Sex podle horoskopu pro jednotlivá znamení

Sex podle horoskopu: Jak jsou na tom v posteli jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Chcete vědět, jak svést Raka, zalíbit se Panně nebo jak si to maximálně užít se Štírem? Jaký mají sex podle horoskopu? Stejně jako je má každé znamení svá specifika v běžném životě, má určité charakteristické znaky i v oblasti erotična a sexu. Mrkněte se, co má dáno do vínku váš protějšek. Třeba vám to pomůže i k uspokojení vašich tajných tužeb a přání.

Dvanáct znamení horoskopu a každé je jiné. I v oblasti lásky, vztahů i sexu. Chcete vědět, jaký sex podle horoskopu vás čeká s tím, do koho jste se právě zamilovali? Jak můžete posunout hranice se svým partnerem/ partnerkou? Máte vedle sebe milovníka nebo je marné pokoušet se o jakékoliv experimentování v sexuální oblasti?

Beran (21. 3. – 20. 4.) 

Jaká má sex podle horoskopu ohnivý a impulzivní Beran? Je to dobyvatel a na všechno jde napřímo. Rozhodně se nebrání žádným experimentům ani sexu na jednu noc. Beran touží být dominantní. Svoji kořist potřebuje lovit. Není to žádný romantik, to od něj nečekejte. V pevném svazku jde ale o jedince věrného, často však také žárlivého. A nudu nečekejte. Beran je v sexu velice otevřený. Citlivým orgánem Berana je hlava. Hlazením po vlasech nebo masáží hlavy jej dostanete!

Čtěte také:

Bylinky pro ženy i muže - které pomohou s podporou hormonální rovnováhy či sexuálním apetitem?

Sex podle znamení: Zjistěte, s kým si v posteli nejvíc porozumíte

Jak okořenit partnerský život? Vyzkoušejte tantrický sex a podlehněte pomalému milování

Býk (21. 4. – 21. 5.) 

Býk je značně vytrvalý. A zkouší to tak dlouho, dokud nedostane, co chce. Rozhodně se nevzdá hned při prvním neúspěchu. Muž se chová jako gentleman a je pozorný. Je to výkonný a náruživý milenec. Žena se umí svůdně oblékat a je schopná dát cokoliv za to, aby vypadala dobře. Sex podle horoskopu by měl být u Býka pohodlný. Nečekejte rychlovky v autě, měla by to být pěkně pohodlná postel. Krom toho Býk miluje i krásné prostředí a rozkoš. Má citlivý krk, tam jej laskejte. V partnerství bývá Býk věrným a oddaným partnerem.

Blíženci (22. 5. – 21.6.) 

Blíženci jsou tak trochu rozpolcení. Jak v běžném životě, tak i v lásce. Z jejich chování nikdy nepoznáte, co vlastně chtějí. Jednou by si vás nejraději přivázali a dělali si s vámi co se jim zamane, jindy po vás ani okem nezavadí. Pravdou je, že sex podle horoskopu je u Blíženců poměrně zajímavý. Nikdy nezažijete nudu a stereotyp, vždy vás překvapí. Jsou to experimentátoři, hodně komunikují, rádi flirtují a svádí. Milují virtuální sex a naživo si rádi užijí jen tak, nezávazně. Klidně si dají sex ve třech, k tomu je nemusíte dlouho přemlouvat. V partnerství to nejsou příliš stabilní partneři. Při sexu milují dotek na pažích, ramenou a rukách.

Rak (22. 6. – 22. 7.) 

Rak je citlivé a romantické znamení. Jakmile jej zklamete nebo odmítnete, schová se do své ulity a jen tak nevyleze. Lásku i sex prožívá naplno. U tohoto znamení rozhodně nehledejte potěšení na jednu noc. Sex podle horoskopu není u Raka příliš divoký. I když určitá dávka kreativity a vášně nechybí. Nečekejte  však experimenty, ani žádné výkyvy nebo perverznosti. Na to Rak rozhodně není. Rak potřebuje jistotu, stabilitu, důvěru a rodinu. Rak má citlivá prsa, u žen i u mužů je nutné s touto partií zacházet velice opatrně. V partnerství je Rak rozhodně věrný a stálý.

Lev (23. 7. – 23. 8.) 

Divoký Lev je schopen roztrhat vás na kusy, jen se na vás podívá. Sex podle horoskopu je se Lvem plný vášně a divokosti. Je to král džungle a podle toho byste se k němu měli chovat a zacházet s ním. Je nesmírně vášnivý, náročný a dravý. Promiluje celou noc. Je to šelma a vy se mu musíte ve všem podřídit. Lev miluje experimenty i erotické hračky. Jeho partner/ partnerka musí žít v naprosté oddanosti. A plnit všechno, po čem Lev touží. V opačném případě si to totiž najde jinde. Klidně i na více místech. Do Lva není problém se zamilovat na první pohled, je pak náročnější si ho udržet.

S kým bude nejlepší sex podle horoskopu?

Panna (24. 8. – 23. 9.) 

Sex podle horoskopu není prý u Panny žádná sláva. Přílišná nuda a šeď. Nebo se to jen říká? Panna přistupuje ke svému tělu a k prožívání rozkoše, i k lásce, zodpovědně. Často technicky a prakticky. Jen tak nedá najevo své emoce a nebude překypovat vášní. Pokud se s ní však potkáte pod peřinou, zažijete něco, na co jen tak nezapomenete. Má tak vypracované milostné techniky, že při prvním dotyku roztajete. Jestliže budete Panně oddáni, zažijete něco neuvěřitelného. A budete moci začít i experimentovat, jak se vám zlíbí. Ovšem vedení nechte vždy na Panně! Panna rozhodně není znamením, které byste získali jen tak. Pokud si s vámi nemá co říct, chybí porozumění, nemáte obdobné názory, nepustí si vás k tělu. Panna potřebuje pocit jistoty. Budete-li se o ni starat a hýčkat si ji, neuvěřitelně rozkvete.

Váhy (24. 9. – 23. 10.) 

Ač jsou Váhy obvykle ve všem nerozhodné, mají rády souznění a harmonii. Nenávidí konflikty a odmlouvání. Partnera/ partnerku tudíž potřebují oddané a milující. Sex podle horoskopu musí být pro Váhy uspokojující. V dlouhodobém svazku potřebují pocit bezpečí a jistoty. Váhy potřebují protějšek, který o sebe pečuje a hezky vypadá. Stejně uhlazené mají rádi chování i v posteli. Žádnou velkou “divočinu” tedy od nich nečekejte. 

Štír (24. 10. - 22. 11.) 

Je-li nějaký žebříček nejdivočejších znamení, pak sex podle horoskopu jednoznačně ovládá Štír. Je považován za vášnivého milovníka. V posteli se s ním rozhodně nudit nebudete. Štír prožívá sexualitu i lásku skutečně na maximum. Pro tu jedinou chvíli, kterou právě prožívá, je ochoten obětovat naprosto cokoliv, klidně i svůj život. Sex je pro Štíra velice důležitý, a to i v trvalém partnerském svazku. Štír na sex neustále myslí, touží po něm, je náruživý až posedlý. Rád experimentuje a zkouší nevšední techniky. V partnerství dokáže být věrný, oddaný a doslova připoutaný ke svému protějšku. To samé ale bude vyžadovat i od vás. Nikdy mu nesmíte dát, byť sebemenší záminku, k pochybnostem. Může být pak zlý, výbušný a pomstychtivý.

Střelec (23. 11. – 21. 12.) 

Střelec není v lásce příliš věrným partnerem. Chce být nezávislý a tudíž je i poměrně nestálý. Střelce si k sobě navíc jen tak nepřipoutáte, nechce se vázat a pocit svobody je pro něj nejdůležitější ze všeho. Ač se při dobývání svého objektu zájmu chová romanticky a vášnivě, až vás uloví, začne obliba upadávat. Sex bere doslova jako sport. Má rád vzrušení. Jeho citový život je značně bouřlivý, má rád dobrodružství.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) 

Hovoří se, že sex podle horoskopu je u Kozorohů neuvěřitelnou nudou. Kozoroh je vážný, tajemný a nepřístupný. Ke všemu přistupuje až příliš zodpovědně. Ke vztahům, i k sexu. Přesto, pokud se vám poštěstí jej ulovit a získat jeho srdce, může vám nabídnout vytrvalý a náruživý vztah. I když na první pohled vypadá, že by “mouše neublížil”, když se s ním více sblížíte, můžete klidně začít zkoušet třeba SM praktiky, Kozoroha to hodně láká. V partnerství je věrný, oddaný a udělá vše, co své partnerce/ partnerovi na očích uvidí.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.) 

Nezávislý experimentátor a dobrodruh, pak by se dal popsat Vodnář. Sex podle horoskopu je s ním téměř dokonalý. Jen jej musíte nechat dělat všechno, co chce on. A dejte mu svobodu. Žádné “zastřihování křídel”. Vodnář je nezkrotný a rád porušuje pravidla. Právě u Vodnářů se často objevují sexuální odchylky či nestandardní sexuální chování. S Vodnářem si vyzkoušíte všechno, po čem toužíte. Rád se miluje na neobvyklých místech, stereotyp ho ubíjí. Ovšem pozor, Vodnář často bývá promiskuitní, nestálý a není výjimkou, že si hledá potěšení mimo vztah

Ryby (20. 2. – 20. 3.) 

Největšími romantiky jsou právě Ryby, alespoň se to tak tvrdí. Jsou citlivé, vnímavé, smyslné a lásku prožívají skutečně naplno. Sex podle horoskopu je s Rybou neuvěřitelným zážitkem. Jak partnerský vztah, tak i sex jsou pro ně nesmírně důležité. Potřebují cítit harmonii, soulad a naladění se na svého partnera/ partnerku. Mají bohatou fantazii, v lásce jsou tvůrčí a nebojí se experimentovat. Zbožňují masáže a hlazení po těle. Rychlovkou Rybu nikdy neoslníte, musíte na to jít cestou romantiky. Předehra, hrátky, mazlení a třeba i tantrické milování. Ryby potřebují cítit propojení, jinak si vás ani nevšimnou. V partnerství jsou to oddaní, milující a věrní partneři. Nesmíte je ale zanedbávat, oblast sexu je pro ně velice důležitá.

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PÁTEK 02. 12. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 03. 12. 2022
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
NEDĚLE 04. 12. 2022
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 05. 12. 2022
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
ÚTERÝ 06. 12. 2022
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
STŘEDA 07. 12. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ČTVRTEK 08. 12. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích, dnes je úplněk. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch vám…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Radek Brychta
Radek Brychta provozuje prodejnu, která se…
Gynekologie a porodnictví Mudr. Jaroslav Krenčík
Hledáte v Chlumci nad Cidlinou zku…

Dýně Hokaido – recepty: 12 skvělých receptů z dýně Hokaido, které z vás udělají mistry kuchaře!

Bábovka je super. Jen jsem do ní nedala kakao, ale rozinky a na kousky nakrájené vlašské ořechy.

Body shaming nelze podceňovat. Jak se bránit kritice týkající se tělesných proporcí?

Sladěte dámský kabát se stylovými botami a kozačkami a vytvořte dokonalý elegantní vzhled. Pokud však chcete v...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...

likvidace hlubokokořenících vytrvalých plevelů

Dobrý den, kdy je prosím vás nejvhodnější období pro mechanickou likvidaci šťovíku n...

Domácí péče o lámavé nehty

Potřebovala bych poradit. O nehty se poslední dobou snažím dobře pečovat. Umělé nehty m...

okna

Když jsou špinavá.
Zobrazit všechna témata

Jste s partnerem spřízněné duše? Tyto indicie vám napoví

Spřízněné duše jsou dle mnoha definic lidé, kteří hluboce souzní a vzájemně si poskytují bezpečí, bezděčnou lásku i pochopení. Pokud na ně věříte, bude vás tento článek zajímat! Podle jakých charakteristik pozn...

Udržte si pozitivní myšlení navzdory šedi zimních dní! Jak na to?

Pozitivní myšlení se v chladných měsících udržuje o dost obtížněji. Šeď zimních dní nám totiž nedává tolik slunečních paprsků, které bychom potřebovali. Přesto všechno si můžete udržet hladinu své energie na do...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Nastává adventní čas. Jak ho využít ve vlastní prospěch?

Adventní čas započne v roce 2022 poslední listopadovou nedělí, tj. 27. 11. Mnozí věřící lidé v něm vidí hluboký význam příchodu Ježíše Krista na tento svět. Vánoce jsou vlastně oslavou narození Ježíška, který l...

Hrníčkové vánoční perníčky

V menším hrnci si zahřejte mírně Heru a rozmíchejte v ní i med a moučkový cukr. Poté do tekutější a zchladlé směsi vsypte prosátou hladkou mouku, kypřící prášek, mletou skořici, perníkové koření a doplňte vajíč...

Výchova psa není snadnou "disciplínou". K jakým nejčastějším chybám dochází?

Výchova psa se stává čím dál častějším tématem, neboť koronavirová krize způsobila hromadné pořizování domácích mazlíčků do rodin. Pokud jste zodpovědným a milujícím majitelem psa, jistě se budete chtít v tomto...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Ovocná bublanina našich babiček: Inspirujte se osmi recepty!

Ovocná bublanina má své stále místo v mnoha českých rodinách. Tradici jejího mlsání zpravidla zahájily šikovné prababičky a babičky, které se vskutku uměly u plotny ohánět! Inspirujte se tedy jejich recepty a u...

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???