Blíženci - horoskop 2016

Blíženci - horoskop 2016blizenciBlíženci jsou milí, rychlí, výřeční a pohotoví. Nestojí však právě nohama na zemi, nestálost a proměnlivost je jejich základní vlastností.

Dvojčata, která symbolizují toto znamení, připomínají jistou rozdvojení, která může vyvolávat až pocity schizofrenie. Proměnlivá osobnost Blíženců může skutečně mísit realitu a sny, skutečnost a iluze – tedy vše, co považují tito lidé za skutečné s tím, o čem jen sní a co si přejí. Zvyknout si na nějakou výraznou životní změnu je pro ně proto lehčí než pro ostatní znamení. Díky obratnému komunikačnímu talentu se obvykle uplatňují v médiích a při styku s veřejností. Blíženci se dokáží ze všeho vymluvit.

Často mají problém připoutat se k jednomu místu nebo k jedné životní filosofii. Čím hůře však snáší stereotyp, o to více dokáží být přátelští, zábavní a dychtiví po novinkách. Jsou dobrými a vtipnými kamarády, ale nemají trpělivost s konzervativními lidmi, až v pozdějším věku jsou schopni připustit, že bez nějakých těch základů se jejich život neobejde. Milují experimenty a rádi vyměňují staré za nové a nevyzkoušené.

Blížence by měl čekat spíše poklidný rok, a to zejména v první polovině roku. Druhá polovina roku bude možná poněkud strastiplnější. V jedné oblasti by se však Blížencům mělo dařit dozajista po celou dobu, a tou oblastí je láska a vztahy. Pozitivní změny nastanou i v kariéře Blíženců, i když se budou jevit zpočátku tyto proměny trochu krkolomně a ne vše bude vypadat zprvu na dobré cestě, vše se v pozitivní obrátí.

Blíženci - horoskop na rok 2016 radí myslet do budoucna

Stabilitu a poklid první poloviny roku využijte k rozhodnutím, na která jste dříve neměli čas, plánujte do budoucna, myslete na finanční zajištění a bydlení. Jaro bude hodně o vztazích, v rodině si budete užívat v harmonii a případné partnerské neshody zvládnete překonat pohodovou konverzací a otevřeným řešením situace. Pomůže vyrazit na společnou večeři nebo výlet, rozhodně zapomeňte na tvrdohlavost nebo snad agresivitu.

Druhá polovina roku bude pro Blížence ve znamení rozumu

Zvažujte své síly v práci, možná si toho na sebe nakládáte až moc, snažte se vyhýbat stresu a nezanedbávat partnera. Přelom roku bude asi trochu hektický a neklidný, ale druhá polovina roku by měla být pro Blížence více rozumová. Urovnejte staré spory a těšte se zase na poklidnější časy, které přicházejí. V kariéře budete mít možnost dosáhnout svých cílů a konec roku bude hlavně v kruhu rodinném.

Horoskop - leden 2016

Začátek roku bude pro Blížence mírný a poklidný, na jejich vkus možná až moc, ale bude to doba nabírání nových sil pro nadcházející měsíce.

Horoskop - únor 2016

Únor už bude poněkud aktivnější, najdete si nového koníčka. Možná víte o něčem, po čem už dlouho toužíte, ale ještě jste si to nedopřáli. V únoru novým záležitostem hvězdy přejí, tak neotálejte.

Horoskop - březen 2016

Začátek jara bude pro tyto zrozence příjemný, dost možná si budou jarní měsíce užívat s novou láskou po boku a plní energie.

Horoskop - duben 2016

Věnujte se cvičení a prevenci onemocnění. Je to ten pravý čas začít třeba běhat nebo posilovat. Nezahálejte.

Horoskop - květen 2016

Ve vaší kariéře dochází ke změnám, které mohou možná vypadat na první pohled krkolomně, ale ničeho se neobávejte. Vše dobře dopadne.

Horoskop - červen 2016

Červen Blíženců se ponese v duchu klidu a pohody.

Horoskop - červenec 2016

I v červenci se Blížencům bude dařit, pozor však na adrenalinové sporty a rizikové aktivity, hrozí zvýšené nebezpečí úrazu, který by vás na nějakou dobu docela zpomalil.

Horoskop - srpen 2016

Věnujte se partnerovi a rodině, pokud zvažujete stěhování, konec léta a začátek podzimu pro ně bude z celého roku nejvhodnější.

Horoskop - září 2016

V měsíci září by se neměli Blíženci zbytečně stresovat, nejen, že jim to nepomůže, ale navíc by se to podepsalo na jejich zdraví.

Horoskop - říjen 2016

Během října hrozí Blížencům drobné partnerské rozepře, vezměte svůj protějšek do kina nebo na procházku, jistě si ho brzy udobříte.

Horoskop - listopad 2016

Dodržujte slovo a dotáhněte do konce záležitosti, které jste nestihly v tomto roce dokončit, budete se pak cítit klidnější.

Horoskop - prosinec 2016

Konec roku a vánoční čas proběhne v poklidu rodinného krbu, neodmítejte pomoc svým blízkým, jistě vám budou v nelehké situaci vděčni za podporu.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 16699x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte