Fotolia_98547269_Lverze2

alternativní medicína - homeopatie - relaxační masáže Brno - bachovy esence - výklad karet 

Zkušená homeopatka Michaela Todarellová nabízí komplexní služby v oblasti alternativní léčby těla i duše. Poskytuje široký výběr relaxačních, regeneračních a léčebných procedur, díky kterým se budete cítit lépe jak po fyzické, tak i psychické stránce. Terapie a masáže probíhají především v Brně, ale zájemci o poradenství se mohou ozvat z celé ČR. 

Výklad karet: Tarot a hlubinný pohled na problém

karty2Výklad karet BrnoJiž asi 28 let zkoumám život jako takový a asi 18 let studuji tarotové karty jako prostředníka k hlubokému poznání. Jsem přesvědčena, že karty slouží jako starobylá knihovna otevřená těm, kdo touží po poznání a kdo k ní přistupují bez předsudků a s otevřeným srdcem i myslí. Ve své praxi používám Crowlehy Tarot, který vnímám jako nejvíc komplexní a který ke mně "hovoří" nejjasněji.

 

 

Dá se předpovědět budoucnost pomocí výkladu karet?

Dle mého názoru budoucnost ještě napsaná není, až na určité důležité milníky v životě každého člověka. Každá lidská bytost má tedy takřka neomezenou svobodnou osobní vůli, díky a skrze kterou si vytváří svůj život. Často ovšem lidé tvoří svůj život neznale a nevědomě, proto si vytváří i nevhodné životní podmínky jako neuspokojivé vztahy, nemoci, nedostatek materiální hojnosti nebo vnitřní nespokojenost. Já používám výklad tarotových karet k tomu, abych se lépe a do větší hloubky podívala na daný problém, abych získala více potřebných informací a následně navrhla tu nejlepší a nejvhodnější cestu pro svého klienta.

Jak se ptát karet?

Otázky se mohou týkat všech úrovní lidského poznání. S kartami je možno konzultovat jak pracovní či finanční problémy a možnosti, tak zdraví, dále vývoj osobnosti s jejími zkouškami a výzvami, partnerské vztahy, její duševní i duchovní vývoj. Zatím jsem nenarazila na hranici či omezení, které by výklad karet zastavily a dál už "karty nevěděly".

Jak se můžete objednat na výklad karet Brno?

Pokud cítíte potřebu se poradit ohledně jakéhokoliv problému a chcete k tomu využít dalekosáhlých moudrých cest pomocí Tarotu, kontaktujte mě na info@mujstyl.com, případně na tel: +420 774 449 252, ráda se vám budu věnovat.

Výklad karet je možné také zrealizovat pomocí skype po předchozí platbě na účet.

Fotolia_111666093_XSHomeopatie

masáž        Masáže Brno       

bachovy    Bachovy esence    

tarot       Výklad karet      

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte