Horoskop 2016

img

Ryby - horoskop 2016

Intuitivní a empatické zrozence ve znamení Ryb čeká v nadcházejícím roce spoustu zážitků, stejně jako zkušeností. Oproti loňskému roku bude rok 2016…

Ryby - horoskop 2016Ryby jsou velmi senzitivní znamení, působí dokonce, jakoby byly stvořeny z podstatně jemnějších substancí než ostatní znamení. V důsledku toho jimi neustále lomcují pocity, dojmy a tušení. Ryby mohou být výbornými léčiteli a rádci, ale musí si dávat pozor na to, aby problémy druhých nestahovaly na sebe.

Ryba se potřebuje cítit potřebná pro ostatní, to je jejím základním rysem, Často však bývá pro tento svůj rys zneužita, pokud si neujasní rozdíl mezi pojmy služba a služka.

Jedním z jejích hlavních potíží bývá to, že jen složitě v životě rozpoznává, kým vlastně je. Může mít pocit, že je vším a vlastně nikým. Ryby jsou nenapravitelní snílci, kteří hodně času často stráví tím, že čekají na to, že začnou žít ten pravý život…až…. Rozdíl mezi snem a skutečností je pro mnohé Ryby jen jakýmsi mlžným oparem, kterým lze proplouvat tam a zpět. A to obzvláště v případě, že se jejich skutečnost výrazně liší od snu, jsou schopny si vybudovat svět, který s tímto pozemským jen pramálo souvisí.

Ryby jsou znamení poměrně velice citlivé a v roce 2016 tato jeho citlivost dosáhne pomyslného maxima. Velice lehce je něco rozhodí – pracovně na tom asi budou hůře než v minulých letech, ale na druhou stranu se jim dobře povede v lásce.

Horoskop 2016: Ryby si urovnají myšlenky

Intuitivní a empatické zrozence ve znamení Ryb čeká v nadcházejícím roce spoustu zážitků, stejně jako zkušeností. Oproti loňskému roku bude rok 2016 pro Ryby plynout v méně zběsilém tempu, a tak budou mít dostatek času na seberealizaci i urovnání svých myšlenek.

Ihned z počátku roku by se měly Ryby usilovně věnovat kariéře a práci. Pracovitost, tempo a dobré nápady zajistí povýšení. Zároveň se ale nenechte prací pohltit, víkendy si vyhraďte pro rodinu a volnočasové aktivity.

Ryby a vztahy v roce 2016

Vystavování se stresu a příliš mnoho času stráveného v práci může přinést negativní dopady na partnerství. Promluvte si s partnerem a najděte si na něj prostor a čas - odpočívejte společně. Na jaře budou mít nezadané Ryby největší šanci najít protějšek.

Léto bude ve znamení nových výzev, nebojte se nových příležitostí, nové zkušenosti vás velice obohatí. S úspěchem se dostaví i větší sebejistota a vnitřní vyrovnanost.

Ryby a konec roku 2016 podle horoskopu

Konec roku bude pro Ryby hlavně ve znamení řešení drobných neshod a sporů ve vztazích, ty však hravě překonáte a dále si budete užívat harmonii a soulad. Závěr roku už bude především v pozitivní energii a pohodě.

Leden – Horoskop 2016

Zrozencům v Rybách je ihned do začátku roku třeba poradit, aby stáli nohama pevně na zemi a věnovali se kariéře, přinese to brzy své ovoce.

Únor – Horoskop 2016

Pozor na zdraví, pozlobit vás mohou průdušky a dýchací soustava všeobecně.

Březen – Horoskop 2016

Nezadané Ryby mají velkou šanci se seznámit, choďte proto do společnosti a neváhejte udělat první krok.

Duben – Horoskop 2016

Možná máte pocit, že bojujete s neúspěchem už od počátku roku, nevzdávejte se, od léta se situace promění ve váš prospěch.

Květen – Horoskop 2016

V kariéře se vám zrovna nedaří, nenechte si tím zkazit náladu a užívejte volného času způsobem, který vás naplňuje.

Červen – Horoskop 2016

Pomalu ale jistě se vše začíná obracet k lepšímu, směle se tedy pusťte do nových aktivit a plánů.

Červenec – Horoskop 2016

Červenec je měsícem, kdy by měly Ryby relaxovat nebo si aspoň plnit sny. Vyrazte na dovolenou třeba i dál, než jste zvyklí, dopřejte si to.

Srpen – Horoskop 2016

Ačkoliv léto a doba dovolených je v plném proudu, pro tyto zrozence právě teď nastává čas finančních nebo kariérních úspěchů.

Září – Horoskop 2016

Nepřepínejte se, začínající podzim by vám mohl dát zabrat se zdravím.

Říjen – Horoskop 2016

Podporujte svoji imunitu bylinnými preparáty a věnujte se právě tomu, co vás těší.

Listopad – Horoskop 2016

Nenechte si ani trochu zkazit svoji náladu podzimním sychravým počasím, dopřejte si setkání s milými přáteli a sklenku dobrého vína, které vás rozptýlí.

Prosinec – Horoskop 2016

Konec roku a vánoční svátky proběhnou v pohodě a poklidu v kruhu rodinném, nenechte se unést hromadnými nákupy a raději pečujte o teplo rodinného krbu.

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!