Arpo Domeček: kryosauna, solná jeskyně i možnost ubytování, Česká Třebová

Hledáte místo odpočinku, relaxace a pohody? Pak vás nadchne Arpo Domeček, který se nachází v České Třebové v Pardubickém kraji. Arpo Domeček pro své klienty připravil pestrou nabídku terapií, od kryosauny přes infrasaunu po solnou jeskyni. Nabízí také možnost uvolnění při různých masážích. Zařízení zajišťuje návštěvníkům také ubytování či pořádání společenských akcí ve společenské místnosti.

Kryosauna, infrasauna i solná jeskyně

Arpo Domeček v České Třebové vznikl jako oáza klidu, uvolnění a zdraví v současném uspěchaném světě. Přijďte udělat něco pro své tělo a navštivte jednu z nabízených terapií. Oblíbená je například kryoterapie, během které dochází ke krátkodobému vystavení organismu velmi nízkým teplotám v rozmezí od -160 do -190 °C.

V Arpo Domečku si můžete odpočinout také v infrasauně, která pomůže detoxikovat organismus, stimulovat krevní oběh a imunitní systém i zvýšit kondici kardiovaskulárního systému. Oblíbená je také solná jeskyně, která je skvělým místem odpočinku duše i těla. Arpo Domeček nabízí svým klientům různé masáže, od sportovních a rekondičních po lymfatické. Možnost pronájmu solné jeskyně pro max. 6 dospělých osob.

Možnost ubytování v České Třebové

Zmiňované zařízení ve městě Česká Třebová nabízí kromě kryosauny, solné jeskyně, infrasauny a masáží i možnost ubytování a pronájem prostor pro oslavy nebo školení, ordinace lékařů. Zařízení zajistí ubytování až pro 8 osob přímo v Arpo Domečku, který se nachází nedaleko historického centra města. Pokoje jsou vybaveny až 4 lůžky, kuchyňským koutem, nábytkem, sociálním zařízením i WiFi připojením k internetu.

Společenská místnost pro pořádání akcí

V Arpo Domečku se nachází také společenská místnost, kterou můžete po dohodě využít k pořádání nejrůznějších společenských akcí. Za příznivou cenu můžete uspořádat oslavu, večírek či přednášku. Kapacita společenské místnosti je až 50 osob. Najdete nás na facebooku.

Solná jeskyně

Registrovaná porodní asistentka

Mgr. Hanka Brožová                       Centrum zdraví Abelia                          Žižkova tř. 1321/1, 370 01 České Budějovice
+420 608 562 693
Mgr. Hanka Brožová Porodní asistentka nebo chcete-li porodní bába Hanka Brožová nabízí kompletní asistenci pro nastávající maminky, která zahrnuje nejen předporodní kurzy a doprovod k porodu, ale také masáže pro těhotné, službu vaginální mapování, tantrajógu, psychickou podporu během přípravy na porod i samotného porodu.   Komplexní příprava na alternativní porod  Hanka Brožová se také stará o budoucí maminky, které mají zájem o alternativní porod bez nutnosti návštěvy zdravotnického zařízení. Domácí porod je stále vyhledávanější alternativou a porodní bába má dostatečné zkušenosti a vzdělání k tomu, aby porod doma dopadl bez komplikací. K přípravě na bezproblémový porod patří také účinná relaxace v podobě specializovaných masáží pro těhotné, posilování pánevního dna a dalších technik, kterými vás zkušená porodní asistentka provede.  

Karmalogie a diagnostická kineziologie Anna Bednářová

České Budějovice
+420 606 201 567
Anna Bednářová se zabývá prevencí nemocí, které mají původ v nezdravém stravování a stresu, poradenstvím v oblasti zdravého životního stylu, kineziologií pomocí přístrojové techniky a karmalogií. Nabízí také doplňky stravy čínské medicímy Tiens a Sibiřské zdraví. Jak vám pomůže karmalogie a diagnostická kineziologie?  Karmalogie je odvětví zabývající se řešením problémů v osobním i profesním životě a prevencí možných zdravotních potíží podle data narození.  Diagnostická kineziologie pracuje na principu proudění energií, akupunkturních bodů a meridiánech. Získává informace o stavu orgánů a tkání a vyhodnocuje zatížení organismu i jednotlivých orgánů, poškození tkání, překyselení organismu atd. Zkušený diagnostik poté navrhne optimální řešení nalezených problémů pomocí šetrných metod, detoxikace organismu a použití přírodních doplňků stravy. Diagnostická kineziologie je hodná jak pro řešení zdravotních problémů, tak i jako účinná prevence chorob. 

EFT centrum CB Alice Bláhová: účinná pomoc od stresu a neúspěchu

Jana Čarka 1688/4, 370 06 České Budějovice
+420 775 105 161
EFT je uznávaná terapeutická metoda nazývaná také technika emoční svobody. Vychází z poznatků lékařské vědy, které potvrzují původ většiny onemocnění ve stresu, úzkostech, potlačených emocích a negativním myšlení. Metoda EFT tyto nahromaděné negativní bloky uvolňuje, a s tím spouští samouzdravovací systém organismu.  EFT terapie České Budějovice Alice Bláhová nabízí komplexní služby, které vás dokáží zbavit nahromaděného stresu, nízkého sebevědomí, dlouhodobých fyzických i psychických obtíží a dalších potíží, které vám brání svobodně žít, radovat se ze života a užívat si mezilidské vztahy. EFT metoda je podpořena akupresurním poťukáváním a harmonizací energií, jejichž pozitivní vliv pocítíte už po jednom sezení. Doplňující používané techniky NLP, Germánská nová medicína, koučink, Kvantové metody, přepsání Matrixu, urychlují výsledný efekt úlevy. Příklady použití: Fyzické tělo: příčiny i projevy všech nemocí včetně chronických a tzv. nevyléčitelných, různé bolesti, trávicí potíže, diabetes, problémy s pohybovým aparátem, úrazy, trauma, alergie, záněty, neplodnost, nádory atd. Psychické problémy: strachy, fobie, úzkosti, stres, trauma, hněv, závislosti (kouření, chutě na jídlo), stud, vina, deprese, nespavost, nízké sebevědomí, tréma, vztahové problémy, nezdravé vzorce chování, překážky v dosahování cílů a hojnosti Změna přístupu k životu:  změna podvědomých programů a nezdravého chování, koučování pro úspěch Absolvovat můžete i EFT kurzy a  FASTER EFT, který je rychlejší metodou a patří mezi nejefektivnější způsoby pomoci ke změně života, svobodě a vnitřní síle.  EFT MANUÁL ZDARMA ke stažení zde

Biorezonance proti závislostem - Revitália antinikotinové centrum Hradec Králové

Mrštíkova 1122, 500 09 Hradec Králové - Malšovice
+420 800 101 029
Biorezonance je účinná bezbolestná metoda založená na přeměně frekvenčních obrazů zodpovědných mimo jiné i za závislosti na nikotinu, alkoholu a jiných drogách. Biorezonanční terapie má za cíl vrátit do organismu léčivé terapeutické vlnění, které působí proti příčinám nemoci či závislosti. Revitália - antinikotinové centrum se zabývá odvykáním kouření a léčbou dalších závislostí právě za pomocí biorezonance přístrojem Bicom podpořené terapií bachovými esencemi.  Co je možné vyléčit pomocí biorezonance?  závislost na nikotinu, alkoholu a jiných drogách alergie, ekzémy, vyrážky a záněty kůže autoimunitní onemocnění choroby způsobené plísněmi a parazity nemoci vnitřních orgánů hormonální nerovnováha a menstruační bolesti úrazy, zlomeniny, popáleniny nadváha Pobočky Revitália - antinikotinové centrum najdete nejen v Hradci Králové, ale také ve městech Praha, Liberec a Plzeň. 

Vyrobte si domácí těhotenský test z cukru, zubní pasty nebo jedlé sody

Tomu fakt někdo věří? Zřejmě ani autor(ka) článku nevěří těm blábolům, pod které se raději ani nepodepsal(a).

Hlídání dětí: Babička, kamarádka nebo profesionál?

Rádi Vám poradíme s výběrem Hlídací Babičky - více na www.hlidacibabicka.cz

Vyrobte si domácí těhotenský test z cukru, zubní pasty nebo jedlé sody

Mám otázku má se to zamíchat s tou soli nebo nemá?

Masáž proti celulitidě zvládne doma každá žena. Stačí pár minut denně a výsledek se dostaví

Horká koupel proti celulitidě? To je snad vtip?! Tenhle článek je plný nesmyslů.

Divoké podzimní bylinky: jak je sbírat i skladovat

reklamní obsah moc nemusím, ale v tomto případě pozitvně kvituji. Časem jsem přešel komletně na bylinnou domác...