Horoskop 2022

img

Panna – Horoskop 2022

Lidé, kteří se narodili ve znamení Panny vynikají v tom, že umí všechno skvěle plánovat a organizovat. A letos se jim tyto schopnosti budou velice hodit. Přičemž horoskop na rok 2022 uvádí, že nejvíce se jim bude dařit v období mezi květnem a říjnem. Planety nad vámi budou držet ochrannou ruku.

Konečně také vztahy budou klidnější, minimálně na začátku roku. Stojí za tím Venuše v Kozorohovi. Ovšem budete něco řešit. Pokud se vám to povede, váš milostný život dostane šťávu. Zbytečně ale svého partnera nestresujte a neřešte nesmysly. Stabilitu naberou vaše vztahy začátkem léta, pak by se mělo uklidnit i vše, co jste ohledně vztahů dříve řešili. Můžete být sice trošku zmatení, ale nezoufejte, bude to lepší. Už na podzim se v této oblasti posunete o kousek dál. Rok 2022 je také vhodný na pořízení potomka, jestliže o něm uvažujete.

První polovina roku zůstane stabilní i v pracovní oblasti. Nečekejte výkyvy žádným směrem. Pozor byste si ale měli dávat na některé spolupracovníky, mohli by nějak škodit. Toto varování platí do léta. Pak už budete mít opět jen pracovní klid. A bude se vám vcelku dařit. S prací se pojí i finance. Ač k vám peníze budou chodit, neutrácejte zbytečně. Snažte se zůstat skromní, v budoucnu se vám to vyplatí.

Co se pak týče oblasti zdraví, pak kromě občasného nachlazení nebo jiného menšího problému, budete v pořádku. Drobné obtíže by vám mohl způsobit snad jen stres, snažte se mu vyhýbat. A zkuste do života zařadit věci, které vám pomohou snížit jeho následky. Ideální je jóga, meditace, masáže a podobně.

Přečtěte si celou charakteristiku Panny jako znamení zvěrokruhu.

Horoskop Panna – Leden 2022

Rok 2022 pro vás začne s určitými nejasnostmi a nedořešenými záležitostmi. Postupujte však velmi pomalu, abyste nedělali zbytečné chyby. Snažte se věnovat co nejvíce času rodině a dětem. Zejména těm druhorozeným.
I když se ze všech sil budete snažit dodržet předsevzetí, které jste si dali potají, aby o tom nikdo nevěděl, hvězdy nevidí jeho naplnění příliš reálně. Zkuste být příště ve svých tužbách a přáních skromnější.

Horoskop Panna – Únor 2022

Je nejlepší čas zaměřit svou pozornost na koníčky a rodinu. Všechno ostatní vám půjde tak nějak samo. Velmi se vám bude dařit v již rozjetých pracovních projektech. Ale nesnažte se všechno za každou cenu zvládat sami. Pokud cítíte, že je něčeho moc, poproste o pomoc své kolegy. Chcete být sice ve všem perfektní, ale někdy neuškodí si říci o pomoc. Nemáte se za co stydět.

Horoskop Panna – Březen 2022

První třetina roku pro vás bude vcelku jednotvárná, uvádí horoskop na rok 2022. Ve vašem životě je poměrně klid a nic zásadního se neděje. Užívejte si to, protože se to brzy změní. V domácnosti nedělejte zbytečně věci navíc. Že jste puntičkáři každý ví, ale není třeba mít všechno dokonale naleštěné. Panny, dávejte si pozor na lidi, kteří vám neustále něco slibují. Spoléhejte se především sami na sebe.

Horoskop Panna – Duben 2022

Přináší zpět lednové zmatky. Ovšem tentokrát ne ve vztazích, ale ve financích. Máte opravdu všechno zaplacené? Mohlo by se stát, že vám přijde nějaká složenka, se kterou nepočítáte! A věnujte se trošku více i svému společenskému životu. Nemusíte stát pořád bokem a stranit se ostatních! A pamatujte také na heslo: důvěřu, ale prověřuj. Raději dvakrát než vůbec.

