Rok krysy a čínský horoskop 2020. Která znamení se k sobě hodí?

cina horoskop krysaKterým znamením přeje čínský horoskop úspěchy v lásce?

Rok 2020 bude podle čínského horoskopu patřit kovové kryse. Pokud jste se sami v roce krysy narodili, budete nejspíše ve svém živlu. Jaká znamení se k vám hodí?

Čínský horoskop 2020: Znamení krysy a partnerské vztahy

Rok krysy náleží k létům 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020. Pokud jste se tedy narodili v některém z těchto roků, jste krysa jako vyšitá. A jak to vypadá s vašimi partnerskými vztahy? Přečtěte si, které čínské znamení se k vám nejvíce hodí, a s kým ve vztahu zrovna moc vycházet nebudete.

Přečtěte si také velký čínský horoskop na rok 2020. Co vás čeká a na to byste se měli připravit?

Krysa s krysou:

Krysy si spolu navzájem obvykle velice dobře rozumí. Chápou svou povahu, dokáží se přátelit nebo být dobrými obchodními partnery. Někdy se ale může objevit rivalita.

Krysa s buvolem:

Buvol dokáže kryse poskytnout dobré zázemí a umí jí naslouchat. Ona jej baví a činí jeho život šťastnějším. Někdy ale kryse buvol může připadat trochu nudný.

Krysa s tygrem:

Tohle je opravdová vášeň! Obvykle na celý život, anebo, jak se říká, až za hrob. Vztah je to ale složitý a plný hádek. Partneři těžko hledají kompromisy a hrozí pořádná Itálie!

Krysa se zajícem:

Dominantní krysa si bude chtít zajíce zcela pokořit, což se mu ale vůbec nemusí líbit. Je spíše tvůrčí a touží po harmonii, krysa je na něj možná příliš velké sousto.

Krysa s drakem:

Oba jsou silní partneři, pevní v kramflecích a ochotni hledat kompromisy. I přes rozdílnost v povahách to může navzájem dobře fungovat.

Krysa s hadem:

Tento vztah není ideální, had s krysou si budou muset vyložit karty na stůl a být k sobě maximálně upřímní. Jinak si budou vést své nezávislé životy a tajit před sebou všechno možné, nebo si dokonce lhát.

Krysa s koněm:

Krysa s koněm mohou být dobří kamarádi, ale musí se naučit si naslouchat. Oba jsou někdy příliš zaujetí sami sebou a hodně mluví. Pro vztah to není ideální.

cina horoskopČínský horoskop na rok 2020 bude milostným vztahům přát

Krysa s kozou:

Kozy bývají hodně svéhlavé a nezávislé, a pokud se kryse nepřizpůsobí, může být hned oheň na střeše. Možná kryse s kozou brzy dojde trpělivost…

Krysa s opicí:

V tomto vztahu je výborné porozumění zaručeno. Horší to však může být s dotahováním věcí do konce a směřování ke společnému cíli. Vztah by mohl být tak trochu chaotický.

Krysa s kohoutem:

Není to ideální. Krysa s kohoutem si mohou lézt pěkně na nervy, a to kvůli svým vlastnostem, kterými si často nastavují zrcadlo.

Krysa se psem:

Výborné spojení. Pokud pes nechá krysu, aby byla dominantní a sám vnese praktický prvek do jejich vztahu, může to skvěle klapat. Je ale dost možné, že se psovi nebudou líbit některé krysí vlastnosti...

Krysa s vepřem:

Vepř a krysa jsou povahově rozdílní, ale protože se protiklady přitahují, za určitých okolností by to mohlo fungovat. Navzájem by si mohli předávat to, co nemají.

Chcete zjistit, v jakém čínském znamení se narodil objekt vaší touhy? Nastudujte si to!


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte