Registrovaná porodní asistentka

Mgr. Hanka Brožová

Porodní asistentka nebo chcete-li porodní bába Hanka Brožová nabízí kompletní asistenci pro nastávající maminky, která zahrnuje nejen předporodní kurzy a doprovod k porodu, ale také masáže pro těhotné, službu vaginální mapování, tantrajógu, psychickou podporu během přípravy na porod i samotného porodu.  

Komplexní příprava na alternativní porod 

Hanka Brožová se také stará o budoucí maminky, které mají zájem o alternativní porod bez nutnosti návštěvy zdravotnického zařízení. Domácí porod je stále vyhledávanější alternativou a porodní bába má dostatečné zkušenosti a vzdělání k tomu, aby porod doma dopadl bez komplikací.

K přípravě na bezproblémový porod patří také účinná relaxace v podobě specializovaných masáží pro těhotné, posilování pánevního dna a dalších technik, kterými vás zkušená porodní asistentka provede.  

Karmalogie a diagnostická kineziologie Anna Bednářová

České Budějovice
+420 606 201 567
Anna Bednářová se zabývá prevencí nemocí, které mají původ v nezdravém stravování a stresu, poradenstvím v oblasti zdravého životního stylu, kineziologií pomocí přístrojové techniky a karmalogií. Nabízí také doplňky stravy čínské medicímy Tiens a Sibiřské zdraví. Jak vám pomůže karmalogie a diagnostická kineziologie?  Karmalogie je odvětví zabývající se řešením problémů v osobním i profesním životě a prevencí možných zdravotních potíží podle data narození.  Diagnostická kineziologie pracuje na principu proudění energií, akupunkturních bodů a meridiánech. Získává informace o stavu orgánů a tkání a vyhodnocuje zatížení organismu i jednotlivých orgánů, poškození tkání, překyselení organismu atd. Zkušený diagnostik poté navrhne optimální řešení nalezených problémů pomocí šetrných metod, detoxikace organismu a použití přírodních doplňků stravy. Diagnostická kineziologie je hodná jak pro řešení zdravotních problémů, tak i jako účinná prevence chorob. 

EFT centrum CB Alice Bláhová: účinná pomoc od stresu a neúspěchu

Jana Čarka 1688/4, 370 06 České Budějovice
+420 775 105 161
EFT je uznávaná terapeutická metoda nazývaná také technika emoční svobody. Vychází z poznatků lékařské vědy, které potvrzují původ většiny onemocnění ve stresu, úzkostech, potlačených emocích a negativním myšlení. Metoda EFT tyto nahromaděné negativní bloky uvolňuje, a s tím spouští samouzdravovací systém organismu.  EFT terapie České Budějovice Alice Bláhová nabízí komplexní služby, které vás dokáží zbavit nahromaděného stresu, nízkého sebevědomí, dlouhodobých fyzických i psychických obtíží a dalších potíží, které vám brání svobodně žít, radovat se ze života a užívat si mezilidské vztahy. EFT metoda je podpořena akupresurním poťukáváním a harmonizací energií, jejichž pozitivní vliv pocítíte už po jednom sezení. Doplňující používané techniky NLP, Germánská nová medicína, koučink, Kvantové metody, přepsání Matrixu, urychlují výsledný efekt úlevy. Příklady použití: Fyzické tělo: příčiny i projevy všech nemocí včetně chronických a tzv. nevyléčitelných, různé bolesti, trávicí potíže, diabetes, problémy s pohybovým aparátem, úrazy, trauma, alergie, záněty, neplodnost, nádory atd. Psychické problémy: strachy, fobie, úzkosti, stres, trauma, hněv, závislosti (kouření, chutě na jídlo), stud, vina, deprese, nespavost, nízké sebevědomí, tréma, vztahové problémy, nezdravé vzorce chování, překážky v dosahování cílů a hojnosti Změna přístupu k životu:  změna podvědomých programů a nezdravého chování, koučování pro úspěch Absolvovat můžete i EFT kurzy a  FASTER EFT, který je rychlejší metodou a patří mezi nejefektivnější způsoby pomoci ke změně života, svobodě a vnitřní síle.  EFT MANUÁL ZDARMA ke stažení zde

