Jaké novoroční předsevzetí byste si měli dát podle znamení zvěrokruhu?

novoroční předsevzetíJaké si dáváte nejčastější novoroční předsevzetí? 

Začátek roku je tradičně obdobím rekapitulace a bilancování, ale také plánování budoucnosti a dávání si předsevzetí. Každý má jiné cíle a jiné sny, každý má také jiné slabé stránky, které chce v následujícím roce vylepšit. Jaká jsou nejčastější novoroční předsevzetí a co si dávají do nového roku za cíl lidé podle různých znamení zvěrokruhu? Inspirujte se!

Jaké si dát novoroční předsevzetí podle znamení zvěrokruhu?

Přemýšlíte o tom, co se vám v minulém roce povedlo a co by bylo naopak potřeba zlepšit? Vymýšlíte, jaká novoroční předsevzetí si dát a čeho byste tak v příštím roce chtěli dosáhnout? Nechte si poradit od hvězd – respektive podívejte se, na která předsevzetí byste se měli zaměřit podle toho, jaké je vaše znamení zvěrokruhu. Pokud vás zajímá, co se bude dít v roce 2019, podívejte se také na souhrnný článek s horoskopy 2019 nebo jen na čínský horoskop 2019

Novoroční předsevzetí pro Berany a Býky

Berani mají tvrdou hlavu a stojí si za svým. Měli by se ale uvědomit, že občas mohou i někomu ustoupit. Do příštího roku si tedy dejte předsevzetí „budu tolerantnější vůči svému okolí a nebudu prosazovat svou pravdu za každou cenu“. Svou tvrdohlavost naopak využijte k tomu, abyste se naučili dotahovat započaté úkoly až do konce.

Býci jsou požitkáři, milují kvalitní jídlo a pití. Někdy si ho ale dopřávají až moc, takže by si do nového roku mohli předsevzít zlepšení životního stylu. Zároveň patří mezi vůdčí typy, kteří rádi řídí všechny okolo. Někdy je ale dobré přenechat vedení ostatním. Dejte si jako novoroční předsevzetí „naučím se občas ustoupit do pozadí“ a uvidíte, že to vaší kariéře i osobnímu životu jen prospěje.

Novoroční předsevzetí podle znamení zvěrokruhu – Blíženci a Raci

Blíženci občas myslí v první řadě na sebe a nezajímá je, jak jejich chování ovlivňuje ostatní. Pokud nechcete pošlapávat vztahy s rodinou a přáteli, naučte se v příštím roce být více empatičtí a snažte se chovat podle toho, aby byli spokojení i oni. Blíženci také neustále vyhledávají nové a nové aktivity. Mohli byste si tedy dát novoroční předsevzetí „zkusím trochu zpomalit a vychutnávat si přítomnost“. To se bude určitě líbit i vašemu okolí. Zajímá vás, jak se více napojit na přírodu a vesmírné vlivy? Podívejte se na lunární kalendář

Raci jsou uzavření lidé, kteří většinou nedávají najevo své pocity. Jejich okolí tak nemůže ani tušit, co se v nich odehrává, co je trápí a jak jim mohou pomoci. A Raci pak mohou mít pocit, že nikoho nezajímají. Dávejte více najevo, co si myslíte a jak se cítíte. Přestaňte také kolem sebe stavět hráze. Cítíte se v nich bezpečně, ale připravujete se tím o spoustu zajímavých zážitků. Do roku 2019 si řekněte „naučím se překračovat svou komfortní zónu“.

Jaké novoroční předsevzetí se hodí pro Lvy a jaké pro Panny?

Lvi jsou králové společnosti, chtějí být vidět a slyšet. Nemyslí to zle, jen zkrátka věří svým schopnostem a ví, že mají na to být vůdčí osobnosti. V novém roce se ale naučte méně mluvit a více naslouchat svému okolí, protože i ostatní mají spoustu skvělých nápadů. Buďte méně zaměření jen na sebe. Vaším novoročním předsevzetím ať je „zkusím méně myslet na sebe a více na ostatní“.

Panny zase umí být dost urážlivé. Pokud si chcete dát novoroční předsevzetí podle znamení horoskopu, jako Panny byste se měly v novém roce naučit povznášet se nad některé ústrky, nedělat ze všeho tragédii a neurážet se kvůli každé hlouposti. Zkuste více a rychleji odpouštět, uvidíte, že se uleví nejen vašemu okolí, ale i vám. Do roku 2019 byste si mohly také dát předsevzetí „budu méně poučovat své okolí“. Panny patří mezi zemské znamení zvěrokruhu

Novoroční předsevzetí podle znamení – Váhy a Štíři

Váhy se snaží hledat rovnováhu a neustále soudí své okolí. Pokud hledáte vhodné novoroční předsevzetí podle znamení zvěrokruhu, jako Váhy byste měly přestat usilovat o neustálou dokonalost. Dovolte si dělat chyby a naučte se z nich spíše poučit, než se hroutit a zoufat si. Chyby jsou lidské. Váhy také mívají problémy s rozhodováním – neustále hledají to nejsprávnější řešení. Dejte si předsevzetí „přestanu váhat a začnu dělat být více spontánní“.

Štíři na první pohled vypadají jako neohrožení a sebevědomí, ve skutečnosti jsou ale zranitelní a ani zdaleka si sebou nejsou tak jistí, jak se může zdát. Často pochybují o svých činech a o tom, co se jim kdy nepovedlo dokáží dlouho rozmýšlet a dělat si z toho těžkou hlavu. Jako novoroční předsevzetí pro rok 2019 si dejte „přestanu se pitvat ve svých činech a naučím se některé věci házet za hlavu“.

Novoroční předsevzetí ideální pro Střelce a Kozorohy

Střelci milují dobrodružství a nesnáší nudu. Rádi se do všeho vrhají po hlavě a žijí ze dne na den. Mohou se tak ale dostávat do nepříjemných situací, takže „naučit se trochu lépe plánovat“ se zdá být pro Střelce dobrým novoročním předsevzetím. Stejně tak by mohli se svým okolím více mluvit o svých plánech i o tom, jak se cítí. Nezdáli by se ostatním tak odtažití a díky otevřené komunikaci by nemuselo docházet ke všem těm častým nedorozuměním.

Kozorozi jsou pracovití, ale občas až moc a přes všechnu práci pozapomínají na to, že by se měli věnovat i rodině. Přemýšlíte nad správným novoročním předsevzetím? Jako Kozorozi si vytyčte cíl „budu trávit více času s rodinou“ a uvidíte, že vám to jen prospěje. Stejně tak buďte ke svým blízkým štědřejší a nelpěte tolik na penězích, i když jsou těžce vydělané.

Vodnáři a Ryby – jaké novoroční předsevzetí si mají tato znamení dát?

Vodnáři jsou bohémové, neustále rozlítaní a příliš řádu v jejich životě místo nemá. Zvládají sice dělat několik věcí zaráz, ale ne všechny rozdělané projekty i dokončí. Dejte si do nového roku předsevzetí „začnu si lépe organizovat svůj čas“ a uvidíte, že toho budete stíhat pořád stejně nebo dokonce i víc, a to ještě s lepšími výsledky. Díky lepší organizaci se také třeba naučíte hledat praktičtější řešení.

Ryby bývají občas vztahovačné a dotkne se jich i sebemenší výtka, která navíc vůbec nebyla mířena proti nim. Berou si všechno osobně a můžou z toho pramenit všelijaká nedorozumění, kvůli kterým se pak Ryby mohou trápit. Jako novoroční předsevzetí si dejte „nebudu si brát každou poznámku příliš k tělu“. Uvidíte, že najednou budete mnohem jednodušeji proplouvat životem.


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte