Fotolia_98547269_Lverze2

alternativní medicína - homeopatie - relaxační masáže Brno - bachovy esence - výklad karet 

Zkušená homeopatka Michaela Todarellová nabízí komplexní služby v oblasti alternativní léčby těla i duše. Poskytuje široký výběr relaxačních, regeneračních a léčebných procedur, díky kterým se budete cítit lépe jak po fyzické, tak i psychické stránce. Terapie a masáže probíhají především v Brně, ale zájemci o poradenství se mohou ozvat z celé ČR. 

Homeopatie – alternativní léčba bez vedlejších účinků

Fotolia_101367829_XSHomeopatie – alternativní léčba bez vedlejších účinkůPotřebujete odbourat své akutní či chronické zdravotní problémy a chcete se skutečně vyléčit a nejen odsouvat či potlačovat potíže? Potřebujete poradit v oblasti celostní medicíny? Jste již unaveni dlouhodobým užíváním léků proti bolesti? Toužíte po dokonalé vnitřní i fyzické pohodě a rovnováze? Homeopatická poradna vám může pomoci!

Jakožto zkušený homeopat s dlouholetou praxí vám ráda poradím a poskytnu odbornou pomoc, která vám pomůže zbavit se zdravotních i jiných problémů jednou provždy. Doporučím vhodná homeopatika na míru vašich potížím

Homeopatická poradna Brnoinfo@mujstyl.com anebo na tel: +420 774 449 252

Jak pracuji v oboru homeopatie?

Vyslechnu si vaše problémy a díky cílené komunikaci s vámi dokážu přesně určit podstatu problému. Následně pak provedu individuální rozbor, navrhnu vám k užívání konkrétní homeopatika a vysvětlím vám, proč právě tato. Pokud uvidím, že vaše zdravotní či jiné potíže pramení z nevhodného životního stylu, poradím vám také v této oblasti vašeho života. Homeopatie totiž není jen o tom užívat homeopatika, ale o celkové rovnováze těla a duše. 

Při kterých problémech vám můžu pomoci?

Jakožto diplomovaný homeopat působící jak pro oblast Brno a okolí, tak i pro ostatní regiony ČR – konzultace mohu totiž poskytovat i po skypu - zpravidla pomáhám klientům s níže uvedenými zdravotními problémy, ale výčet jistě není úplný, prakticky se na mě mohou mí klienti obrátit s jakýmkoliv problémem:

 • homeopatická léčba migrény, bolesti hlavy
 • kožní problémy, ekzém
 • záda, klouby, pohybové ústrojí
 • ženské problémy, neplodnost, chybění menses, potíže s kojením
 • alergie
 • nespavost, pocity úzkosti, strach, nejistota ohledně životního směru
 • stavy vyhoření, chronické únavy, snížený výkon
 • psychicko-fyzické závislosti
 • angíny, chřipky, záněty a kašel
 • jakékoliv další akutní i chronické potíže
 • léčba malých dětí, dospělých, zvířat

Homeopatie a holistická léčba

Homeopatie je druhou nejrozšířenější léčebnou metodou na světě, první je tradiční čínská medicína a klasická medicína je až na čtvrtém místě. Homeopatie je ucelený holistický léčebný systém, léčí nejen fyzické neduhy, ale zvláště i psychická či emocionální traumata, která každý z nás ve svém životě prožil, ať už se jedná o smrt někoho blízkého, bolestný rozchod, ztrátu zaměstnání, profesní neúspěchy, závislosti, stěhování, neúspěch či nepochopení, nedostatek lásky a náklonnosti jak v dětství, tak v dospělém věku a mnoho dalších. Jako zkušená homeopatka vám dokážu s těmito problémy pomoci.

Ze své praxe mám potvrzeno, že homeopatie je úspěšná jak při léčbě dětí a dospělých, tak i zvířat. Velmi se doporučuje také v těhotenství a u hodně malých dětí. Pokud cítíte, že by vám mohla homeopatie pomoci, pak volejte tel: +420 774 449 252. Moje homeopatická poradna je vám k dispozici. 

Jak se vybírají homeopatické léky - homeopatika?

Homeopatika jsou vybírána pro každého pacienta individuálně, pomocí homeopatického odběru, který sestává z rozhovoru mezi homeopatem a pacientem, a na základě základního homeopatického zákonu o podobnosti, že podobné léčí podobné.

Podrobnější informace najdete na www.mujstyl.com. V případě, že potřebujete poradit, neváhejte mě kontaktovat! Těším se na vás.

Fotolia_111666093_XSHomeopatie

masáž        Masáže Brno       

bachovy    Bachovy esence    

tarot       Výklad karet      

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte