Horoskop 2016

img

Lev - horoskop 2016

Nejedna situace, která bude složitá a komplikovaná, čeká v tomto roce zrozence ve Lvu, ale díky zkušenostem bude pak Lev nejen silnější, ale i…

Lev - horoskop 2016Lev je bystrý a hrdý vládce. Bývá dost chytrý na to, aby neplýtval energií a zbytečnou snahou. Lvi mívají vrozené v povaze nešetřit radami a řídit ostatní. Jsou obvykle vynikajícími organizátory, kteří chápou priority a umí rozdělit práci. Když už se do něčeho pustí, musí to stát za to. Pokud mu chcete udělat radost nebo si ho naklonit, zalichoťte mu! Každý správný Lev rád slyší, jak skvělý je.

Vášeň a láska dodávají tomuto zrozenci elán, energii a motivaci, bez lásky je jeho život vyprahlý a smutný. Lvi jsou velmi hrdí a mají rádi luxus, jsou soutěživí a rádi se chlubí svými úspěchy.

Lvy nečeká právě jednoduchý rok a v průběhu roku 2016 se jejich situace se bude zdát chvílemi bezvýchodná. Klíčová bude pro Lvy letos skromnost a velkorysost, naopak oprostit by se měli od pýchy a nadřazenosti, což pro ně bude úkol nesnadný.

Lev a horoskop 2016: Problémy ve vztahu se mohou projevit i v práci

Nejedna situace, která bude složitá a komplikovaná, čeká v tomto roce zrozence ve Lvu, ale díky zkušenostem bude pak Lev nejen silnější, ale i moudřejší. Na počátku roku se objeví problémy ve vztazích, které se mohou promítnout i v kariéře.

Horoskop 2016 Lvům doporučuje dovolenou spíše na podzim

Na jaře pak mohou přijít finanční problémy nebo problémy v zaměstnání a v létě budou mít Lvi co dělat, aby vše dohnali. Dovolenou tedy bude třeba odsunout spíše na podzimní měsíce a problémy nepodceňovat. Další část roku již bude naštěstí klidnější a potíže se už budou zrozencům ve Lvu spíše vyhýbat, tak si budou moci konečně trochu oddechnout.

Horoskop - leden 2016

Začátek roku nebude pro tyto zrozence úplně jednoduchý, objeví se potíže ve vztahu, ale i v práci a k jejich vyřešení bude zapotřebí hodně diplomacie, která však není Lvům právě vlastní a tak to může být velice složité.

Horoskop - únor 2016

Zima obecně není většinou příliš oblíbeným ročním obdobím Lvů, buďte opatrní na svoje výkyvy nálad, mohli byste si zbytečně nadělat nepřátele.

Horoskop - březen 2016

S příchodem jara se věnujte svojí fyzické kondici a cvičení, vaše tělo zesílí a mysl bude klidnější.

Horoskop - duben 2016

Mohou se objevit potíže v práci nebo finanční nesrovnalosti, vyřešte je raději hned, aby zbytek roku neprobíhal ve stresech.

Horoskop - květen 2016

Setkání s novými lidmi i překonané problémy vás obohatí v osobním životě i kariéře. Využijte nově nabitých zkušeností co nejvíce.

Horoskop - červen 2016

Problémy se vám nevyhnou ani se začínajícím létem. Doba dovolených je před vámi, ale vy si nejspíš pořádně odpočinete až na podzim.

Horoskop - červenec 2016

Obrňte se klidem a trpělivostí, svého cíle jistě dosáhnete, i když to chce odvahu a výdrž a především klid.

Horoskop - srpen 2016

Ke konci léta si již asi budete cítit předchozím obdobím vyčerpáni, ale situace se začne naštěstí uklidňovat.

Horoskop - září 2016

Nezahálejte, vyrazte do přírody na výlet nebo více cestujte, hvězdy jsou vám v poznávání světa nakloněny.

Horoskop - říjen 2016

Podzimní sychravé počasí možná trochu potrápí vaše zdraví, pořádně se vyležte a žádné onemocnění nepřecházejte.

Horoskop - listopad 2016

Konečně si vydechnete, situace v práci i ve vztazích se uklidní a vy můžete konečně odpočívat a uklidnit se.

Horoskop - prosinec 2016

Vánoce a začátek nového roku si užijte v kruhu blízkých, držte se doma a vyhněte se stresu.

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!