narodil roku 1886 a byl lékař, patolog, bakteriolog a homeopat. Vypracoval systém 38 tzv. Bachových esencí, což jsou léčivé esence vyrobené z květin, každá z nich se zaměřuje na jiný stav mysli a emocí a tento stav harmonizuje. Tak dochází k vyrovnání energií a posílení obranyschopnosti celého lidského organismu.

 

Jak funguje Bachova terapie?

Většina fyzických nemocí má příčinu v nevyrovnané psychice, v negativních emocích a myšlení, proto pokud ovlivníme a vyrovnáme psychiku a mysl, přímo tím napomáháme organismu léčit i fyzické neduhy. Bachovy kapky nám také pomáhají žít kvalitnější a plnohodnotnější život, protože harmonizují negativní stavy a zbavují nás vnitřního napětí a úzkosti. Každý z nás prožívá ve svém životě více či méně nepříjemných či dokonce traumatizujících situací a je na nás, jak se s nimi vyrovnáme. Bachovy esence nám v tom mohou hodně pomoci.

Které stavy či emoce mohou Bachovy kapky léčit?

Bachovy esence pokrývají veškeré psychické nevyrovnané stavy, rozbouřené emoce a neklidnou či utrápenou mysl. Mezi jiným léčí nejrůznější strachy a obavy, stavy úzkosti a neklidu, pocity méněcennosti a obavy z neúspěchu, následky šoku po ztrátě nebo neschopnost se rozhodovat v důležitých životních situacích, ale zde výčet možných situací nekončí. Neváhejte se na mě obrátit, trpíte-li jakýmkoliv nepříjemným či bolestivým stavem mysli nebo prožíváte-li silné a často špatně zvládané pocity.

Po jaké době užívání Bachovy esence zabírají?

Prakticky ihned. Navíc nemají žádné nežádoucí vedlejší účinky a není možné si na nich vytvořit závislost. Obvykle se doporučuje Bachovy esence používat tak dlouho, dokud se necítíte opět dobře, vyrovnaní a spokojení.

Jak poznáte, které Bachovy květové esence potřebujete?

Pokud máte pocit, že potřebujete harmonizovat svůj psychický a mentální stav, stačí se domluvit na termínu konzultace (obvykle stačí 30 až 60 minut), na základě které vám na místě namíchám Bachovy esence v léčivé kombinaci. Nejste-li z Brna, můžeme se domluvit i na telefonické nebo skypové konzultaci. Léčebná lahvička vám bude poté odeslána poštou po předchozí platbě bankovním převodem. 

Pokud se necítíte komfortně a spokojeni ve svém životě, trápí-li vás jakékoliv výše uvedené stavy, obraťte se na mě, ráda vám poradím a případně namíchám Bachovy kapky, které vás zbaví nepříjemných pocitů. Pro objednání použijte email info@mujstyl.com anebo tel: +420 774 449 252.

Těším se na Vás!

Vaše Michaela
www.mujstyl.com

Fotolia_111666093_XSHomeopatie

masáž        Masáže Brno       

bachovy    Bachovy esence    

tarot       Výklad karet      

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte