Letní horoskop 2024

Letní horoskop 2024: Na co se můžete těšit o prázdninách a koho pohltí letní láska?

Léto je v plném proudu a konečně začínají také prázdniny. Jaké letos budou? Vyrazíte někam na slunnou dovolenou? Je čas konečně si odpočinout, odreagovat se a zbavit se běžných denních starostí. Velký letní horoskop 2024 pro všechna znamení zvěrokruhu prozradí i to, kdo se může těšit na romantický románek či velkou letní lásku.

Po letním slunovratu jsme stále ještě citlivější. Může za to vládnoucí vodní znamení Raka. Naše emoce probublávají rychleji než obvykle. Můžeme se cítit unavení a líní. Přesto šťastní, že je tu konečně léto a tudíž i vidina pořádného odpočinku. Zkuste mluvit o vašich potřebách. Když budete k lidem okolo sebe upřimní a otevření, pomůže vám to překonat všechny překážky, kterým budete v tomto období čelit.

Letní horoskop: Beran

Jste připraveni splnit si své sny, milí Berani? Vaším hlavním mottem je potěšení a kreativita. Budete si užívat. Letní horoskop vás vyzývá, abyste trávili více času s lidmi, kteří vám jsou nejdrazší. Dovolenou byste si měli naplánovat takovou, aby byla opravdu relaxační. Žádné poznávání památek nebo chození po horách, ale jednoduše nicnedělání a odpočinek. Druhý prázdninový měsíc, 19. srpna, budete řešit práci. Je možné, že narazíte na nějaké problémy. Dokážete je však vyřešit. Někdo jednoduše přijde na snadné řešení, jiný si najde novou a lepší práci.

Čtěte také:

Dovolená podle horoskopu: Jakou destinaci byste měli rozhodně navštívit?

Doplňky stravy podle horoskopu: Které vitamíny, minerály a další cenné látky byste měli tělu dodávat?

Pracovní horoskop 2024: Sklidíte ovoce své dlouhodobé práce. Budou příležitosti na posun, ale i na změny. Co připravily hvězdy právě vám?

Letní horoskop: Býk

Býci, připravte se na příliv aktivity a dobré nálady. Nevýhodou je snad jen to, že se váš život přes prázdniny značně zrychlí. Budete mít pocit, že všechno ubíhá tak nějak dvakrát rychleji. Posílíte vztahy se svými sousedy, ostatně měli byste vůbec s lidmi ve vašem okolí začít více komunikovat. A je celkem pravděpodobné, že mezi nimi potkáte i někoho zajímavého. Letní horoskop uvádí, že by mohla přeskočit i jiskra. 

Letní horoskop: Blíženci

Rozmazlujte své smysly. Přicházejí k vám peníze a o prázdninách rozhodně nebudete trpět nouzí. Tak co kdybyste konečně vyrazili na pořádnou dovolenou? I když letní horoskop spíše předpokládá, že peníze využijete na rekonstrukci nebo budete utrácet za neobyklé a drahé věci. V půlce srpna se těšte na obrovský romantický zážitek!

Letní horoskop: Rak

Raci, nebojte se stát letos v létě ve světlech reflektorů. Pozornost upoutáte, kamkoliv vkročíte. Zvedne vám to sebevědomí a inspiruje vás to k tomu, abyste následovali své skryté ambice. Je také skvělý čas absolvovat nějaký kurz nebo workshop, který vás posune směrem, který je vám milý. A pozor: letní horoskop uvádí, že během prázdnin máte šanci na nějaký úplně nový vztah. Teprve ten vám bude konečně dávat smysl.

Letní horoskop: Lev

Chcete být pořádně vidět? Nejdřív byste se měli spojit a domluvit se svým vnitřním hlasem a zamyslet se na tím, kde a jak hodláte utrácet svou energii. Během prázdnin se můžete cítit trošku nekomfortně, ale to je v pořádku. Procházíte malou proměnou, díky které vám roste hustá hříva. V srpnu budete mít šanci dohnat, všechny své sliby a závazky. Podaří-li se vám to, získáte zpět důvěru přátel a kolegů.

Letní horoskop: Panna

Váš sociální kalendář bude naprosto plný, milé Panny. Zapomeňte na odpočinek o samotě. Ostatně to není ani vaším cílem. Budete celé prázdniny obklopeni lidmi. A budete dokonce i sami vymýšlet další akce a aktivity. Užívejte si to. letošní prázdniny jsou krásným obdobím roku, kdy se můžete věnovat vzrušujícím a vášnivým akcím či projektům. Dejte volný průchod své kreativitě. A jak uvádí letní horoskop, ani volná láska vám nebude cizí.

Letní horoskop: Váhy

Jste na absolutním vrcholu, milé Váhy. Všechno šlape, jak má. Rychle dolaďte dovolenou a vyrazte někam za sluníčkem. Rozhodně na ničem nešetřete. Objednejte si letecký zájezd a na místě s all inclusive. Zasloužíte si odpočívat. Skvělé zprávy má letní horoskop i pro ty, kteří si hledají novou práci. Najdete a dokonce budete mít lepší pozici než jste měli doposud. Bude to naplňující zaměstnání s velice slušným platem.

Letní horoskop 2024

Letní horoskop: Štír

Změna tempa na letní mód pro vás bude transformační. Hvězdy vám servírují cestování, vzdělávání a rovněž spousty času na investice do vášní a zájmů. Pokud máte pocit, že jste stále na místě, využijte prázdniny k tomu, abyste se vydali na neprobádané území. Vystavení se řadě nových situací, nápadů a postupů můžete položit základy úspěchu. Letní horoskop vidí i nějaké pozvání. Může to být flirt nebo třeba časem i něco víc.

Letní horoskop: Střelec

Jste připraveni podstoupit změnu, milí Střelci? Jestli ne, tak se honem připravte, jelikož hvězdy už vaši kompletní transformaci připravují. I když budete mít pocit, že byste raději udělali krok zpět a stáhli se ze společenské scény, rozhodně neposlouchejte. Ničili byste si svůj osobní růst. Všímejte si všeho nového, i toho, co se naučíte. Pomůže vám to pomoci čelit některým problémům. Prázdniny celkově budou celkově nemastné-neslané, uvádí letní horoskop.

Letní horoskop: Kozoroh

Stále hledáte svůj chybějící kousek v podnikání nebo v lásce? Hvězdy vám dodají motivaci a budete mít chuť hledat a měnit. Dokonce během prázdnin navážete smysluplné milostné spojení. Pamatujte si však jedno: ze všeho nejdůležitější je váš vnitřní hlas. Dopřejte si také trochu času o samotě. Letní horoskop vidí, že nejmoudřejší by bylo vyrazit letos na pár dní někam pryč, úplně sami. K moři, pod stan nebo třeba do hor. Je to jedno. Hlavně buďte sami se sebou a svými myšlenkami.

Letní horoskop: Vodnář

Měli byste se někam posunout, drazí Vodnáři. Začněte se trochu rozvíjet, už příliš dlouho stojíte na jednom místě. Pokud jste single, je nejvyšší čas dát si s někým rande a užít si i trochu romantiky. Rovněž byste se měli více setkávat se svými kamarády a rodinnými příslušníky. Potřebujete se v životě posunout dál. Letní horoskop proto nabádá, abyste se vrátili zpět do roku 2008. Ten byl klíčový. Na čem jste v té době pracovali? Co jste dělali? Přemýšlejte a zkuste navázat nit…

Letní horoskop: Ryby

Otevírá se před vámi velký, krásný svět k prozkoumání. Vyjděte na chvíli ze své komfortní zóny a ponořte se do věcí, kterým jste se dlouho vyhýbali. I když k nim máte sklony a máte je rádi. Umění. Přidejte se k ochotníkům, zahrajte si na piano, namalujte obraz… Věnujte se kreativitě. Zaženete deprese, které se o vás pokouší a budete se zase cítit báječně, uvolněne. Single Ryby budou potkávat zajímavé protějšky, které o ně budou projevovat zájem. To přidá na sebedůvěře. A jeďte někam k vodě. Nemusí to být nutně moře, ale potřebujete se zase na chvíli celí ponořit, abyste načerpali sílu a inspiraci.

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 14. 07. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 15. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
ÚTERÝ 16. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
STŘEDA 17. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 18. 07. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
PÁTEK 19. 07. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
SOBOTA 20. 07. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Posmrtný život: Co je po smrti? Odchází naše duše skutečně do věčné blaženosti?

Se schizofrenií nejsem v životě spokojený a štastný, žiju v neustálích obavách, ve strachu a v neduvěře k sobě...

Váhy – Horoskop 2024

Dobry den, rada čtu horoskopy ale tech reklam co tam skáče neustále ,clovek se nemuze soustředit a nastvane je...

Nejslavnější čeští řezbáři z historie i současnosti

KOntaktujte mě ohledně řezbářství-historie na: vs-sova@seznam.cz, anebo tel.723547413
S pozdravem
Soudil

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

Umělé oplodnění

Ahoj, chápu, že rozhodnutí hledat pomoc s reprodukcí může být emocionálně náročné. ...

Přrodní látky na zvýšený cholesterol

Ahoj, taky sem mel problemy s vysokym cholesterolem. Kamarad mi doporučil fermentovanou ryzi, ...
Zobrazit všechna témata

Kanna a její místo v domácí lékárně

Kanna, známá také jako Sceletium tortuosum, je sukulentní rostlina pocházející z Jižní Afriky. Tato rostlina zatím není příliš známá, ale nabízí řadu výhod. Díky svým pozitivním vlivem na zdraví si postupně nac...

Překladač s umělou inteligencí poskytne kvalitnější překlady

Bojujete občas s jazykem? Nejste si jistí v kramflecích v angličtině, nebo se sem tam setkáváte s obsahem v jiných jazycích, kterými nemluvíte? Je to běžné, překladač skoro denně používá drtivá většina lidí. Do...

6x rychlé letní dezerty se sezónním ovocem

Máte chuť na něco dobrého? Přitom ale osvěžujícího a lehkého, abyste si v horký letní den skutečně pochutnali? Račte si vybrat. Přichystali jsme pro vás vynikající a osvědčené letní dezerty, které vaše chuťové ...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Bezlepkový banánový chlebíček

Začněte tím, že si předehřejte troubu na 170 až 190 °C a smícháte si v míse tyto ingredience – rozmačkané banány, rozpuštěné máslo, krystalový cukr, vejce a vanilkový extrakt. V dalším kroku pak přidejte bezlep...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nová etapa života začíná... aneb Znovu a lépe

Taky jste v životě někdy udělali věci, na který nejste zrovna pyšný? Já mnohokrát. Ale vždycky jsem se z nich snažila ponaučit. A právě teď skončila jedna etapa, která mě celý tři roky tížila. Nebudu zastírat skutečnosti, protože můj příběh může třeba někoho inspirovat k tomu, žít líp a vyvarovat se stejným chybám. Co mě tedy posunulo dál?