Horoskop Panna – Květen 2022

Vzít si kouče nebo dojít za psychologem je sice pod vaši úroveň, jak si nejspíš myslíte. Ale věřte, že by vám to značně pomohlo. Především v tom, abyste si uspořádali priority ve vašem životě a zjistili, kterou cestou se vydat dál. V práci nebo v rodinném životě vás čeká velmi příjemné překvapení!

Horoskop Panna – Červen 2022

Vše kolem se konečně zklidňuje, jste spokojení. Měli byste se však více věnovat svému milostnému životu. Dávejte si ale pozor na své zdraví. Možná na vás dolehnou následky stresu z minulých měsíců. Vůbec by vám neuškodilo vzít si několik dní volna, které však budete věnovat jen sami sobě. Ale ne na to, abyste si rozebírali své problémy. Vycestujte někam, nejlépe do přírody a vypněte všechny negativní myšlenky.

Horoskop Panna – Červenec 2022

Panny, horoskop na rok 2022 uvádí, že je pro vás letošní rok naprosto ideální na cestování. Vyrazte klidně i do zahraničí. A zapomeňte na letadlo, jeďte autem a pokuste se nic neplánovat. Nějaký ten penzion nebo hotel po cestě vždycky najdete nebo přinejhorším přespíte i v autě. Ale užijete si to. A nebojte se vzít si na tuto dobrodružnou cestu i své děti, budou z toho nadšené!

Horoskop Panna – Srpen 2022

Energie máte na rozdávání! Měli byste ale sundat růžové brýle. Zejména, pokud jde o váš nový vztah. Procitněte dříve, než vás zcela pohltí. Ne všechno je totiž takové, jako se na první pohled zdá. V práci vás čeká nějaká velmi dobrá zpráva a na účtu vám přistanou peníze navíc, se kterými jste nepočítali. Bude to příjemné překvapení.

Pročtěte si také podrobný lunární kalendář na celý rok 2022

Horoskop Panna – Září 2022

V září se opět naplno pustíte do práce a budete značně produktivní. Vymyslíte i spoustu nových věcí. Svým elánem a nadšením nakazíte i své kolegy. Nejraději byste pracovali 16 hodin denně, ale kroťte se. Nezapomínejte na to, že se nesmíte přepínat a stresovat. K tomu, abyste dál takhle skvěle fungovali, potřebujete i dostatek odpočinku. Neokrádejte se o něj.

Horoskop Panna – Říjen 2022

Sauna, masáž, relax… to je přesně to, co teď potřebujete. Váš pohybový aparát by ocenil i zásah fyzioterapeuta. Nepřemýšleli jste o tom, že byste začali pravidelně cvičit? Nemusí jít o nic náročného, postačí jen cviky na každodenní procvičení těla. Například Pět Tibeťanů, čchi-kung nebo jóga vás i vaše tělo dostanou do pohody.

Horoskop Panna – Listopad 2022

Cítíte se velmi sebejistě a podle toho i jednáte. Což vám v práci může přinést jisté výhody a třeba i povýšení. Nezadané Panny mají šanci potkat spřízněnou duši. Bude to na místě, kam často chodíte a dokonce se s tou osobou už nějaký čas potkáváte nebo míjíte. Ale pozor: příliš nefantazírujte, držte se stále nohama na zemi. Minimálně si užijete krásný románek. Hvězdy ale věří tomu, že by mohl mít i delší pokračování.

Horoskop Panna – Prosinec 2022

Horoskop na rok 2022 vidí, že prosinec pro vás bude poměrně klidným měsícem. Užijete si krásné adventní období a dokonce snad i ve dvou. Milostný život se začne totiž opět hýbat tím správným směrem. A vaše rodina bude s vámi, ať už jste kdykoliv. Právě ke konci roku zajede všechno do těch správných kolejí a vám to začne celé dávat smysl. Prožijete nádherné Vánoce i vstup do nového roku. Užívejte si to!Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ČTVRTEK 30. 06. 2022
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 01. 07. 2022
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 02. 07. 2022
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 03. 07. 2022
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 04. 07. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 05. 07. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
STŘEDA 06. 07. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Využití jogurtu v kuchyni

jogurty josu mnam, nejraději mam čokoladové a vanilkové a poslední dobou spíše smetanové krémy. Zasytí mně a n...

Výroba a skladování jogurtu

uskladňuji je v lednici a jediné jogurty, které kupuji a sním doslova do druhého dne jsou smetanové krémy

Ochucený domácí jogurt

takové jogurty vůbec nejím. jediné co si kupuji pravidelně jsou smetanové krémy

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Depilace - lunární kalendář

Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout ...

Operace

Dobrý den, úpro všechny operace je nejvhodnější ubývající Měsíc, vyhněte se však d...

Operace

Dobrý den,prosím kdy je nejlepší čas na gynekologickou operaci(odstranění dělohy )?deku...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Náramek s přívěskem SEBEVĚDOMÍ

Lapis lazuli, chryzokol a ohnivý achát pro sebedůvěru,…
460 Kč

Náramek pro Pannu HOJNOST

Náramek z citrínu, ametystu a křišťálu pro štěstí,…
590 Kč

Arganový olej 30ml Day Spa

100% čistý, přírodní, za studena lisovaný, panenský…
199 Kč

Lunární náramek REALIZACE

Tygří oko s aura křišťálem pro seberealizaci, rozhodnutí a…
340 Kč

Magnetka znamení VÁHY

Magnetka podle znamení zvěrokruhu
149 Kč

Sužují vás tropy? Poradíme, jak je přežít ve zdraví

Tropy jsou v našich končinách čím dál častější záležitostí. Lidský organismus se na extrémní teploty adaptuje, ovšem velmi záleží na tom, v jaké zdravotní kondici jste, jaký je váš věk a co děláte pro to, abyst...

Karmický vztah nebo opravdová láska? Naučte se je od sebe rozeznávat

Karmický vztah je plný vášně i bolesti. Je to jízda na horské dráze. Karmický vztah bývá velmi intenzivní a zároveň i hodně těžký pro obě strany. Často jde o vztahy egoistické, které nerespektují toho druhého. ...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Sezení za počítačem začíná být čím dál více pasé. V současnosti se vyrábí hned několik typů stolů s nastavitelnou výškou, kterou můžete během pracovního dne přizpůsobit svému stylu práce. Jaké jsou benefity sta...

15 receptů na ovocné sorbety s alkoholem i bez

Ovocné sorbety osloví především ty mlsouny, kteří jsou vegetariány, vegany nebo se potýkají s laktózovou intolerancí. Některé z nich totiž neobsahují žádné živočišné suroviny. Jedná se prakticky o dietní (nejen...

Pronásledování neboli stalking: Proč k němu dochází a jak ho poznat?

Pronásledování doslova posedlou a zaujatou osobou je vážný problém. V našich končinách je toto chování označováno též velmi známým anglickým výrazem stalking. Jedná se o značně obtěžující počínání, které dokonc...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Ananasový sorbet se sektem

Nejprve si pečlivě oloupejte ananas, ten pak nakrájejte na menší kusy a rozmixujte v mixéru spolu s cukrem. Ovocnou směs pak vložte do plastové misky, přiklopte a nechte mrazit několik minut až hodin v mrazáku....

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nostalgický chvilky...

Taky míváte nostalgický chvilky...? Já si myslim, že je má snad čas od času každej. Možná ženský o trochu víc než chlapi. Já jsem nostalgik jak vyšitej. Miluju se hrabat ve starejch fotkách a otáčet stránky zatuchlejch alb, který v rukách drželi mí pra pra pra rodiče... Fotky tě totiž přenesou do jinýho času - je to vlastně takový cestování časem. Je to úžasná věc... Já v ten moment skoro nedejchám. A představuju si, kde asi jaká fotka vznikla a proč.