Biorezonance proti závislostem - Revitália antinikotinové centrum Hradec Králové

Mrštíkova 1122, 500 09 Hradec Králové - Malšovice
+420 800 101 029
Biorezonance je účinná bezbolestná metoda založená na přeměně frekvenčních obrazů zodpovědných mimo jiné i za závislosti na nikotinu, alkoholu a jiných drogách. Biorezonanční terapie má za cíl vrátit do organismu léčivé terapeutické vlnění, které působí proti příčinám nemoci či závislosti. Revitália - antinikotinové centrum se zabývá odvykáním kouření a léčbou dalších závislostí právě za pomocí biorezonance přístrojem Bicom podpořené terapií bachovými esencemi.  Co je možné vyléčit pomocí biorezonance?  závislost na nikotinu, alkoholu a jiných drogách alergie, ekzémy, vyrážky a záněty kůže autoimunitní onemocnění choroby způsobené plísněmi a parazity nemoci vnitřních orgánů hormonální nerovnováha a menstruační bolesti úrazy, zlomeniny, popáleniny nadváha Pobočky Revitália - antinikotinové centrum najdete nejen v Hradci Králové, ale také ve městech Praha, Liberec a Plzeň. 

Nikotinové báze IMPERIA pro e-liquidy Re-Dym Group s.r.o.

Čapkova 1518, 735 06 Karviná - Nové Město
+420 731 077 869
Ať už přecházíte z klasického kouření na moderní způsob elektronických cigaret nebo jste už zkušený uživatel, potřebujete kromě elektronické cigarety také náplň, tzv. e-liquid. Ten můžete zakoupit buď hotový nebo si namíchat vlastní. Že to zní složitě? Nebo máte obavu, že to bude finančně či časově náročné? Opak je pravdou. Vlastní liquidy jsou levnější než kupované a navíc si uděláte náplň přesně dle Vaší chuti. Pokud umíte udělat vodu se sirupem, umíte si namíchat i vlastní liquid. Potřebujete k tomu jen základní bázi s obsahem nikotinu (případně bez nikotinu) a speciální aroma, vhodné na přípravu vlastních e-liquidů. Obojí zakoupíte na www.cigaretabeztabaku.cz  Oficiální distributor nikotinových bází IMPERIA Firma Re-Dym Group s.r.o. se zabývá vším, co se týká elektronických cigaret a náplní už více než 5 let. V roce 2015 jsme do naší nabídky zařadili české báze a aromata pro přípravu vlastních náplní do elektronických cigaret – e-liquidů. Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že česká značka IMPERIA je špička ve svém oboru a zároveň je to kvalita za rozumnou cenu. Nikotinové báze e-NicoPharm se vyrábí ve státem schválené farmaceutické laboratoři. Profesionalita, zkušenosti laborantů a nejpřísnější české normy jsou zárukou vysoké kvality těchto produktů. Základní suroviny (Propylen glykol (PG), rostlinný Glycerol (VG) USP jakostní třídy a nikotin 99,99%  nejvyšší farmaceutické kvality) se míchají za pomoci ultrazvuku. Báze jsou absolutně bez chuti a zápachu. Přidáním aromat tak můžete vytvořit e-liquid přesně podle svých představ. Pokud jste obchodník s elektronickými cigaretami, rádi Vás přivítáme na našem velkoobchodním webu www.redym.cz.

Zažívací potíže a průjem u králíků. Na co dávat pozor?

Dobrý den... Chtěla jsem se zeptat mám tři kraličky zakslý a poslední dobu často trpi na průjem ale druhý den ...

Spánková paralýza dokáže pořádně vyděsit

Podařilo se mi získat svého manžela s pomocí doktora kouzel jménem dr Ajayi, když jsem zjistil, že ho okouzlil...

Jak se vyrovnat s rozchodem?

provedeno :) diky za upozorneni . Redakce SZ

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url]
https://www.seznam.cz/ ...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...