Horoskop 2016

img

Střelec - horoskop 2016

Do nového roku vstoupí tito zrozenci s novou energií, měli by však být opatrní na svoje zdraví. Vynikat mohou v tomto roce 2016 zejména v oblasti…

Střelec - horoskop 2016Střelec má dobré srdce, touží poznat svět, je neuvěřitelně činorodý, stále se něčím zabývá. Miluje lidi, zvířata i přírodu. Je přímý, neposedný, aktivní a nabitý vnitřní energií, která mu pomáhá získat si spoustu přátel a známých. Bývá středem zájmu na večírcích, protože má stále co říci. Optimismus mu pomáhá zvládat idealistické představy. Nejen že vše pozoruje, ale pak to i vtipně okomentuje.

Střelec si obvykle své názory neumí nechat pro sebe, následkem svojí povahy jsou někdy až mnohomluvní, nikomu se však nesnaží vlichotit, Umí se povznést nad nesnáze a život obvykle berou z té veselejší stránky. Tento typ lidí není vhodné omezovat, milují svoji svobodu a nezávislost. Jsou podnikaví a dobrodružní.

Střelci mají v tomto nadcházejícím roce 2016 jeden velice důležitý úkol, a tím je umění sebereflexe. Je třeba, aby se naučili být více rozumní a nechodili tzv. hlavou proti zdi.

Střelci, pozor na problémy ve vztahu kvůli práci

Do nového roku vstoupí tito zrozenci s novou energií, měli by však být opatrní na svoje zdraví. Vynikat mohou v tomto roce 2016 zejména v oblasti zaměstnání a kariéry. Jakkoliv vás teď práce naplňuje a baví, dejte pozor, aby se to nepodepsalo negativně na vašem vztahu. Raději se vyhýbejte hádkám, v tomto období by mohly být přímo destruktivní.

Na jaře neodmítejte pomoc blízkým, a to i přesto, že máte hodně povinností. Je totiž dost možné, že zanedlouho to budete vy, kdo bude pomoc potřebovat.

Střelci budou mít na podzim 2016 napilno

Na léto se mohou Střelci těšit, bude pro ně ve znamení pohody a romantiky. Dovolená dodá Střelcům potřebné síly, a tak v září budou mít dost energie na to, provést něco se svojí kariérou a ledasco i změnit k lepšímu. Ostatně podzim si vůbec vyžádá plnou pozornost Střelců ohledně pracovních záležitostí. S koncem roku se pak situace zklidní a v předvánočním období se budete moci plně věnovat rodině, partnerovi i sami sobě.

Horoskop - leden 2016

Do nového roku vstoupíte plni elánu a nové energie. Uplynulý rok byl poměrně inspirativní a letošní rok by ro tyto zrozence měl být přínosný především v ohledu kariéry.

Horoskop - únor 2016

V únoru hrozí konflikt s partnerem. I přes složitost situace vyřešte vše s chladnou hlavou.

Horoskop - březen 2016

Začátek jara je ideálním časem pro sport a péči o tělo, upravte i svůj jídelníček.

Horoskop – duben 2016

Tento měsíc budete trávit hodně času prací, vaše úsilí se však vyplatí a můžete se těšit na úspěchy.

Horoskop - květen 2016

Daří se vám, ale na druhou stranu by se pracovní stres nemusel vyplatit, vědomě trochu zvolněte tempo a zaměřte pozornost i k jiným aktivitám.

Horoskop - červen 2016

V červnu vás mile překvapí partner, zkuste mu věnovat více času než doposud a vyrazte na společenskou akci.

Horoskop - červenec 2016

Léto bude pro Střelce hodně aktivní. Cestování a poznávání nových míst vás naplní pohodou a spokojeností.

Horoskop - srpen 2016

V srpnu se vám ozvou staří známí, vyrazte na akci, kam vás lákají, nakonec to bude legrace.

Horoskop - září 2016

Konec léta a začátek podzimu bude ve znamení romantiky i nových výzev.

Horoskop - říjen 2016

Uvažujete-li o změně pracovního místa, pak právě teď je pro to ta pravá doba. Risk je zisk a tentokrát se vyplatí.

Horoskop - listopad 2016

Listopad si opět vyžádá vaší plnou pozornost v pracovní oblasti. Pozor na zdraví, pro jistotu posilujte svoji imunitu vitamíny.

Horoskop - prosinec 2016

Konec roku bude také hodně pracovní, ale svátky si užijete v zaslouženém poklidu v kruhu rodiny a přátel.

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!