Úplněk

img

Úplněk a znamení

Vládnoucí planeta: Mars Barva: červená Vůně: skořice Je-li úplněk v Beranu, je příhodný čas k dosažení rychlého úspěchu při nových…

Chcete dosáhnout nejlepších výsledků, absolvovat bezproblémovou cestu do zahraničí nebo si zajistit dobrou úrodu? Naplánujte si aktivity na dobu, kdy je úplněk v nejvhodnějším znamení, a vše vám půjde snáze od ruky. Můžete tak úspěšně pracovat na své kariéře, upevňovat vztahy se svými blízkými, věnovat se efektivně osobnímu rozvoji a podávat ty nejlepší výkony v jakékoliv oblasti vašeho života.

Úplněk v Beranu

Vládnoucí planeta: Mars

Barva: červená

Vůně: skořice

Je-li úplněk v Beranu, je příhodný čas k dosažení rychlého úspěchu při nových aktivitách. V tuto dobu je vhodné se věnovat novým projektům, energie a nadšení bude v tuto dobu vaším hnacím motorem a pozitivní výsledky se dostaví velmi brzy. Nebojte se i radikálnějších změn ve vašem životě, šance na úspěch je velmi vysoká. Úplněk v Beranu také ovlivňuje sportovní výkony a chuť soutěžit, která bude intenzivnější než obvykle. Pozor si dejte hlavně na své jednání s ostatními, neboť budete mít sklony k sobeckosti a bezohlednosti.

Úplněk v Býku

Vládnoucí planeta: Venuše

Barva: světle modrá, světle fialová, cihlově červená, růžová, zelená

Vůně: benzoin (směs pryskyřic)

Doba úplňku v Býku je vhodná k sebevyjádření a dosažení materiálních hodnot. Je tedy nejlepší čas věnovat se zajištění financí, ale také například kultivaci zahrady, aby bylo dosaženo bohaté úrody. Úplněk v Býku totiž přeje růstu v jakékoliv oblasti, ať už jde o kariéru, osobní rozvoj či oblast materiální. Pozor si však dejte na přehnanou chamtivost a neopatrnost, které by se nemusely vyplatit. Úplněk v Býku také přeje krátkodobým milostným dobrodružstvím.

Úplněk v Blížencích

Vládnoucí planeta: Merkur

Barva: modrá, fialová, žlutá

Vůně: levandule

Pokud plánujete pracovní cestu do zahraničí, je úplněk v Blížencích ideální doba. Podporuje komunikaci a usnadňuje komplikace spojené s uzavíráním dlouhodobých obchodních vztahů. Potíže při jednáních s obchodními partnery vyřešíte s lehkostí a elegancí a nenecháte se od nikoho napálit. Taktéž učení cizích jazyků je dobré naplánovat na tento čas, aby bylo rychlé a efektivní. Úplněk v Blížencích můžete využít i pro vyřešení komunikačních problémů nejen se svými blízkými.

Úplněk v Raku

Vládnoucí planeta: Měsíc

Barva: bílá, stříbrná

Vůně: heřmánek, damiána

Úplněk v Raku je úzce spjat s rodinou a mateřstvím, je tedy nejpříhodnější doba k otěhotnění, budování rodinného zázemí nebo hledání nového domova v nemateriálním smyslu. Úplňku v Raku můžete využít také pro shánění předmětů, ve kterém budete úspěšnější než jindy. Zesílené vnímání a empatie v tomto období silně podporuje věštecké schopnosti a napomáhá v upevňování mezilidských vztahů.

Úplněk ve Lvu

Vládnoucí planeta: Slunce

Barva: zlatá, žlutá, oranžová

Vůně: kadidlo

Máte-li finanční problémy, je úplněk ve Lvu příhodnou dobou pro získání potřebného obnosu. Nebude vám chybět síla, vytrvalost, odvaha a sebedůvěra. Přidá-li se správná motivace, která bude hnacím motorem, budete na nejlepší cestě k úspěchu. Úplněk ve Lvu probouzí sílu a dravost k čemukoliv, po čem už dlouho toužíte a co se vám doteď příliš nedařilo získat. Nese se ve znamení mužnosti, vůdcovství a majestátní síly.

Úplněk v Panně

Vládnoucí planeta: Merkur

Barva: zelená, šedá, černá

Vůně: citrónová tráva

Je-li úplněk v Panně, nastala vhodná doba pro změnu životního stylu a vylepšení zdravotního stavu. V tomto čase je dobré věnovat zvýšenou pozornost očistě organismu, stravovacím návykům a cvičení, výsledky těchto změn budou rychlé a trvalé. Úplněk v Panně také působí pozitivně na jakýkoliv druh manuální práce, a pokud vyvineme snahu o zajištění výnosu z jakýchkoliv aktivit, vyplatí se mnohonásobně.

Úplněk ve Vahách

Vládnoucí planeta: Venuše

Barva: světle modrá, světle zelená, lila

Vůně: růže

Nejpříhodnější dobou pro nastolení harmonie a rovnováhy v partnerství je úplněk ve Vahách. Nezadaní mají velkou šanci potkat lásku, dlouhodobější partnerství se mohou těšit na upevnění jejich vztahu. Je vhodná doba pro uzavírání manželství, ale také obchodních partnerství a smluv obecně. Jste-li s někým v právním sporu, nastal pravý čas na dosažení spravedlnosti. Úplněk ve Vahách také láká ke společenským událostem, které se ponesou ve velmi přátelském duchu.

Úplněk ve Štíru

Vládnoucí planeta: Pluto

Barva: rudá

Vůně: vrbka

Úplněk ve Štíru je správnou dobou na analýzu všeho druhu, neboť právě nyní máte velké šance nalézt pravou podstatu věci, a to ať už jde o výzkum, hledání smyslu počínání druhých nebo pochopení sebe sama. Nebude chybět potřebná koncentrace, kterou lze využít pro studium, k dokončení dlouhodobějšího úkolu nebo i na projekty, které mají zůstat v utajení. Úplněk ve Štíru slibuje také žhavá milostná vzplanutí, ovšem s navazováním vážnějších vztahů příliš nepočítejte.

Úplněk ve Střelci

Vládnoucí planeta: Jupiter

Barva: purpurová, tmavě modrá

Vůně: dřevo

Úplněk ve Střelci přeje dlouhodobým cestám do zahraničí spojených s poznáváním, objevováním a učením se novému. Přináší ochranu před nepřízní na cestách a pomáhá při osvojování si nových znalostí, dovedností a při duchovním rozvoji osobnosti. Chystáte-li se odevzdat důležitý projekt, předat nový návrh nebo odprezentovat nové nápady v zaměstnání, je úplněk ve Střelci ideální dobou k úspěšnému výsledku.

Úplněk v Kozorohu

Vládnoucí planeta: Saturn

Barva: černá, tmavě modrá, tmavě zelená

Vůně: myrha

Ambiciózní osoby by si měly počkat na úplněk v Kozorohu, aby si zajistily kariérní růst. Tato doba velmi přeje úspěchu v pracovních záležitostech a měli by ji využít i lidé nerozhodní a přehnaně skromní, aby si upevnili své pozice. Nebude vám chybět sebedůvěra, pádné argumenty a rozhodnost. Úplněk v Kozorohu se také nese ve znamení životní stability, je tedy vhodný čas pro uspořádání konfliktů a jiných problémů, které nám dlouhodobě narušují klid.

Úplněk ve Vodnáři

Vládnoucí planeta: Uran

Barva: modrá

Vůně: eukalyptus

Úplněk ve Vodnáři pomáhá při vědecké činnosti, je tedy vhodná doba pro výzkum, hlavně pokud jde o nové technologie. Osobní vývoj je podporován více než jindy, proto se věnujte studiu a pracujte na rozvoji své osobnosti ve všech oblastech. Je také příhodný čas pro upevňování nebo vytváření nových přátelství či pro zakládání skupin lidí stejných zájmů a cílů. Setkání se zajímavými lidmi v době úplňku ve Vodnáři budou dlouhodobě přínosná pro obě strany.

Úplněk v Rybách

Vládnoucí planeta: Neptun

Barva: šedá, tyrkysová, fialová

Vůně: šalvěj

Úplněk v Rybách se nese ve znamení kreativity a nových nápadů, především v oblasti umění.  Je to doba vhodná pro odpočinek, meditaci a rozjímání, nemá smysl se za čímkoliv hnát, ale nechat myšlenky plynout samovolně. Z hlediska mezilidských vztahů je úplněk v Rybách příhodným časem k setkávání s blízkými, neboť více než kdy jindy je podpořena schopnost empatie, porozumění, ale i uvědomění si vlastních nedostatků.

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!