Horoskop 2016

img

Beran - Horoskop 2016

Rok 2016 bude pro tyto zrozence velmi akční a nabitý. Už hned začátek roku bude ve znamení změn a možná bude i poněkud hektický. Zima pro Berany…

Beran - Horoskop 2016Lidé narození ve znamení Berana jsou průbojní a ambiciózní a umí se nedchnout. Typický Beran je průkopník, který motivuje ostatní svým příkladným nadšením. Jejich povaha je přímočará. V zápalu boje často Beran hodí opatrnost za hlavu. Jde rovnou k věci bez jakékoli nerozhodnosti, čehož může samozřejmě později litovat. Lidé narození v tomto znamení jsou i období svojí dospělosti obklopeni určitou aurou nevinnosti a bezelstnosti, ta mírní jejich vrozené sobectví, často jsou velice spontánní a bezstarostní.

Beran žije přítomností a pro dnešek. Schází mu pokora, jemnost a takt, je často netrpělivý a chybí mu smysl pro diplomacii. Na druhou stranu mu nechybí životní energie. Je iniciativní, odvážný a podnikavý. Berani nepatří mezi spořivé znamení. To, co jim přináší radost, nejsou peníze uložené v bance, ale peníze proměněné v zážitky a úsměvy všech lidí okolo. Typický Beran nemá předsudky a nedělá rozdíly mezi bohatými a chudými. Není prohnaný, lstivý ani rafinovaný a bude vám věřit celým svým srdcem. Je rovněž přizpůsobivý, takže mu nedělá takové potíže změnit prostředí nebo vlastní názor. Svoji otevřeností může ostatní motivovat a inspirovat.

Pro Berany bude rok 2016 především ve znamení poznání, cesta k letošním cílům bude náročná, ale přinese spoustu zkušeností. Více než v lásce se letos bude Beranům dařit v práci a kariéře. Nezapomínejte také na rodinu a dostatečně se jim věnujte.

Horoskop 2016 pro Berany předpovídá změny na začátku roku

Rok 2016 bude pro tyto zrozence velmi akční a nabitý. Už hned začátek roku bude ve znamení změn a možná bude i poněkud hektický. Zima pro Berany rozhodně nebude obdobím pasivity a odpočinku. Na jaře pak přichází uklidnění v oblasti pracovní, ale je to období, které může být více nakloněno seznámení a nové lásce.

Jste Beran? Pečujte o své zdraví, říká horoskop 2016

Na jaře a v létě vás čekají mnohé příležitosti, buďte proto pozorní a nenechte si je jen tak proklouznout mezi prsty. Dbejte o své zdraví a vyhýbejte se zbytečným stresům.

Ani podzim nebude úplně klidný, potíže hrozí v oblasti zdraví někoho blízkého nebo rodiny. Je možné, že budete muset přehodnotit své priority. Konec roku přináší zklamání, ale i úspěchy. Po relativně divočejším období se Beranům opět začne dařit v mezilidských vztazích.

Horoskop - leden 2016

Hvězdy Beranům pro začátek roku věští hodně aktivity, využijte toho a investujte energii do toho, co vás baví a co vám může přinést úspěchy i do budoucna.

Horoskop - únor 2016

Cesta k vytyčeným cílům asi nebude tak jednoduchá, jak se možná na počátku roku zdálo, i tak horoskop ale radí nepolevovat v úsilí a akční období v práci si snažte co nejvíce užívat.

Horoskop - březen 2016

Pomaličku začíná jaro a dobrá zpráva je, že pracovní tempo a vytížení se Beranům poněkud zvoní, nadchází klidnější období a tak budou mít tito zrozenci konečně i více času na svoje koníčky.

Horoskop - duben 2016

Toto jaro nebude Beranům právě přát v lásce, přesto je měsíc duben více než jiné měsíce nakloněn novému seznámení.

Horoskop - květen 2016

Květen by měl být pro Berany poklidný a příjemný, plány na léto by nemělo letos nic překazit a tak si užívejte krásné jaro i slunné letní vyhlídky.

Horoskop - červen 2016

Měsíc červen bude opět pro Berany více pracovní, daří se vám, ale v píli raději nepolevujte.

Horoskop - červenec 2016

Užívejte si léta a vyjeďte na pořádnou dovolenou, za úsilí vynaložené v první části roku to určitě stojí a dostatečný odpočinek si více než zasloužíte. Navíc načerpáte i enrgii a síly, které do konce roku 2016 budete ještě potřebovat.

Horoskop - srpen 2016

V srpnu nezapomínejte ne vztahy a kamarádství, najděte si čas na návštěvu nebo společnou party.

Horoskop - září 2016

V září buďte na pozoru, hrozí vám zdravotní potíže a tak náznaky začínajícího onemocnění rozhodně nepodceňujte.

Horoskop - říjen 2016

Stejně jako v předešlém měsíci buďte opatrní na svoje zdraví a nepodceňujte prevenci.

Horoskop - listopad 2016

Blížící se závěr roku nebude úplně klidný, čekají vás různé zvraty a je dost možné, že budete muset přehodnotit některé svoje dosavadní názory a náhledy na život.

Horoskop - prosinec 2016

Ke konci roku se Beranům konečně začne dařit nejen v oblasti pracovní, jak tomu v předešlých měsících již bylo, ale i v mezilidských vztazích, na které byl uplynulý rok poněkud skoupější.    

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!