Horoskop 2024

img

Váhy – Horoskop 2024

Horoskop 2024 předpovídá, že tento rok bude pro zrozence Vah v mnoha ohledech dobrý. Hvězdy očekávají posuny v oblasti kariéry, vzdělávání i financí. Celkem bezproblémový očekávejte i rodinný a milostný život. Čeká vás láska i romantika. Určitá hořkost však může vládnout mezi sourozenci, se kterými nemáte dobrý vztah. Je možné, že budete mít nějaké konflikty ohledně rodinného majetku. Kvůli tomu můžete následně řešit i nějaké potíže v manželském životě. Je rovněž možné, že vás v tomto roce čeká nějaká zásadní změna. Čeho se bude týkat, nechávají hvězdy schované pod pokličkou.

Horoskop 2024 také uvádí, že vás čeká spousta radosti a nadšení. Budete si plnit své sny. Soukromé i pracovní. A můžete se setkat s někým, koho jste už dlouho neviděli. Udělá vám to obrovskou radost. Hvězdy prozrazují, že budete hodně cestovat.

Projděte si i podrobnou charakteristiku Vah jako znamení zvěrokruhu.

Horoskop Váhy – Leden 2024

V letošním roce budete mít spoustu nových pracovních příležitostí, nepromarněte je. Horoskop 2024 vám otevře projekty, díky kterým budete moci vydělat spostu peněz a naučíte se i mnoho nových věcí. Otevřou se vám dveře do světa a budete hodně cestovat. Získáte nové kontakty, které se vám v budoucnu budou hodit. Jste-li zaměstnanci, pak vás čeká skvělé období až do konce května. Můžete být dokonce povýšeni nebo můžete získat vysněné místo, po kterém už dlouho toužíte. Pozor ale na nachlazení, posilujte svůj imunitní systém. Dodávejte tělu pravidelně vitamíny C, D a zinek. Snažte se jíst čerstvé a fermentované potraviny.

Horoskop Váhy – Únor 2024

Je vhodná doba pro vaše finance. Můžete hodně vydělat i uspořit. Je jen na vás, jak s penězi aktuálně naložíte. Rozhodně jich nemáte nedostatek. Co se financí týče, je nad vámi planeta štěstí, raduje se horoskop 2024 a dodává, že až do konce dubna to nebude jinak. Skvělé vyhlídky máte i po partnerské stránce. Hvězdy přejí novým začátkům i novým plánům. Cokoliv máte se svým protějškem v plánu, byste nyní měli uskutečnit. Věnovat byste se měli i svému duševnímu rozvoji. Máte chuť něco studovat? Pusťte se do toho klidně hned.

Horoskop Váhy – Březen 2024

Budete řešit nějaký problém s pozemkem nebo domem. Dobrou zprávou je však to, že byste měli trable rychle vyřešit. V práci můžete zazářit a budete jakými příkladem pro ostatní. Rovněž počítejte s tím, že u vás dojde během března k nějakým změnám. Ať už v oblasti lásky a vztahů, kariéry nebo zdraví. Budete nuceni překonat nějaké překážky. Pokuste se nasměrovat svou přirozenou rovnováhu a optimismus, abyste se s tím co nejlépe vypořádali. Finanční záležitosti odložte v tento čas k ledu. Není dobrá doba na jakékoliv transakce, upozorňuje horoskop 2024.

Horoskop Váhy – Duben 2024

Horoskop 2024 varuje, abyste si dávali pozor na své zdraví. Hrozí vám nějaké zdravotní obtíže či dokonce úraz. Pečujte o sebe a pokud se nějaký problém objeví, hned navštivte lékaře. Nenechejte to zajít do horšího stádia. V tento čas byste také měli nechat v klidu své peníze v peněžence a na účtu. Rozhodně není příznivá doba na nadměrné utrácení nebo investice. Kupujte jen to nejnutnější. V rodinných vztazích budete čelit nějakým sporům se svými sourozenci nebo nejbližšími. Nebuďte zbytečně impulzivní, snažte se zachovat klid.

Horoskop Váhy – Květen 2024

Květnem byste měli jen tak proplout, rozhodně není vhodný měsíc na jakékoli změny, varuje horoskop 2024. Budete nejspíše řešit dědictví či nějaké rodinné finance nebo majetek. Nebude to příliš optimistické období, jelikož budete narážet na spoustu překážek a problémů. Vyjít byste však z této situace měli ziskově. Rozhodně neočekávejte žádné ztráty. I tak to však bude bolestné a nepříjemné období, upozorňují hvězdy. V tento čas můžete také potkat někoho známého z dávné minulosti. 

Horoskop Váhy – Červen 2024

Je třeba, abyste si udělali dlouhodobé plány. Tedy alespoň na druhou půlku roku. Pomůže vám to vypořádat se s případnými problémy. Jinak máte na červen plán jasný: je nutné, abyste se věnovali vaší rodině a blízkým přátelům. V tento čas by měli být středem vašeho vesmíru, uvádí horoskop 2024. Vaše intuice je nyní na svém maximu. Věnujte jí pozornost a naslouchejte jí. Možná vyrazíte i na nějaký výlet. Měl by být ale jen v rámci Česka a cestujte ideálně vlakem. Cesty po silnici hvězdy nedoporučují. 

Horoskop Váhy – Červenec 2024

Milé Váhy, letos můžete vidět plody své tvrdé práce, kterou jste odvedli v minulých letech. Máte šanci získat nové místo nebo začít studovat vysněnou školu. Potkáte spoustu lidí, kteří vám budou v mnohém užiteční. Myslete také na to, že ne každý koho potkáte, musí mít stejné názory jako vy. Naučte se tolerovat odlišnosti. Je nutné, abyste začaly rozdíly přijímat, i když s nimi nebudete třeba právě nyní v souladu. Červenec byste také měli využít k tomu, abyste se vyšplhali co nejvýše na kariérním žebříčku. Horoskop 2024 však zároveň upozorňuje na to, abyste nezanedbávali svou emoční pohodu.

Horoskop Váhy – Srpen 2024

Tento měsíc bude pro Váhy psychicky náročnější. Budete rozladění a nebudete mít na nic náladu. Zklidnit by vás mohly kreativní činnosti. Začnete dělat v tomto směru něco, co vás bude opravdu bavit. Přinese vám to klid, radost a naplnění. Pro ty, kdož řeší obtíže v manželském životě, přijde konečné rozuzlení situace. Pokud spolu máte být, zůstanete. V opačném případě vás čeká rozchod. Čerstvě zamilovaným se bude dařit a je i reálná šance, že se společně sestěhujete. Máte-li v úmyslu vzít se, až do prosince je k tomuto kroku ideální čas. Jděte do toho, povzbuzují hvězdy.

Horoskop Váhy – Září 2024

Měsíc září po vás vyžaduje aktivitu. Hýbejte se, sportujte, začněte studovat, přihlaste se na kurz… ale dělejte něco! Neseďte doma s rukama za zády. Na co sáhnete, se vám bude dařit. Jediné, před čím hvězdy varují, jsou půjčky a úvěry. Jestliže budete například na studium potřebovat nějaké finance, zkuste se domluvit přímo s poskytovatelem. Rozhodně si nepůjčujte peníze od bank nebo nebankovních institucí. Hrozí reálné riziko, že byste se dostali do problémů se splácením. Ve všem, do čeho se nyní pustíte, se budete cítit jistí a rozhodní. Budete mít silnou touhu po harmonii a prospěch z toho budou mít vaše vztahy. Významnými tématy tohoto měsíce pro vás budou sebereflexe a osobní růst.

Horoskop Váhy – Říjen 2024

Budete-li potřebovat nějakou pomoc ve vašem osobním životě, nebojte se kontaktovat psychologa nebo kouče. Oba dva vás mohou nasměrovat na tu správnou cestu. Horoskop 2024 uvádí, že by měl být měsíc říjen hlavně o rovnováze. Přibude vám práce a možná se objeví i nějaká další zajímavá nabídka. Ale nepřetěžujte se. Pokud víte, že to budete těžce zvládat, raději odmítněte. Měli byste se také věnovat trošku více společenskému životu. Zajděte do divadla, do kina nebo třeba na nějaký koncert.

Horoskop Váhy – Listopad 2024

Moc přemýšlíte a neprospívá vám to, uvádí horoskop 2024. Zahoďte všechny myšlenky. Už jen vaše činy mohou prokázat vaše schopnosti. Investujte také čas do sebepéče a provádějte pravidelnou relaxaci. Jste-li nespokojení, pak tyto své pocity nepřenášejte do práce ani do rodinného života. Pozor na zdraví, především pak dýchací cesty. Je možné, že vás doslova “položí” nějaké respirační onemocnění. V žádném případě jej nepřecházejte, varují hvězdy. V oblasti financí máte tendence investovat v poměrně velkým rizikem. Neměli byste to dělat. Raději počkejte na vhodnější čas, ten přijde brzy.

Horoskop Váhy – Prosinec 2024

S koncem roku budete mít tendence bilancovat. Co všechno jste zvládli, co se vám povedlo nebo nepovedlo. Uvidíte, že nakonec budete se vším spokojení. Prosinec byste měli věnovat zejména vztahům a svým nejbližším. Umělecké profese získají nějakou zakázku, která jim přinese větší finanční obnos. Pro ostatní je vhodný čas na investice. Zejména tedy v druhé třetině měsíce. Studenti budou mít velice plodné období. Ve škole se jim bude dařit a mají šanci splnit zkoušky ještě před oficiálním termínem. Tak hurá do toho! A v rodinných vztazích jste spokojení a vše se daří. Vánoce i Silvestr byste měli zůstat s rodinou doma. Nikam necestujte.Diskuse k článku

  • Lili

    09:30 5. 7. 2024 0
    Dobry den, rada čtu horoskopy ale tech reklam co tam skáče neustále ,clovek se nemuze soustředit a nastvane jen odklikava “zavřít reklamu” to je strasne otravny . Jsou vsude ,zakázala bych to us to tak strasne přehání .

Lunární kalendář

NEDĚLE 14. 07. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 15. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
ÚTERÝ 16. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
STŘEDA 17. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 18. 07. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
PÁTEK 19. 07. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
SOBOTA 20. 07. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Posmrtný život: Co je po smrti? Odchází naše duše skutečně do věčné blaženosti?

Se schizofrenií nejsem v životě spokojený a štastný, žiju v neustálích obavách, ve strachu a v neduvěře k sobě...

Váhy – Horoskop 2024

Dobry den, rada čtu horoskopy ale tech reklam co tam skáče neustále ,clovek se nemuze soustředit a nastvane je...

Nejslavnější čeští řezbáři z historie i současnosti

KOntaktujte mě ohledně řezbářství-historie na: vs-sova@seznam.cz, anebo tel.723547413
S pozdravem
Soudil

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

Umělé oplodnění

Ahoj, chápu, že rozhodnutí hledat pomoc s reprodukcí může být emocionálně náročné. ...

Přrodní látky na zvýšený cholesterol

Ahoj, taky sem mel problemy s vysokym cholesterolem. Kamarad mi doporučil fermentovanou ryzi, ...
Zobrazit všechna témata

Kanna a její místo v domácí lékárně

Kanna, známá také jako Sceletium tortuosum, je sukulentní rostlina pocházející z Jižní Afriky. Tato rostlina zatím není příliš známá, ale nabízí řadu výhod. Díky svým pozitivním vlivem na zdraví si postupně nac...

Překladač s umělou inteligencí poskytne kvalitnější překlady

Bojujete občas s jazykem? Nejste si jistí v kramflecích v angličtině, nebo se sem tam setkáváte s obsahem v jiných jazycích, kterými nemluvíte? Je to běžné, překladač skoro denně používá drtivá většina lidí. Do...

6x rychlé letní dezerty se sezónním ovocem

Máte chuť na něco dobrého? Přitom ale osvěžujícího a lehkého, abyste si v horký letní den skutečně pochutnali? Račte si vybrat. Přichystali jsme pro vás vynikající a osvědčené letní dezerty, které vaše chuťové ...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Bezlepkový banánový chlebíček

Začněte tím, že si předehřejte troubu na 170 až 190 °C a smícháte si v míse tyto ingredience – rozmačkané banány, rozpuštěné máslo, krystalový cukr, vejce a vanilkový extrakt. V dalším kroku pak přidejte bezlep...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nová etapa života začíná... aneb Znovu a lépe

Taky jste v životě někdy udělali věci, na který nejste zrovna pyšný? Já mnohokrát. Ale vždycky jsem se z nich snažila ponaučit. A právě teď skončila jedna etapa, která mě celý tři roky tížila. Nebudu zastírat skutečnosti, protože můj příběh může třeba někoho inspirovat k tomu, žít líp a vyvarovat se stejným chybám. Co mě tedy posunulo dál?