Horoskop 2016

img

Štír - horoskop 2016

Nejlepší období čeká Štíry na jaře, kdy jim planety přinášejí stabilitu ve všech oblastech. Dlouhodobé vztahy budou kvést, nezadaní se budou snadno…

Vyjít se Štírem není jednoduché, obvyklé taktiky používané v mezilidských vztazích na něj neplatí. Mají uhrančivý pohled a silnou skořápku. Ve skutečnosti se však jedná o velice emocionální jedince, kteří vše berou nadmíru vážně. Jejich vnější klid a vyrovnanost skrývá bouři, jež zuří uvnitř nich samotných. Jsou to lidé s velice silně vyvinutou intuicí, přísným úsudkem a mají i vrozený psychologický talent.

Štíři vyhledávají pevná přátelství, lidem, kteří to s nimi nemyslí dobře, se budou vyhýbat. Milují tajemství a mají touhu objevovat, jen neradi jdou s proudem a náturou jsou spíše samotáři. Co si o nich myslí ostatní je vůbec nezajímá, vycházejí ze svých vlastních zkušeností.

Hlavním tématem roku 2016 pro Štíry je naděje a prozření. Čeká vás spousta zajímavých životních příležitostí, zejména v kariéře máte velkou šanci na úspěch, ale nic nebude zadarmo. Sestavte si pro letošek seznam priorit a řešte každou záležitost odděleně, jinak se vám může lehce stát, že se ve změti výzev a povinností ztratíte.

Ve vztazích i zdraví budou mít Štíři štěstí na jaře

Nejlepší období čeká Štíry na jaře, kdy jim planety přinášejí stabilitu ve všech oblastech. Dlouhodobé vztahy budou kvést, nezadaní se budou snadno seznamovat, kariéra by měla být také v pořádku a stejně tak se budou Štíři těšit plnému zdraví.

Štíři, na podzim vás podrží rodina

Přelom roku si vynutí odpočinek a s podzimem se může dostavit nečekané negativní překvapení v oblasti mezilidských vztahů. Rodina a přátele však Štíry podrží - neodmítejte jejich pomoc, ani se nestraňte společnosti. Jedině tak celou situaci zvládnete s přehledem. S koncem roku se zaměřte na práci a kariéru.

Horoskop - leden 2016

Hned ze začátku roku si sestavte seznam svých snů a priorit, v tomto roce vám bude přáno, akorát byste se ve změti nadcházejících událostí mohli ztratit a přijít o hlavní cíl.

Horoskop - únor 2016

Únor by měl být ve znamení práce a kariéry, je dost pravděpodobné, že si do budoucna díky těmto událostem polepšíte, buďte tedy pozorní a dobře vnímejte šance, které se vám nabízejí.

Horoskop - březen 2016

Jaro by mělo být vyloženě úspěšné, vyrovnanost pocítíte jak v práci, tak ve vztahu i rodině.

Horoskop - duben 2016

V dubnu se vám bude hodně dařit v oblasti lásky. Neskrývejte své skutečné city, není se čeho obávat.

Horoskop - květen 2016

Nezadaní Štíři mají velkou šanci se seznámit, užívejte si jara i pobyt ve společnosti.

Horoskop - červen 2016

Začátek léta by měl být pro Štíry rovněž ve znamení úspěchů.

Horoskop - červenec 2015

Červenec od vás bude žádat trochu tolerance a to především v domácím prostředí. Není třeba stresovat se kvůli maličkostem, lepší bude trochu přivřít oči.

Horoskop - srpen 2016

V srpnu si užívejte volna a věnujte se tomu, co máte rádi.

Horoskop - září 2016

V září vás překvapí hádka či neshoda s některým vašim známým nebo kamarádem. Nebude to příjemná záležitost, ale rodina vás podrží a tak vše zdárně překonáte.

Horoskop - říjen 2016

V říjnu budete oplývat inovativními nápady. Využijte této jedinečné příležitosti a popusťte uzdu své fantazii.

Horoskop - listopad 2016

Vnímejte signály svého těla, přicházející nemoc nepodceňujte a začněte se léčit včas.

Horoskop - prosinec 2016

S koncem roku přichází klid a pohoda domácího prostředí, vaše letošní snahy budou oceněny a tak se můžete s uplynulým rokem rozloučit s úsměvem na tváři.

Diskuse k článku

 • optimistický štír

  07:44 19. 8. 2016 0
  Panny sou nejhorší znamení a mely by trpět furt
 • Toník

  19:24 29. 12. 2015 0
  si nestěžujte kolegyně, panna trpí každý rok!
 • Marcela Libičková

  01:48 29. 12. 2015 0
  štíři horoskop to je paráda děkuji