Odstraňte z těla škodlivé látky a nastartuje svůj imunitní systém pomocí metody naturopatie

PR článek

Fotolia_54961355_XSNaše tělo obsahuje mnoho škodlivých látek, nečistot a usazenin, které zapříčiňují oslabení imunitního systému. Tyto odpadní látky současně s psychosomatickými vlivy jsou původci většiny onemocnění. Pokud navíc zbavíme tělo virů, škodlivých bakterií a parazitů, budeme se cítit mnohem lépe. Když tělu ulevíme od odpadních látek a usazenin, dodáme mu potřebné živiny a imunostimulanty, upravíme vhodně jídelníček, tělo pak zmobilizuje potřebnou energii a posílí se imunita. V těle začíná přirozený samoozdravný proces.

Komplexní detoxikace organismu pak často vede i k odstranění těch onemocnění, se kterými si nepomohla ani moderní medicína. Metoda naturopatie spočívá v komplexní péči o fyzické tělo, mysl i duši, využívá přírodní cesty k detoxikaci organismu a zlepšuje kvalitu života po fyzické i psychické stránce.

Jelikož většina zdravotních potíží má prapůvodní příčinu v hlavě (stres, traumata, strach, nezpracované emoce), je nutné také pracovat s psychosomatikou člověka. 

Naturopatie – detoxikace organismu přírodní cestou

Možná jste se snažili vyřešit své zdravotní problémy polykáním velkého množství léků a antibiotik, které ale nezabraly, nebo zabraly jen dočasně. Pokud jste často nemocní a nepomáhají vám léky ani potravinové doplňky či kapičky, je na čase obrátit se na samotnou přírodu a využít všech možností, které nabízí. Naturopatie je čistě přírodní metoda, v rámci které se nevyužívají žádná antibiotika ani chemické preparáty. 

Cílem metody naturopatie je očištění organismu přírodní cestou. Metodou naturopatie pacienti docílí komplexního pročištění střev a zažívacího traktu, jater, žlučníku, ledvin i všech dalších orgánů, to vše samozřejmě bezbolestnou cestou. Tato očista vede k nastartování imunitního systému, který, je-li v dobré kondici, disponuje samo-uzdravovací a regenerační schopností.  

Způsoby pročištění organismu

Jednoduchým způsobem, jak provést alespoň základní detoxikaci, je zapracovat na svém jídelníčku. Pokud se vyhnete nezdravým potravinám, výrazně napomůžete samočisticí schopnosti organismu a odpadní látky se z těla snáze vyplaví.

V těle se však bohužel nachází i těžké kovy či dlouhodobě usazené nečistoty, kterých se samovolně nezbavíme. Na řadu pak přichází odborník ovládající metodu naturopatie, který přesně ví, jak se takových látek zbavit. Pročištění organismu probíhá především nasazením přírodních produktů, které se o to postarají. Na prvním místě je produkt, který funguje jako kartáč a pomůže škodlivé látky vyplavit do krevního řečiště. Na druhém místě je doplněk, který umožní tyto látky v krevním řečišti navázat na sebe a vyloučit močí i stolicí ven. A na třetím místě stojí přírodní produkt, který odkyselí organismus a doplní tělu důležité minerály. 

Co vše v těle způsobují paraziti, bakterie či viry

Nahromadění odpadních toxických škodlivin v těle vede k oslabování imunitního systému. To umožňuje parazitům, bakteriím či virům jejich snazší množení. Bohužel, paraziti, bakterie, viry způsobují mnohé zdravotní komplikace a prohlubují oslabování imunitního systému a vznik onemocnění. Způsobují například:

 • časté infekce dýchacích cest, zahlenění
 • vaginální mykózy nebo výtoky
 • plísně, ekzémy, lupy, svědění kůže, otoky, vypadávání vlasů
 • bolesti hlavy, kloubů a dalších částí těla
 • podrážděnou náladu, nervozitu
 • alergické reakce, astma
 • žaludeční vředy

Cíle a principy naturopatie

Naturopatie je metoda alternativní medicíny, u které je hlavním cílem dosažení celostního zdraví. Za jejím vznikem stojí Hanry Benjamin, který v USA v roce 1936 poprvé definoval základní principy této alternativní metody. Metoda staví na předpokladu, že všechny choroby vznikají značným hromaděním škodlivých toxických látek v těle. Pokud tělu pomůžeme správným způsobem zbavit se těchto látek, bude dost silné na to, aby se s chorobami vypořádalo samo. Silný imunitní systém je však naprostý základ. 

Proto je pro metodu naturopatie nejdůležitější očista organismu – detoxikace. Detoxikaci organismu je třeba provádět pouze přírodními metodami, použití chemických přípravků či léků k očistě těla není na místě. Je třeba říci, že naturopatie nenahrazuje lékařskou péči, může však být jejím skvělým doplněním. Analýzou zdravotního stavu z živé kapky krve, likvidací parazitů a vyčištěním těla od odpadních látek, lze docílit očisty na úrovni fyzického  těla. Prací na psychice člověka s kvantovou vlnou ve změněném stavu vědomí „Alfa“, následnou změnou myšlení, mluvení a chování, lze docílit očisty na úrovni emocí i duše. Ačkoliv je metoda naturopatie značně rozšířená v zahraničí a především na území USA, u nás se jí zabývá jen málo odborníků. Profesionální služby vám poskytnou např. ve Studiu Naturopatie Ostrava, kde se metodě věnují podrobně a mají s ní bohaté zkušenosti.  

Studio Naturopatie Ostrava

Profesionální Studio Naturopatie Pavly Novotné v Ostravě se dlouhodobě zabývá prováděním metody naturopatie, se kterou má bohaté zkušenosti. Poskytuje odborné poradenství a pomůže s kvalitní a účinnou detoxikací organismu s pomocí přírodních prostředků. Pacientům rovněž pomáhá s překyselením organismu, poskytuje služby v oblasti psychosomatiky či radí, jak se zbavit parazitů v těle a dlouhodobě usazených nečistot a toxických látek. 

Mimo to disponuje plazmovým generátorem, který pomocí přesně řízených pulzů ničí viry, bakterie i parazity. Vývoj zdravotního stavu a probíhající detoxikaci průběžně kontroluje analýzou živé kapky krve. Ze vzorku lze pod Darkfield mikroskopem vysledovat zdravotní pokroky a optimalizovat tak další vývoj. Pomocí přírodních moderních metod vám Studio Naturopatie pomůže:

 • pročistit střeva i zažívací trakt a odkyselit organismus
 • zlepšit funkci imunitního systému
 • vyčistit játra, žlučovody, žlučník
 • zregenerovat cévní systém a žíly
 • srovnat si hormonální hladinu
 • naučit se dodržovat základní principy zdravé vyvážené stravy
 • vyřešit mnohé psychické problémy, které úzce souvisí s problémy fyzickými 

Naturopatie patří do skupiny specifických oborů a vyniká především svou ucelenou koncepcí, která zajistí celkové zdraví člověka. Odborníci, kteří mají bohaté zkušenosti s touto metodou, vás naučí, jak se ke svému tělu chovat a udělat pro něj to nejlepší. Bude pak plné energie a dostatečně silné na to, aby se svépomocí vyrovnalo s parazity v těle, viry, bakteriemi i jinými zdravotními problémy. Musíte však pro něj udělat to nejlepší a v první řadě jej zbavit veškerých odpadních toxických látek.

pavla novotná analýzaNaturopatka Pavla Novotná

Zkušená naturopatka Pavla Novotná o naturopatii

Naturopatie je metoda alternativní medicíny, která je založena na procesech odstranění veškerých škodlivin i odpadních látek v těle a účinné detoxikaci organismu. Současně je také nastartována správná funkce imunitního systému - to vše přírodní cestou bez použití jakýchkoli chemických léků nebo dokonce antibiotik.

Jde tedy o komplexní péči, která je vhodná pro všechny, kteří by rádi doplnili ztracenou energii, zbavili se zdravotních i psychických potíží a obecně zlepšili kvalitu svého života.

Tato metoda nenahrazuje lékařskou péči.

Nejčastější potíže, které odstraňuji pomocí naturopatie:

 • Přírodní detoxikace celého těla (čištění střev a střevních kalů, očista jater, žlučníku a žlučových cest, čištění cév, očista těla od těžkých kovů, chemikálií i veškerých usazenin),
 • Likvidace virů, baktérií a parazitů bez použití antibiotik a chemikálií (chřipky, angíny, nachlazení, chlamýdie, helikobakter, borélie, toxoplasma, herpesviry - opary, papillomaviry - bradavice, salmonelóza, mononukleóza, různé druhy streptokoků, roupi, škrkavky, likvidace veškerých zánětů např. záněty střev, močového měchýře, gynekologické záněty, zánět dutin, hrtanu, zánět středního ucha, zánět průdušek, průjem, Candida albicans i jiné druhy plísní apod.)
 • Pomáhám lidem řešit únavu, deprese, překyselení organismu, ekzémy i jiné kožní potíže, bolesti kloubů, bércové vředy, migrény, cysty, hormonální poruchy a nerovnováhu, tetanii, žaludeční vředy, autoimunitní onemocnění, posiluji imunitu apod.
 • Provádím analýzu živé kapky krve pod Darkfield mikroskopem, kde si klient může okamžitě po odebrání vzorku kapky krve z prstu, sledovat své aktuální zdravotní pokroky na monitoru každý měsíc na vlastní oči.

Čím se liším od konkurence:

 • Nedělám ze zdraví byznys.
 • Mým hlavním cílem je skutečně pomoct klientovi vyřešit problém, se kterým ke mně přišel k jeho úplné spokojenosti.
 • V mé poradně se každému klientovi pečlivě věnuji a provázím ho jeho zdravotní i osobnostní proměnou po celou dobu, co na sobě pracuje po všech stránkách.
 • Beru člověka jako celek. Tzn. fyzické tělo a jeho symptomy, psychiku a emoce i mozek a způsob myšlení. To vše neoddělitelně patří k sobě.
 • Pomáhám lidem se správným jídelníčkem, pitným režimem a novým životním stylem.
 • Pomáhám zlepšit psychiku klientů a přes psychosomatiku učím klienty rozumět svému tělu a najít pravou příčinu nemocí, která má vždy spouštěč v hlavě a v nesprávných vzorcích myšlení, mluvení a chování.
 • Pracuji s kvantovou vlnou ve vědomí „alfa“, kde jsou lidé schopni za pomoci kvantové terapie vytáhnout věci ze svého podvědomí na vědomou úroveň, rozklíčovat je, pochopit a pak uvědoměle měnit svou realitu (Matrix) a špatné návyky k lepšímu.
 • Pracuji se všemi věkovými kategoriemi z celé oblasti republiky.

Naturopatie je velmi specifický obor, který je výjimečný tím, že má ucelenou koncepci pro celkové zdraví člověka. Přírodní a bezbolestnou cestou děláme „generální úklid“ těla od všech druhů odpadních látek a usazenin, posilujeme imunitu, likvidujeme parazity a spoléháme na genialitu lidského organismu a jeho schopnost samoléčby.

Příběh:

 1. Přišla za mnou 21 letá vysokoškolačka se sníženou imunitou a těžkými záchvaty tetanie. Kromě velmi častých onemocnění jako je nachlazení, angína, zánět průdušek apod., se u této slečny tetanie projevovala tak, že při vdechnutí něčeho aromatického (vůně, zápach), slečna ochrnula od pasu dolů na 6-8 hodin a vůbec nemohla chodit. Toto jí velmi komplikovalo život i školní docházku. Během sedmi měsíční naturopatické detoxikaci a likvidaci baktérií a virů, jí tetanické záchvaty naprosto ustaly (už po čtyřech měsících) a nevrací se dodnes a slečna je šťastná, že má mnohem silnější imunitu a konečně už nebývá nemocná.
 2. Přišla za mnou maminka s roční holčičkou, která měla od narození ekzém. Přes veškerou péči lékařů a moderní medicíny, ekzém holčičce stále nemizel. Po naturopatické detoxikaci mnou doporučenými přírodními produkty, holčičce ekzém zmizel za dva měsíce. Už je to více než dva roky a ekzém se nevrací.

Stáhnout v PDF

Přečteno: 2571x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Lunární náramek Hematit + Křišťál

Náramek z minerálů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Lunární náramek Malachit + Onyx

Náramek z minerálů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 420 Kč

Aimil Ashwagandha 60kps.

REGENERACE ORGANISMU Ashwagandha je v ajurvédě přírodní adaptogen, který…

Cena: 239 Kč

SODALIT náramek sekaný

Náramek  ze sekaných, tromlovaných kousků sodalitu, navlečených na gumičce…

Cena: 49 Kč

Lunární náramek Onyx + Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Lunární náramek Růženín + Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte