Horoskop na listopad 2022

Horoskop na listopad: Předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu

Horoskop na listopad předvídá velké změny. Nejen v našich osobních životech, ale na celém světě. Toto období je časem odevzdání se, ale i posunu vpřed. Kvůli tomu, že je málo denního světla a brzy se stmívá, jsme nuceni více se spoléhat na své instinkty a intuici. Je čas pustit všechno, co nám již neslouží a co nefunguje.

Horoskop na listopad předpokládá postupné změny. V sobotu 5. listopadu si začneme všímat trhlin či problémů v našich životech. To, co již nepotřebujeme, bude bez milosti ostraněno. A někdy to může i bolet. Hned následující den ale ucítíme silnou touhu po růstu a chuť začít znovu a lépe. Poslouchejte své srdce, rozumu nedávejte přílišnou váhu. V opačném případě byste v sobě zbytečně sváděli boj, který by nikam nevedl. Vše pak vyvrcholí v úterý 8. listopadu, kdy se na obloze objeví úplněk. Osud se navrší a všechny události, které nám doposud třeba nedávaly žádný smysl, se nám ukáží v pravém světle. Najednou budeme přesně vědět, co máme dělat. Co je správné, a kterou cestou se vydat. Přesto je možné, že ještě v tento čas budou někteří pociťovat neklid a úzkosti. Nezoufejte a nepřikládejte těmto negativním pocitům velkou váhu. Odejdou stejně rychle, jako se objevily.

Horoskop na listopad: Beran

Měli byste si překontrolovat obsah své peněženky a výši zůstatku na svém účtu, radí horoskop na listopad. Nejste na tom tak dobře, jak si myslíte. Není to náhodou tím, že až příliš utrácíte? Měli byste v tomto směru zpomalit, jinak vám hrozí problém. V půli měsíce objevíte něco, co vám udělá velkou radost. A bude to zároveň začátek něčeho nového. 

Čtěte také:

Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce

Horoskop 2023

Cestovní horoskop 2023: Kam letos hvězdy zavedou vaše kroky? Podíváte se do neznámých míst?

Horoskop na listopad: Býk

Jste nuceni se přizpůsobit nové situaci v práci. Kam byste se chtěli v této oblasti posunout? Naplňuje vás vaše zaměstnání? Odpovězte si na své otázky. A jestliže se rozhodnete změnit místo svého působení, udělejte to co nejdříve, uvádí horoskop na listopad. Hvězdy vám přejí a budou vám příznivě nakloněny. Vždy a za každých okolností ale zůstaňte tím, kým jste. Nikdy byste se neměli spokojit s málem, máte na víc!

Horoskop na listopad: Blíženci

Vaše skryté myšlenky a touhy začínají pomalu, ale jistě, vyplouvat na povrch. Mnoho věcí se začne měnit s úplňkem. Vše nefunkční bude odstraněno a vy budete mít umetenou cestu k novým začátkům. Tak jste to přeci chtěli, ne? Horoskop na listopad uvádí, že vás čeká spoustu změn a nových situací, kterým se budete muset přizpůsobit. Urovnání vztahů očekávejte po 23. listopadu.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Horoskop na celý rok 2023

Horoskop na listopad: Rak

Měli byste si ujasnit, co vlastně od života očekáváte a co chcete. Je i na čase popřemýšlet o tom, zda byste chtěli potomka. Je na něj ten správný čas? Vše, pro co se nyní rozhodnete, bude v pořádku. Jste zdraví a plní síly. Přesto horoskop na listopad doporučuje přidat pohybovou aktivitu. Zajděte si do fitka a nezapomeňte navštívit také wellness centrum. Udělá vám to dobře nejen na těle, ale i na duši. V tomto měsíci budete mít i touhu po vzdělání. Nepotlačujte ji a zapište se na nějaké studium nebo alespoň na zajímavý kurz či seminář.

Horoskop na listopad: Lev

S rostoucím úplňkem se rovná a mění váš rodinný a milostný život. Je třeba dořešit vše, co vám dělá vrásky na čele. Nemyslete na nic negativního a neutápějte se ve smutku. Vzhlížejte ke světlejším zítřkům, radí horoskop na listopad. Ty totiž přijdou a nebude to tak dlouho trvat. Musíte ale pochopit, jaké jsou vaše priority. Docela by vám přišlo vhod, pokud byste se mohli věnovat nějakým kreativním činnostem. Novoluní by pak mělo být časem pro očistu těla. Dejte si nějakou příjemnou voňavou koupel a odlehčete jídelníček. 

Horoskop na listopad 2022

Horoskop na listopad: Panna

Budete řešit nějakou nepříjemnou situaci v práci a díky tomu si uvědomíte, že často věnujete svůj čas a energii nesprávným lidem nebo činnostem. Co vás v životě zraňuje? A čemu ve svém životě věříte? Hlavním tématem tohoto měsíce však bude rodina. Je na čase, abyste se více zapojili do péče o ni a vymysleli třeba i nějaké nové společné aktivity. Jste mnohem otevřenější a zranitelnější. Změny vás čekají v oblasti vztahů, uzavírá horoskop na listopad.

Horoskop na listopad: Váhy

Horoskop na listopad uvádí, že máte obrovské množství energie. Je třeba, abyste si uvědomili, co cítíte, co chce a co za potenciál ve vás je. Máte obrovskou možnost posunout se ve svém životě značně vpřed. V půli měsíce budete řešit svůj vztah se sourozenci nebo se sousedy. Bylo by také fajn, kdybyste se více zaměřili na své komunikační dovednosti. Což se takhle přihlásit na nějaký kurz?

Horoskop na listopad: Štír

Ač vás čeká poměrně náročný začátek listopadového měsíce, těšte se na úspěšný a plodný závěr. V první půli měsíce budete řešit nějakou nepříjemnou rodinnou situaci a bude třeba, abyste dokázali, že jste autoritou. Snažte se být vždy a za každých okolnosti spravedliví. V práci si budete muset nastavit určité hranice. Máte-li nápad na nějaká zlepšení a vylepšení, určitě je kolegům či nadřízeným představte právě teď. A odhoďte strachy, horoskop na listopad, vám v oblasti kariéry a práce přichystal štěstí.

Horoskop na listopad: Střelec

Hvězdy uvádějí, že vás čeká poměrně nepříjemný rozhovor s někým s příbuzenstva. Docela vás to zasáhne. Je třeba, abyste si všechna jeho slova nebrali příliš osobně, mohlo by vás to bolet. Listopadový měsíc pro vás bude vůbec téměř celý v rytmu blues. Budete hodně unavení. Jak se ale bude měsíc blížit ke svému konci, začnete se znovu cítit sami sebou a bude vám lépe. Pokud jste ochotni přijmou určité změny a přizpůsobit se novým situacím, posunete se v životě dál, uvádí horoskop na listopad. 

PROJDĚTE SI: Lunární kalendář na rok 2023

Horoskop na listopad: Kozoroh

Měli byste provést nějaké úpravy a okruhu vašich přátel. Jste sebevědomější než kdy jindy. Nebojte se lidem kolem sebe říkat, co si opravdu myslíte. Úplněk vám pomůže odkrýt některá tajemství. Rovněž byste měli opustit myšlenku, že musíte být neustále zodpovědní. Neberte všechno tak vážně. Horoskop na listopad uvádí, že si nejspíš už nyní splníte nějaký starší sen. 

Horoskop na listopad: Vodnář

Horoskop na listopad předpovídá, že budete v tomto měsíci řešit věci a události, které byly dlouho skryté pod pokličkou. Úplněk vám pomůže vyladit rovnováhu mezi domovem a kariérou. Z určitých důvodů budete více nakloněni práci, ale brzy nastane chvíle, kdy se budete muset více soustředit na svůj domov. Zamyslete se nad tím, jak chcete, aby vypadal váš rodinný život. Odpovězte si na otázky: Co v životě chci? Jaké jsou mé ambice? Máte šanci začít si plnit své fantazie, sny a nápady. Tak hurá do toho!

Horoskop na listopad: Ryby

Na začátku měsíce se budete poměrně hodně utápět ve svých emocích, citech a pocitech. Budete mít pocit sebeobětování. Úplněk ale zvýrazní mentální i duchovní vhledy, pak celou transformaci lépe pochopíte. Možná se začnete učit nějaký nový jazyk nebo propadnete umění. Ale jedno je jisté. Dostanete se do úplně jiného světa, který bude hýčkat vaši duši. Na vás je také rozhodnutí, s kým se chcete stýkat a s kým chcete být. Než přijde úplněk, budete se cítit bez energie. Pozor si dávejte na nadměrnou konzumaci jídla nebo alkoholu. Tomu se raději úplně vyhněte.

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PÁTEK 02. 12. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 03. 12. 2022
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
NEDĚLE 04. 12. 2022
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 05. 12. 2022
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
ÚTERÝ 06. 12. 2022
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
STŘEDA 07. 12. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ČTVRTEK 08. 12. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích, dnes je úplněk. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch vám…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Dýně Hokaido – recepty: 12 skvělých receptů z dýně Hokaido, které z vás udělají mistry kuchaře!

Bábovka je super. Jen jsem do ní nedala kakao, ale rozinky a na kousky nakrájené vlašské ořechy.

Body shaming nelze podceňovat. Jak se bránit kritice týkající se tělesných proporcí?

Sladěte dámský kabát se stylovými botami a kozačkami a vytvořte dokonalý elegantní vzhled. Pokud však chcete v...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...

likvidace hlubokokořenících vytrvalých plevelů

Dobrý den, kdy je prosím vás nejvhodnější období pro mechanickou likvidaci šťovíku n...

Domácí péče o lámavé nehty

Potřebovala bych poradit. O nehty se poslední dobou snažím dobře pečovat. Umělé nehty m...

okna

Když jsou špinavá.
Zobrazit všechna témata

Jste s partnerem spřízněné duše? Tyto indicie vám napoví

Spřízněné duše jsou dle mnoha definic lidé, kteří hluboce souzní a vzájemně si poskytují bezpečí, bezděčnou lásku i pochopení. Pokud na ně věříte, bude vás tento článek zajímat! Podle jakých charakteristik pozn...

Udržte si pozitivní myšlení navzdory šedi zimních dní! Jak na to?

Pozitivní myšlení se v chladných měsících udržuje o dost obtížněji. Šeď zimních dní nám totiž nedává tolik slunečních paprsků, které bychom potřebovali. Přesto všechno si můžete udržet hladinu své energie na do...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Nastává adventní čas. Jak ho využít ve vlastní prospěch?

Adventní čas započne v roce 2022 poslední listopadovou nedělí, tj. 27. 11. Mnozí věřící lidé v něm vidí hluboký význam příchodu Ježíše Krista na tento svět. Vánoce jsou vlastně oslavou narození Ježíška, který l...

Hrníčkové vánoční perníčky

V menším hrnci si zahřejte mírně Heru a rozmíchejte v ní i med a moučkový cukr. Poté do tekutější a zchladlé směsi vsypte prosátou hladkou mouku, kypřící prášek, mletou skořici, perníkové koření a doplňte vajíč...

Výchova psa není snadnou "disciplínou". K jakým nejčastějším chybám dochází?

Výchova psa se stává čím dál častějším tématem, neboť koronavirová krize způsobila hromadné pořizování domácích mazlíčků do rodin. Pokud jste zodpovědným a milujícím majitelem psa, jistě se budete chtít v tomto...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Ovocná bublanina našich babiček: Inspirujte se osmi recepty!

Ovocná bublanina má své stále místo v mnoha českých rodinách. Tradici jejího mlsání zpravidla zahájily šikovné prababičky a babičky, které se vskutku uměly u plotny ohánět! Inspirujte se tedy jejich recepty a u...

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???